App Store Google Play

Спальними районами Дніпра пройде Марш здорової молоді від патріотів С14

25.08.2017 15:45
Спальними районами Дніпра пройде Марш здорової молоді від патріотів С14

Завтра, 26 серпня, у Дніпрі активісти С14 влаштують Марш здорової молоді в самій глибині спальних кварталів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку патріотів С14 Дніпро у Facebook.

«Повальний наркотичний та алкогольний геноцид буде зупинено. Будуть ще тисячі жертв, але ми щодня робитимемо крок вперед. До здорової нації», - таку мету ставлять перед собою організатори заходу.

Місце збору - спальний район, в якому ці проблеми найбільш актуальні. Йдеться про житловий масив Лівобережний 3 за адресою: проспект Миру 61а, біля супермаркету «Варус». Марш розпочнеться в суботу о 20:00.

«Закриваємо притони, знищуємо рекламу наркотиків, пропагуємо спортивне дозвілля. Ми не допустимо навіть тіні страху. Кажемо чесно як собі, так і всім - проблеми є. Це наші проблеми і ми не будемо їх замовчувати», - йдеться у дописі.

Здорова молодь міста хоче чисті від алкоголю та наркотиків вулиці. Вони переконані, що інші ховаються від реальності за парканами палаців.

«Ще не один мерзотник насипле народу крадену гречку, щоб задобрити і сподобатися. А ми, С14, ні від чого не ховаємося. Ми розуміємо як живе народ. Знаємо, які глибокі маємо проблеми», - пояснюють активісти C14 Дніпро.  

Раніше повідомлялось, що дніпровські активісти ГО "С14" почали боротьбу з рекламою наркотиків, яка заполонила місто.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...