App Store Google Play

Символи Збройних Сил України

26.08.2017 10:30
Символи Збройних Сил України

Колись на будові в Києві на Батиєвій Горі, я відкопав меч. На глибині шість метрів в котловані. Він і зараз у мене є. Поржавілий, зігнутий, з обламаним кінчиком. Але меч.

Колись на цьому місці наші предки билися з ординською навалою. Не тікали, не здавалися, боронилися до останнього. Бо мертві сраму не імуть,сорому не мають! Предки наші гинули, але боролися.І дітей вчили бути воїнами. Потім ці діти розбили орду на Синіх Водах і стали вільними лицарями і козаками, які були опорою нашої Незалежності. Як наші Збройні Сили зараз.

Цей меч з обламаним кінчиком- послання від мого пращура - заклик боронити свою землю і не здаватися ,а перемагати. Це - символ нашої волі і нашого існування не рабами у світі. Же през шаблю маю право. През шаблю , ане "през торгівлю, поклони чи договорняки".

Живуть і існують, продовжують свій рід тільки сильні і грізні. Просто символи. Але вони мають глибокий зміст. В них сконцентровані віки життя і мільйони життів українців.

Все так просто і так складно одночасно. Дуже важко ішло затвердження. Чому? Та тому що ці нові символи грунтуються виключно на українській історії, українській ідеології і українській ментальності. А вона якраз докорінно відрізняється від російської. Навіть кольором беретів і шевронами на рукавах.

Той же вовк-перевертень, козак-характерник Сірко, який обертався на вовка, у нас був героєм і позитивним образом. В той час, як в північних мокшан він був страшним чудовиськом. Тільки по поясу можна було відрізнити перевертня від вовка, бо пояс- сакральна річ і ніколи не "перекидався".

Так в кожному знаку-символу живе наша народна пам'ять.

Танкові війська України. Латна лицарська рукавиця, яка стискає пірнач - благородну зброю. Пірначем проломували лати і шломи ворогів.

І у нас були лицарі. свої українські. Забуті, але від того не менш шляхетні.Ті, які билися під Грюнвальдом і Оршею . А зараз на танках теж проломують ворожі лати і укріплення.

Ракетні і артилерійські війська України. Блискавка і грім з небесної хмари. Боги війни. Перун, Ілля і Зевс в одній іпостасі.

Це вони ламають хребет ворожим військам, вони грізні і страшні для ворогів.

Механізовані війська України(колишня піхота)

Палаюча гренада(граната) на тлі козацьких мушкетів і самопалів

Цариця полів. Основа основ. Найкращі війська в світі - українська піхота. Ще з козацьких часів.

Сили спеціальних операцій. Українські спецпризначенці.

Найкращі у світі. Ті, які перемелюють ворога у співвідношенні один до двадцяти- п'ятдесяти. Недарма на емблемі зображений вовк- перевертень, вовк- характерник із бойовим поясом-чересом, а внизу- хижий тризуб Святослава. Прийдуть нізвідки, перегризуть горлянки ворогам і зникнуть непоміченими і непереможними. Мені ця емблема найбільше подобається.

Морська піхота

Десантні війська

Тут ще багато. Дивіться.

Впровадження нових знаків, кокард, беретів - це ще один крок до нашої Незалежності. Як фізичної, так і духовної. Нам не потрібно красти чужу історію, чужу назву, примазуватись до чужих здобутків і перемог. У нас все це є своє. Прадавнє і справжнє.

Те, яке ми тільки починаємо згадувати і пишатися.- від князів-дружинників-лицарів, перевертнів-характерників, Перунів- громовержців, козацьких мушкетів-самопалів і кораблів-чайок, пірначів , лицарів Грюнвальда і Орші,мечів, до матросів Кішок, льотчиків Кожедубів, борців Піддубних, до сучасних кіборгів і героїв-десантників, артилеристів, спецпризначенців, волонтерів.

Це все наше, рідне, як і наша українська Україна! Розбудовуємо нашу Армію, вчимо дітей бути воїнами, і самі вчимося!

Ми - народ воїнів, народ козаків , народ лицарів і кіборгів, танкістів і десантників, артилеристів і піхотинців. Тих, які "двічі не вмирають" і "през шабою мають право". Ми- вільний український народ! Який прямо зараз творить свою історію і свою незалежність у війні з Ордою, як і тисячу років тому.

І, як тисячу років тому преможе Орду у битві на Синіх Водах. І на ясних зорях.

З Днем Незалежності!

Дякую творцям цього дива! Особисто Віталію Гайдукевичу і всім причетним!

site.ua

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...