App Store Google Play

В приватному секторі Павлограда з’являться 200 нових сміттєвих баків

26.08.2017 11:15
В приватному секторі  Павлограда з’являться 200 нових сміттєвих баків

У Павлограді вирішать проблему з недостатньою кількість баків для сміття, яких в приватному секторі наразі 49 з 200 необхідних. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт «5632.com.ua».

«На сьогоднішній день по всьому місту в приватному секторі розташовано всього лише  49 сміттєвих баків. Вони всиановленіі на великих розв'язках, де зазвичай накопичується дуже багато сміття, а саме: на Луганській, Дніпровській, біля кладовища і так далі. Існуючої кількості недостатньо», - зазначає начальник інспекції з благоустрою міста Павлоград Володимир Соловйов.

Він розповів, що директор ТОВ «Даяра»,  яке відповідає за вивезення ТБВ, вже отримав зауваження з приводу існуючих порушень. Одним з них є недостатня кількість баків для сміття.

«Мені хочеться, щоб баки стояли на всіх тупикових вулицях. Щоб люди не возили на болота все сміття, будівельний мотлох, відходи від худоби тощо», - пояснює начальник інспекції.

Згідно з укладеним з ТОВ "Даяра" договором, до кінця 2018 року у приватному секторі  міста повинні бути встановлені до 200 сміттєвих баків. Тобто по два бака на кожній тупиковій вулиці.

Нагадаємо, що урн для сміття не вистачає не тільки на території приватного сектора, а й в центрі Павлограда. Ще навесні міський голова Анатолій Вершина обурювався відсутністю урн з обох боків вулиці Карла Маркса. У базарні дні там утворюється безлад, оскільки   мешканцям просто нема куди викидати сміття.

Раніше повідомлялося, що в багатоповерхівці у Дніпрі горіло сміття.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...