App Store Google Play

Актор з Дніпра у фільмі «Червоний»: жителів міста запрошують до кінотеатру

25.08.2017 20:00
Актор з Дніпра у фільмі «Червоний»: жителів міста запрошують до кінотеатру

Вчора, 24 серпня, до Дня незалежності України на великі екрани вийшов український історичний фільм «Червоний», в якому одну з провідних ролей зіграв дніпровський актор театру «Віримо» Олег Шульга. Про перегляд кінострічки у Дніпрі повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Сюжет фільму розгортається у 1947 році у одному зі сталінських таборів, де правлять жорсткі ідеологічні установки та інстинкт порятунку власного життя. Вибухівкою повільної дії стало ув'язнення до табору воїна УПА Данила Червоного. Саме він наважився розробити та підняти перше повстання, протистоючи нелюдським умовам каторги.

«На моє переконання, фільм «Червоний» показує, що саме воїни УПА підняли повстання і боролися за життя. Я розумію, що мало хто знає про цей факт. Тоді велась війна проти України, але ніяк не громадянська», - пояснив в ексклюзивному інтерв’ю Олег Шульга.

Фільм являє собою однойменну екранізацію роману Андрія Кокотюхи, а головну роль виконує Микола Береза. Основний знімальний майданчик був розбитий у 2016 році в Кривому Розі, неподалік урвища «Провал СРСР».

Всі, хто познайомляться з непростими долями героїв, які опинилися в скрутних обставинах, зрозуміють, що війна часто об’єднує. А людяність не приховати за жодних обставин, якщо вона є. Не даремно девіз фільму є досить промовистим: «Боротьба, що триває досі».

Хто не встиг на прем’єру – може переглянути стрічку в найближчі дні сеансів в кінотеатрах міста.

Нагадаємо, Олег Шульга –  актор дніпровського театру «Віримо», доброволець на Сході України, який дебютував у фільмі грузинського режисера Зази Буадзе «Червоний». Після цього режисер запросив Олега Шульгу виконати роль головного героя у фільмі «Позивний Бандерас». Новий україно-грузинський фільм присвячений війні на Сході України.

 

Актори театру «Віримо!» на прем'єрі фільму «Червоний» у Дніпрі

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...