App Store Google Play

«TANSY»: дніпрян запрошують провести вечір п'ятниці на Пірсі - вхід вільний

25.08.2017 08:00
«TANSY»: дніпрян запрошують провести вечір п'ятниці на Пірсі - вхід вільний

Сьогодні, 25 серпня, у Дніпрі на «Молодому Пірсі» гурт «TANSY» гратиме нову танцювальну музику. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

«Друзі, вже цієї п'ятниці ми гратимемо, аби ви відчули нову танцювальну музику.  Приходьте — ми приготували дещо цікаве для вас», - запросили виконавці.

«TANSY» — це сплав незабутньої соулової та етнічної мелодики, з доданням джазових та тріп-хопових ноток на міцному електронному підґрунті.

Мало кого залишить байдужим суміш ніжної гармонії із синтетичною звуковою матерією. Крім того, кожна пісня - це поєднання ритмічної пульсації із пронизливою лірикою.

Сьогодні, у п’ятницю, о 19:30 на Січеславській набережній, а саме неподалік від «сімейної лавочки», музиканти чекатимуть усіх дніпрян. Вхід вільний.

Нагадаємо, що 21 липня, у Дніпрі на Фестивальний причал відбувся фінал джазу на Пірсі, який відкривав «Джаз на Дніпрі-2017».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...