App Store Google Play

Дніпряни оплатять з власних кишень модернізацію ТЕЦ Ахметова

28.08.2017 16:20
Дніпряни оплатять з власних кишень модернізацію ТЕЦ Ахметова

Дніпряни мають сплатити вартість модернізації двох енергоблоків Придніпровської ТЕС, які переводитимуть на газові вуглі, згідно з урядовим рішенням. Про це сьогодні, 28 серпня, на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка Ірина Черниш, передає Дніпроград.

Зі слів Ірини Черниш, яка посилається на норматив НКРЕУ, тариф на електроенергію що генерується в тому числі й ДТЕК Придніпровська ТЕЦ складається на основі середньомісячних цін на електроенергію, яку усі виробники продали енергоринку.

В свою чергу, виробники розраховують вартість такої енергії самостійно. При цьому, вони виходять з формули розрахунку, затвердженої на державному рівні.

«У формулу розрахунку зашиті, як прямі витрати на її виробництво, так і додаткові платежі виробнику електричної енергії, у тому числі на реконструкцію та модернізацію енергогенеруючого обладнання, а також на виконання законодавчих актів та урядових рішень. І тут криється найцікавіше», - йдеться у дописі.

Це означає, що жителі мають сплатити, відповідно до тарифу на електроенергію, вартість модернізації двох енергоблоків Придніпровської ТЕС, які переводитимуть на газові вуглі, так само як і модернізацію усіх інших ТЕС, АЕС тощо. До того ж, це рішення ще й урядове.

«Отака виходить казочка про «в нас нема грошей на екологічні заходи, бо все витрачаємо на модернізацію, яку нам нав’язав уряд», - переконана Ірина Черниш.

Раніше повідомляли, щоб переобладнати на газове вугілля критично необхідні для балансування енергосистеми блоки на ТЕС ДТЕК Енерго сукупною потужністю 2,5–3 ГВт, потрібно орієнтовно лише 2–3 млрд грн. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...