App Store Google Play

Зібрати автомат, приміряти бронежилет та скуштувати пиріг: Армія СОС Дніпро зустрічала гостей

24 Серпня 17:15
Зібрати автомат, приміряти бронежилет та скуштувати пиріг: Армія СОС Дніпро зустрічала гостей

Сьогодні, 24 серпня, Армія СОС Дніпро на Січеславській Набережній зустрічала усіх бажаючих пройти курс домедичної підготовки, навчитись розбирати та збирати автомат, приміряти бронежилет, а також скуштувати смачний пиріг з кавою. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Зустріч з Армією СОС з 11 ранку і до самого вечора на День Незалежності України має благодійну мету - збір коштів для підтримки добровольчих батальйонів в зоні ведення військових дій.

«Гадаю, що дуже слушно, що кожен охочий може поспілкуватись з бійцями-добровольцями, медиками-«Госпітальєрами» та волонтерами. Виставка «На лінії вогню», яка оздоблена фото з передової, доповнює атмосферу», - поділилася враженнями гостя заходу Світлана.

Тут є чим зайнятися дітям. Хлопці захоплено розбирають та збирають автомат, а дівчатка виготовляють ляльки-мотанки разом з організатором -  Тетяною Сагайдак.

«Під час заходу можна насолодитися піцею від наших партнерів та друзів «Ветерано піца» та прохолодними напоями або ж навпаки - гарячою кавою», - пообіцяли організатори.

Ветерани війни на Сході України з дітьми та друзями, а також всі небайдужі розглядали предмети інсталяції та спілкувалися з інструкторами.

«Я дуже задоволена, що перший досвід зі збору та розбору автомату на швидкість пройшов цікаво, до того ж, я отримала чудовий приз – футболку Армії СОС», - розповіла студентка Вікторія.

Раніше повідомлялось, що у День Незалежності України волонтерська організація Армія СОС проводить захід "Територія Незалежності".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...