App Store Google Play

Захусткова краса Дніпра: бажаючих запрошують познайомитись з жіночим етно-стилем

27.08.2017 19:00
Захусткова краса Дніпра: бажаючих запрошують познайомитись з жіночим етно-стилем

2 вересня у Дніпрі всіх бажаючих запрошують на інформаційно-розважальне знайомство з вбранням жінок у хустки, перемітки та вінки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

«Наш проект присвячений знайомству широкого кола жителів Дніпропетровщини з культурою вбрання жінок в хустки, перемітки та вінки. На початку вересня дванадцять жінок – лідерок громадського руху в Дніпрі та області візьмуть участь у створенні календарю в етно-стилі», - йдеться у дописі.

Саме 2 вересня на відкритій площадці Сцена в парку Шевченка відбудеться презентація учасниць проекту та інформаційно-розважальна програма, а також серія майстер-класів.

«Кожній дівчині та жінці берегиня народних традицій із Заходу України створить свій неповторний образ, який пасуватиме саме її жіночності. Після цього професійні візажисти завершать образи учасниць для подальшої студійної фотозйомки та розробки календаря», - пообіцяли організатори.

Захід відбудеться в рамках проекту «Містки громадської активності», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Національного Фонду демократії ГО «Творча майстерня «Поклик майбутнього» у співдружності з ГО «Родовідта.

Нагадаємо, 9-10 вересня 2017 року відбудеться "Самар-Дніпро-Фест", присвячений Дню міста. Організатори запрошують всіх бажаючих на справжнє міське свято. Кожен матиме змогу  долучитися до пізнавального та яскравого родинного свята на мальовничій місцевості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...