App Store Google Play

Захусткова краса Дніпра: бажаючих запрошують познайомитись з жіночим етно-стилем

27.08.2017 19:00
Захусткова краса Дніпра: бажаючих запрошують познайомитись з жіночим етно-стилем

2 вересня у Дніпрі всіх бажаючих запрошують на інформаційно-розважальне знайомство з вбранням жінок у хустки, перемітки та вінки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

«Наш проект присвячений знайомству широкого кола жителів Дніпропетровщини з культурою вбрання жінок в хустки, перемітки та вінки. На початку вересня дванадцять жінок – лідерок громадського руху в Дніпрі та області візьмуть участь у створенні календарю в етно-стилі», - йдеться у дописі.

Саме 2 вересня на відкритій площадці Сцена в парку Шевченка відбудеться презентація учасниць проекту та інформаційно-розважальна програма, а також серія майстер-класів.

«Кожній дівчині та жінці берегиня народних традицій із Заходу України створить свій неповторний образ, який пасуватиме саме її жіночності. Після цього професійні візажисти завершать образи учасниць для подальшої студійної фотозйомки та розробки календаря», - пообіцяли організатори.

Захід відбудеться в рамках проекту «Містки громадської активності», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Національного Фонду демократії ГО «Творча майстерня «Поклик майбутнього» у співдружності з ГО «Родовідта.

Нагадаємо, 9-10 вересня 2017 року відбудеться "Самар-Дніпро-Фест", присвячений Дню міста. Організатори запрошують всіх бажаючих на справжнє міське свято. Кожен матиме змогу  долучитися до пізнавального та яскравого родинного свята на мальовничій місцевості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...