App Store Google Play

Філатова підтримують навіть більше ніж на виборах, депутатів міськради менше, - опитування

28.08.2017 11:00
Філатова підтримують навіть більше ніж на виборах, депутатів міськради менше, - опитування

Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування українців, яке провела компанія GfK Ukraine. Серед респондентів – 1,2 тис. дніпрян. Днями соціологічні дані оприлюднив Центр міжнародних аналітичних досліджень Міжнародного республіканського інституту (IRI), оприлюдненому напередодні Дня незалежності.

Так, на запитання: «Ви схвалюєте чи ні діяльність вашого міського голови та міської ради?» 68% відсотків дніпрян відповіли, що у повній мірі (21%) або  частково (47%) підтримують дії міського голови Дніпра Бориса Філатова.

Водночас діям міської ради довіряють у тій чи іншій мірі 52% респондентів, з них лише 16% - беззаперечно.

Крім цього, згідно з результатами опитування, 55% мешканців міста вважають, що місто розвивається у правильному напрямку, ще 26% - що "скоріше у вірному ніж ні". Лише 1% дніпрян вважають, що місту категорично немає чим пишатися. 

У трійці найбільш пріоритетних галузей, якими має активніше перейматися місцева влада, на думку дніпрян, – дорожня інфраструктура (45%), медична галузь (38%) та житлово-комунальне господарство (37%).

Загальнонаціональне дослідження також визначило ставлення українців до чинного уряду, внутрішньої і зовнішньої політики України та електоральні настрої в країні загалом.

Збір даних по всій території України, за винятком окупованих територій Криму та Донбасу, тривав із 9 червня до 7 липня. Похибка не перевищує 1,7%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...