App Store Google Play

Спальними районами Дніпра пройде Марш здорової молоді від патріотів С14

25.08.2017 15:45
Спальними районами Дніпра пройде Марш здорової молоді від патріотів С14

Завтра, 26 серпня, у Дніпрі активісти С14 влаштують Марш здорової молоді в самій глибині спальних кварталів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку патріотів С14 Дніпро у Facebook.

«Повальний наркотичний та алкогольний геноцид буде зупинено. Будуть ще тисячі жертв, але ми щодня робитимемо крок вперед. До здорової нації», - таку мету ставлять перед собою організатори заходу.

Місце збору - спальний район, в якому ці проблеми найбільш актуальні. Йдеться про житловий масив Лівобережний 3 за адресою: проспект Миру 61а, біля супермаркету «Варус». Марш розпочнеться в суботу о 20:00.

«Закриваємо притони, знищуємо рекламу наркотиків, пропагуємо спортивне дозвілля. Ми не допустимо навіть тіні страху. Кажемо чесно як собі, так і всім - проблеми є. Це наші проблеми і ми не будемо їх замовчувати», - йдеться у дописі.

Здорова молодь міста хоче чисті від алкоголю та наркотиків вулиці. Вони переконані, що інші ховаються від реальності за парканами палаців.

«Ще не один мерзотник насипле народу крадену гречку, щоб задобрити і сподобатися. А ми, С14, ні від чого не ховаємося. Ми розуміємо як живе народ. Знаємо, які глибокі маємо проблеми», - пояснюють активісти C14 Дніпро.  

Раніше повідомлялось, що дніпровські активісти ГО "С14" почали боротьбу з рекламою наркотиків, яка заполонила місто.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...