App Store Google Play

Захусткова краса Дніпра: бажаючих запрошують познайомитись з жіночим етно-стилем

27.08.2017 19:00
Захусткова краса Дніпра: бажаючих запрошують познайомитись з жіночим етно-стилем

2 вересня у Дніпрі всіх бажаючих запрошують на інформаційно-розважальне знайомство з вбранням жінок у хустки, перемітки та вінки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

«Наш проект присвячений знайомству широкого кола жителів Дніпропетровщини з культурою вбрання жінок в хустки, перемітки та вінки. На початку вересня дванадцять жінок – лідерок громадського руху в Дніпрі та області візьмуть участь у створенні календарю в етно-стилі», - йдеться у дописі.

Саме 2 вересня на відкритій площадці Сцена в парку Шевченка відбудеться презентація учасниць проекту та інформаційно-розважальна програма, а також серія майстер-класів.

«Кожній дівчині та жінці берегиня народних традицій із Заходу України створить свій неповторний образ, який пасуватиме саме її жіночності. Після цього професійні візажисти завершать образи учасниць для подальшої студійної фотозйомки та розробки календаря», - пообіцяли організатори.

Захід відбудеться в рамках проекту «Містки громадської активності», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Національного Фонду демократії ГО «Творча майстерня «Поклик майбутнього» у співдружності з ГО «Родовідта.

Нагадаємо, 9-10 вересня 2017 року відбудеться "Самар-Дніпро-Фест", присвячений Дню міста. Організатори запрошують всіх бажаючих на справжнє міське свято. Кожен матиме змогу  долучитися до пізнавального та яскравого родинного свята на мальовничій місцевості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...