App Store Google Play

Дніпряни оплатять з власних кишень модернізацію ТЕЦ Ахметова

28.08.2017 16:20
Дніпряни оплатять з власних кишень модернізацію ТЕЦ Ахметова

Дніпряни мають сплатити вартість модернізації двох енергоблоків Придніпровської ТЕС, які переводитимуть на газові вуглі, згідно з урядовим рішенням. Про це сьогодні, 28 серпня, на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка Ірина Черниш, передає Дніпроград.

Зі слів Ірини Черниш, яка посилається на норматив НКРЕУ, тариф на електроенергію що генерується в тому числі й ДТЕК Придніпровська ТЕЦ складається на основі середньомісячних цін на електроенергію, яку усі виробники продали енергоринку.

В свою чергу, виробники розраховують вартість такої енергії самостійно. При цьому, вони виходять з формули розрахунку, затвердженої на державному рівні.

«У формулу розрахунку зашиті, як прямі витрати на її виробництво, так і додаткові платежі виробнику електричної енергії, у тому числі на реконструкцію та модернізацію енергогенеруючого обладнання, а також на виконання законодавчих актів та урядових рішень. І тут криється найцікавіше», - йдеться у дописі.

Це означає, що жителі мають сплатити, відповідно до тарифу на електроенергію, вартість модернізації двох енергоблоків Придніпровської ТЕС, які переводитимуть на газові вуглі, так само як і модернізацію усіх інших ТЕС, АЕС тощо. До того ж, це рішення ще й урядове.

«Отака виходить казочка про «в нас нема грошей на екологічні заходи, бо все витрачаємо на модернізацію, яку нам нав’язав уряд», - переконана Ірина Черниш.

Раніше повідомляли, щоб переобладнати на газове вугілля критично необхідні для балансування енергосистеми блоки на ТЕС ДТЕК Енерго сукупною потужністю 2,5–3 ГВт, потрібно орієнтовно лише 2–3 млрд грн. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...