App Store Google Play

Дніпряни оплатять з власних кишень модернізацію ТЕЦ Ахметова

28.08.2017 16:20
Дніпряни оплатять з власних кишень модернізацію ТЕЦ Ахметова

Дніпряни мають сплатити вартість модернізації двох енергоблоків Придніпровської ТЕС, які переводитимуть на газові вуглі, згідно з урядовим рішенням. Про це сьогодні, 28 серпня, на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка Ірина Черниш, передає Дніпроград.

Зі слів Ірини Черниш, яка посилається на норматив НКРЕУ, тариф на електроенергію що генерується в тому числі й ДТЕК Придніпровська ТЕЦ складається на основі середньомісячних цін на електроенергію, яку усі виробники продали енергоринку.

В свою чергу, виробники розраховують вартість такої енергії самостійно. При цьому, вони виходять з формули розрахунку, затвердженої на державному рівні.

«У формулу розрахунку зашиті, як прямі витрати на її виробництво, так і додаткові платежі виробнику електричної енергії, у тому числі на реконструкцію та модернізацію енергогенеруючого обладнання, а також на виконання законодавчих актів та урядових рішень. І тут криється найцікавіше», - йдеться у дописі.

Це означає, що жителі мають сплатити, відповідно до тарифу на електроенергію, вартість модернізації двох енергоблоків Придніпровської ТЕС, які переводитимуть на газові вуглі, так само як і модернізацію усіх інших ТЕС, АЕС тощо. До того ж, це рішення ще й урядове.

«Отака виходить казочка про «в нас нема грошей на екологічні заходи, бо все витрачаємо на модернізацію, яку нам нав’язав уряд», - переконана Ірина Черниш.

Раніше повідомляли, щоб переобладнати на газове вугілля критично необхідні для балансування енергосистеми блоки на ТЕС ДТЕК Енерго сукупною потужністю 2,5–3 ГВт, потрібно орієнтовно лише 2–3 млрд грн. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...