App Store Google Play

В приватному секторі Павлограда з’являться 200 нових сміттєвих баків

26.08.2017 11:15
В приватному секторі  Павлограда з’являться 200 нових сміттєвих баків

У Павлограді вирішать проблему з недостатньою кількість баків для сміття, яких в приватному секторі наразі 49 з 200 необхідних. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт «5632.com.ua».

«На сьогоднішній день по всьому місту в приватному секторі розташовано всього лише  49 сміттєвих баків. Вони всиановленіі на великих розв'язках, де зазвичай накопичується дуже багато сміття, а саме: на Луганській, Дніпровській, біля кладовища і так далі. Існуючої кількості недостатньо», - зазначає начальник інспекції з благоустрою міста Павлоград Володимир Соловйов.

Він розповів, що директор ТОВ «Даяра»,  яке відповідає за вивезення ТБВ, вже отримав зауваження з приводу існуючих порушень. Одним з них є недостатня кількість баків для сміття.

«Мені хочеться, щоб баки стояли на всіх тупикових вулицях. Щоб люди не возили на болота все сміття, будівельний мотлох, відходи від худоби тощо», - пояснює начальник інспекції.

Згідно з укладеним з ТОВ "Даяра" договором, до кінця 2018 року у приватному секторі  міста повинні бути встановлені до 200 сміттєвих баків. Тобто по два бака на кожній тупиковій вулиці.

Нагадаємо, що урн для сміття не вистачає не тільки на території приватного сектора, а й в центрі Павлограда. Ще навесні міський голова Анатолій Вершина обурювався відсутністю урн з обох боків вулиці Карла Маркса. У базарні дні там утворюється безлад, оскільки   мешканцям просто нема куди викидати сміття.

Раніше повідомлялося, що в багатоповерхівці у Дніпрі горіло сміття.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...