App Store Google Play

Філатова підтримують навіть більше ніж на виборах, депутатів міськради менше, - опитування

28.08.2017 11:00
Філатова підтримують навіть більше ніж на виборах, депутатів міськради менше, - опитування

Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування українців, яке провела компанія GfK Ukraine. Серед респондентів – 1,2 тис. дніпрян. Днями соціологічні дані оприлюднив Центр міжнародних аналітичних досліджень Міжнародного республіканського інституту (IRI), оприлюдненому напередодні Дня незалежності.

Так, на запитання: «Ви схвалюєте чи ні діяльність вашого міського голови та міської ради?» 68% відсотків дніпрян відповіли, що у повній мірі (21%) або  частково (47%) підтримують дії міського голови Дніпра Бориса Філатова.

Водночас діям міської ради довіряють у тій чи іншій мірі 52% респондентів, з них лише 16% - беззаперечно.

Крім цього, згідно з результатами опитування, 55% мешканців міста вважають, що місто розвивається у правильному напрямку, ще 26% - що "скоріше у вірному ніж ні". Лише 1% дніпрян вважають, що місту категорично немає чим пишатися. 

У трійці найбільш пріоритетних галузей, якими має активніше перейматися місцева влада, на думку дніпрян, – дорожня інфраструктура (45%), медична галузь (38%) та житлово-комунальне господарство (37%).

Загальнонаціональне дослідження також визначило ставлення українців до чинного уряду, внутрішньої і зовнішньої політики України та електоральні настрої в країні загалом.

Збір даних по всій території України, за винятком окупованих територій Криму та Донбасу, тривав із 9 червня до 7 липня. Похибка не перевищує 1,7%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...