App Store Google Play

Святий Іосіф, двіж-вагон та музичний драйв: як дніпряни підкорювали «ZaxidFest-2017»

26.08.2017 09:00
Святий Іосіф, двіж-вагон та музичний драйв: як дніпряни підкорювали «ZaxidFest-2017»

У Дніпрі всі, хто хоча б один раз відвідав «ZaxidFest», відгукуються про нього не інакше як: «один з найкращих», «10 з 10», «знаковий та винятково драйвовий». Зрештою, в цьому не складно переконатися – варто лише наважитись на музичну триденну перерву в режимі нон-стоп. Про низку вражень та величезну кількість нових знайомств повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Мабуть, чимало таких, хто губив свій кед у слемі, тим більше на «Chelsea Grin» або ж «Dark Tranquillity». Цим нікого не здивуєш та не зупиниш. Та хто з них спроможний відгадати, що загублений тапок стане святим, який захищатиме від негоди та непорозумінь цілий двіж-вагон з Дніпропетровщини. Таким чином, більше півсотні людей знайшли свого покровителя, якого назвали Іосіф.

Крім того, на фестивалі ти навчишся: розпізнавати вміст пляшки, на якій відсутня етикетка, з першого погляду; відриватися під сценами, до кожної з яких дістатися завжди справжній квест; перетворюватися на спайдермена або динозавра, а найголовніше - пророчити гарну погоду та чудовий відпочинок.

Ти неодмінно переконаєшся, що протягом одного вечора, який непомітно перетвориться на ранок, можна відриватись та волати під «The Qemists», «Noize MC», «Enter Shikari», «Pain» та «Курган». А на завершення – ледь не до ранку наспівувати, якщо не нашіптувати, улюблені пісні навколо вогнища під гітару.

«ZaxidFest» не закінчується в останній день концертів, його не закриває «Editors» чи будь-який інший виконавець. Він продовжується в потязі Львів-Дніпро, у спільному чаті в соцмережах, на Чорному морі в Одесі та навіть на Говерлі.

Зараз залишається рефлексувати та пам’ятати, що невдовзі у потяг на залізничному вокзалі Дніпра завантажиться вагон людей з надважкими рюкзаками та невичерпною сумішшю натхненням. Аби через 18 годин опинитися у просторі «ZaxidFest».

Пересвідчитись в океані вражень та отримати повний фотозвіт можна у соцмережах за хештегом #dpzxd. Тут ви познайомитесь з Ірокезом, Бананом, Веселим, Їжаком та усіма іншими, і з Іосіфом, звичайно ж. Приєднуйтесь і наступне літо ряснітиме незабутніми емоціями разом з «ZaxidFest».

Нагадаємо, організатор фестивальників з Дніпропетовщини Денис переконував, що ЗАХІД творять самі гості. Тому в середовищі двіж-вагону завжди поширені кігурумі для топових фото. Також навколо палаток повісити гірлянду, а особливими родзинками стали футболки та великі прапори з логотипом вагону.

ФОТО: Світлана Дорошенко

Мешканців Дніпропетровщини в наметовому містечку складно не помітити
Іосіф та ритуальна молитва, з якої починався кожен ранок
«ZaxidFest» здійснює мрії - дарує автографи
«ZaxidFest» зближує
Наші люди всюди – будь то Київ чи Говерла
Львів-Дніпро

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...