App Store Google Play

Спальними районами Дніпра пройде Марш здорової молоді від патріотів С14

25.08.2017 15:45
Спальними районами Дніпра пройде Марш здорової молоді від патріотів С14

Завтра, 26 серпня, у Дніпрі активісти С14 влаштують Марш здорової молоді в самій глибині спальних кварталів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку патріотів С14 Дніпро у Facebook.

«Повальний наркотичний та алкогольний геноцид буде зупинено. Будуть ще тисячі жертв, але ми щодня робитимемо крок вперед. До здорової нації», - таку мету ставлять перед собою організатори заходу.

Місце збору - спальний район, в якому ці проблеми найбільш актуальні. Йдеться про житловий масив Лівобережний 3 за адресою: проспект Миру 61а, біля супермаркету «Варус». Марш розпочнеться в суботу о 20:00.

«Закриваємо притони, знищуємо рекламу наркотиків, пропагуємо спортивне дозвілля. Ми не допустимо навіть тіні страху. Кажемо чесно як собі, так і всім - проблеми є. Це наші проблеми і ми не будемо їх замовчувати», - йдеться у дописі.

Здорова молодь міста хоче чисті від алкоголю та наркотиків вулиці. Вони переконані, що інші ховаються від реальності за парканами палаців.

«Ще не один мерзотник насипле народу крадену гречку, щоб задобрити і сподобатися. А ми, С14, ні від чого не ховаємося. Ми розуміємо як живе народ. Знаємо, які глибокі маємо проблеми», - пояснюють активісти C14 Дніпро.  

Раніше повідомлялось, що дніпровські активісти ГО "С14" почали боротьбу з рекламою наркотиків, яка заполонила місто.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...