App Store Google Play

У криворізькому таборі діти потруїлися разом з вихователями

26.08.2017 12:45
У криворізькому таборі діти потруїлися разом з вихователями

У Кривому Розі отруїлись діти та вихователі табору «Парус», натомість медперсонал проблему просто проігнорував. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Перший Криворізький».

Жителька Кривого Рогу, яка розповіла про випадок, стверджує, що в їдальні табору діти і вихователі з'їли відварну рибу, після якої у них почався розлад шлунка і блювота.

«Отруїлися вихователі табору разом з дітьми від 13 до 15 років. Це було в таборі «Парус». Моя дочка, яка працювала там вихователем,  подзвонила і сказала, що після цього обіду у неї піднялася температура до +38, почалася блювота і розлад шлунка», - розповідає криворіжанка Олена.

За її словами, у медпункті сказали, що вони не мають права надавати медичну допомогу співробітникам табору. Дівчині дали лише 4 таблетки вугілля і жарознижуючий препарат,  але ліки не допомогли.

Криворіжанка, яка звернулася до журналістів, стверджує, що медичну допомогу в таборі не надавали,  аж доки не подзвонили керівництву «згори».

«Про цей інцидент ніхто не знав, оскільки вихователька раніше не зверталася безпосередньо до адміністрації нашого підприємства. Жінка напише скаргу, і ми проведемо службове розслідування за даним випадком », - пояснили в прес-службі підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг»,  у підпорядкуванні якого знаходиться табір. 

Нагадаємо, що у Дніпрі спростували інформацію про масове отруєння дітей ветеранів війни.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...