App Store Google Play

Спальними районами Дніпра пройде Марш здорової молоді від патріотів С14

25.08.2017 15:45
Спальними районами Дніпра пройде Марш здорової молоді від патріотів С14

Завтра, 26 серпня, у Дніпрі активісти С14 влаштують Марш здорової молоді в самій глибині спальних кварталів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку патріотів С14 Дніпро у Facebook.

«Повальний наркотичний та алкогольний геноцид буде зупинено. Будуть ще тисячі жертв, але ми щодня робитимемо крок вперед. До здорової нації», - таку мету ставлять перед собою організатори заходу.

Місце збору - спальний район, в якому ці проблеми найбільш актуальні. Йдеться про житловий масив Лівобережний 3 за адресою: проспект Миру 61а, біля супермаркету «Варус». Марш розпочнеться в суботу о 20:00.

«Закриваємо притони, знищуємо рекламу наркотиків, пропагуємо спортивне дозвілля. Ми не допустимо навіть тіні страху. Кажемо чесно як собі, так і всім - проблеми є. Це наші проблеми і ми не будемо їх замовчувати», - йдеться у дописі.

Здорова молодь міста хоче чисті від алкоголю та наркотиків вулиці. Вони переконані, що інші ховаються від реальності за парканами палаців.

«Ще не один мерзотник насипле народу крадену гречку, щоб задобрити і сподобатися. А ми, С14, ні від чого не ховаємося. Ми розуміємо як живе народ. Знаємо, які глибокі маємо проблеми», - пояснюють активісти C14 Дніпро.  

Раніше повідомлялось, що дніпровські активісти ГО "С14" почали боротьбу з рекламою наркотиків, яка заполонила місто.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...