App Store Google Play

Святий Іосіф, двіж-вагон та музичний драйв: як дніпряни підкорювали «ZaxidFest-2017»

26.08.2017 09:00
Святий Іосіф, двіж-вагон та музичний драйв: як дніпряни підкорювали «ZaxidFest-2017»

У Дніпрі всі, хто хоча б один раз відвідав «ZaxidFest», відгукуються про нього не інакше як: «один з найкращих», «10 з 10», «знаковий та винятково драйвовий». Зрештою, в цьому не складно переконатися – варто лише наважитись на музичну триденну перерву в режимі нон-стоп. Про низку вражень та величезну кількість нових знайомств повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Мабуть, чимало таких, хто губив свій кед у слемі, тим більше на «Chelsea Grin» або ж «Dark Tranquillity». Цим нікого не здивуєш та не зупиниш. Та хто з них спроможний відгадати, що загублений тапок стане святим, який захищатиме від негоди та непорозумінь цілий двіж-вагон з Дніпропетровщини. Таким чином, більше півсотні людей знайшли свого покровителя, якого назвали Іосіф.

Крім того, на фестивалі ти навчишся: розпізнавати вміст пляшки, на якій відсутня етикетка, з першого погляду; відриватися під сценами, до кожної з яких дістатися завжди справжній квест; перетворюватися на спайдермена або динозавра, а найголовніше - пророчити гарну погоду та чудовий відпочинок.

Ти неодмінно переконаєшся, що протягом одного вечора, який непомітно перетвориться на ранок, можна відриватись та волати під «The Qemists», «Noize MC», «Enter Shikari», «Pain» та «Курган». А на завершення – ледь не до ранку наспівувати, якщо не нашіптувати, улюблені пісні навколо вогнища під гітару.

«ZaxidFest» не закінчується в останній день концертів, його не закриває «Editors» чи будь-який інший виконавець. Він продовжується в потязі Львів-Дніпро, у спільному чаті в соцмережах, на Чорному морі в Одесі та навіть на Говерлі.

Зараз залишається рефлексувати та пам’ятати, що невдовзі у потяг на залізничному вокзалі Дніпра завантажиться вагон людей з надважкими рюкзаками та невичерпною сумішшю натхненням. Аби через 18 годин опинитися у просторі «ZaxidFest».

Пересвідчитись в океані вражень та отримати повний фотозвіт можна у соцмережах за хештегом #dpzxd. Тут ви познайомитесь з Ірокезом, Бананом, Веселим, Їжаком та усіма іншими, і з Іосіфом, звичайно ж. Приєднуйтесь і наступне літо ряснітиме незабутніми емоціями разом з «ZaxidFest».

Нагадаємо, організатор фестивальників з Дніпропетовщини Денис переконував, що ЗАХІД творять самі гості. Тому в середовищі двіж-вагону завжди поширені кігурумі для топових фото. Також навколо палаток повісити гірлянду, а особливими родзинками стали футболки та великі прапори з логотипом вагону.

ФОТО: Світлана Дорошенко

Мешканців Дніпропетровщини в наметовому містечку складно не помітити
Іосіф та ритуальна молитва, з якої починався кожен ранок
«ZaxidFest» здійснює мрії - дарує автографи
«ZaxidFest» зближує
Наші люди всюди – будь то Київ чи Говерла
Львів-Дніпро

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...