App Store Google Play

Дніпряни оплатять з власних кишень модернізацію ТЕЦ Ахметова

28.08.2017 16:20
Дніпряни оплатять з власних кишень модернізацію ТЕЦ Ахметова

Дніпряни мають сплатити вартість модернізації двох енергоблоків Придніпровської ТЕС, які переводитимуть на газові вуглі, згідно з урядовим рішенням. Про це сьогодні, 28 серпня, на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка Ірина Черниш, передає Дніпроград.

Зі слів Ірини Черниш, яка посилається на норматив НКРЕУ, тариф на електроенергію що генерується в тому числі й ДТЕК Придніпровська ТЕЦ складається на основі середньомісячних цін на електроенергію, яку усі виробники продали енергоринку.

В свою чергу, виробники розраховують вартість такої енергії самостійно. При цьому, вони виходять з формули розрахунку, затвердженої на державному рівні.

«У формулу розрахунку зашиті, як прямі витрати на її виробництво, так і додаткові платежі виробнику електричної енергії, у тому числі на реконструкцію та модернізацію енергогенеруючого обладнання, а також на виконання законодавчих актів та урядових рішень. І тут криється найцікавіше», - йдеться у дописі.

Це означає, що жителі мають сплатити, відповідно до тарифу на електроенергію, вартість модернізації двох енергоблоків Придніпровської ТЕС, які переводитимуть на газові вуглі, так само як і модернізацію усіх інших ТЕС, АЕС тощо. До того ж, це рішення ще й урядове.

«Отака виходить казочка про «в нас нема грошей на екологічні заходи, бо все витрачаємо на модернізацію, яку нам нав’язав уряд», - переконана Ірина Черниш.

Раніше повідомляли, щоб переобладнати на газове вугілля критично необхідні для балансування енергосистеми блоки на ТЕС ДТЕК Енерго сукупною потужністю 2,5–3 ГВт, потрібно орієнтовно лише 2–3 млрд грн. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....