App Store Google Play

У криворізькому таборі діти потруїлися разом з вихователями

26.08.2017 12:45
У криворізькому таборі діти потруїлися разом з вихователями

У Кривому Розі отруїлись діти та вихователі табору «Парус», натомість медперсонал проблему просто проігнорував. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Перший Криворізький».

Жителька Кривого Рогу, яка розповіла про випадок, стверджує, що в їдальні табору діти і вихователі з'їли відварну рибу, після якої у них почався розлад шлунка і блювота.

«Отруїлися вихователі табору разом з дітьми від 13 до 15 років. Це було в таборі «Парус». Моя дочка, яка працювала там вихователем,  подзвонила і сказала, що після цього обіду у неї піднялася температура до +38, почалася блювота і розлад шлунка», - розповідає криворіжанка Олена.

За її словами, у медпункті сказали, що вони не мають права надавати медичну допомогу співробітникам табору. Дівчині дали лише 4 таблетки вугілля і жарознижуючий препарат,  але ліки не допомогли.

Криворіжанка, яка звернулася до журналістів, стверджує, що медичну допомогу в таборі не надавали,  аж доки не подзвонили керівництву «згори».

«Про цей інцидент ніхто не знав, оскільки вихователька раніше не зверталася безпосередньо до адміністрації нашого підприємства. Жінка напише скаргу, і ми проведемо службове розслідування за даним випадком », - пояснили в прес-службі підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг»,  у підпорядкуванні якого знаходиться табір. 

Нагадаємо, що у Дніпрі спростували інформацію про масове отруєння дітей ветеранів війни.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...