App Store Google Play

Актор з Дніпра у фільмі «Червоний»: жителів міста запрошують до кінотеатру

25.08.2017 20:00
Актор з Дніпра у фільмі «Червоний»: жителів міста запрошують до кінотеатру

Вчора, 24 серпня, до Дня незалежності України на великі екрани вийшов український історичний фільм «Червоний», в якому одну з провідних ролей зіграв дніпровський актор театру «Віримо» Олег Шульга. Про перегляд кінострічки у Дніпрі повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Сюжет фільму розгортається у 1947 році у одному зі сталінських таборів, де правлять жорсткі ідеологічні установки та інстинкт порятунку власного життя. Вибухівкою повільної дії стало ув'язнення до табору воїна УПА Данила Червоного. Саме він наважився розробити та підняти перше повстання, протистоючи нелюдським умовам каторги.

«На моє переконання, фільм «Червоний» показує, що саме воїни УПА підняли повстання і боролися за життя. Я розумію, що мало хто знає про цей факт. Тоді велась війна проти України, але ніяк не громадянська», - пояснив в ексклюзивному інтерв’ю Олег Шульга.

Фільм являє собою однойменну екранізацію роману Андрія Кокотюхи, а головну роль виконує Микола Береза. Основний знімальний майданчик був розбитий у 2016 році в Кривому Розі, неподалік урвища «Провал СРСР».

Всі, хто познайомляться з непростими долями героїв, які опинилися в скрутних обставинах, зрозуміють, що війна часто об’єднує. А людяність не приховати за жодних обставин, якщо вона є. Не даремно девіз фільму є досить промовистим: «Боротьба, що триває досі».

Хто не встиг на прем’єру – може переглянути стрічку в найближчі дні сеансів в кінотеатрах міста.

Нагадаємо, Олег Шульга –  актор дніпровського театру «Віримо», доброволець на Сході України, який дебютував у фільмі грузинського режисера Зази Буадзе «Червоний». Після цього режисер запросив Олега Шульгу виконати роль головного героя у фільмі «Позивний Бандерас». Новий україно-грузинський фільм присвячений війні на Сході України.

 

Актори театру «Віримо!» на прем'єрі фільму «Червоний» у Дніпрі

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...