App Store Google Play

«TANSY»: дніпрян запрошують провести вечір п'ятниці на Пірсі - вхід вільний

25.08.2017 08:00
«TANSY»: дніпрян запрошують провести вечір п'ятниці на Пірсі - вхід вільний

Сьогодні, 25 серпня, у Дніпрі на «Молодому Пірсі» гурт «TANSY» гратиме нову танцювальну музику. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

«Друзі, вже цієї п'ятниці ми гратимемо, аби ви відчули нову танцювальну музику.  Приходьте — ми приготували дещо цікаве для вас», - запросили виконавці.

«TANSY» — це сплав незабутньої соулової та етнічної мелодики, з доданням джазових та тріп-хопових ноток на міцному електронному підґрунті.

Мало кого залишить байдужим суміш ніжної гармонії із синтетичною звуковою матерією. Крім того, кожна пісня - це поєднання ритмічної пульсації із пронизливою лірикою.

Сьогодні, у п’ятницю, о 19:30 на Січеславській набережній, а саме неподалік від «сімейної лавочки», музиканти чекатимуть усіх дніпрян. Вхід вільний.

Нагадаємо, що 21 липня, у Дніпрі на Фестивальний причал відбувся фінал джазу на Пірсі, який відкривав «Джаз на Дніпрі-2017».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...