App Store Google Play

Зібрати автомат, приміряти бронежилет та скуштувати пиріг: Армія СОС Дніпро зустрічала гостей

24.08.2017 17:15
Зібрати автомат, приміряти бронежилет та скуштувати пиріг: Армія СОС Дніпро зустрічала гостей

Сьогодні, 24 серпня, Армія СОС Дніпро на Січеславській Набережній зустрічала усіх бажаючих пройти курс домедичної підготовки, навчитись розбирати та збирати автомат, приміряти бронежилет, а також скуштувати смачний пиріг з кавою. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Зустріч з Армією СОС з 11 ранку і до самого вечора на День Незалежності України має благодійну мету - збір коштів для підтримки добровольчих батальйонів в зоні ведення військових дій.

«Гадаю, що дуже слушно, що кожен охочий може поспілкуватись з бійцями-добровольцями, медиками-«Госпітальєрами» та волонтерами. Виставка «На лінії вогню», яка оздоблена фото з передової, доповнює атмосферу», - поділилася враженнями гостя заходу Світлана.

Тут є чим зайнятися дітям. Хлопці захоплено розбирають та збирають автомат, а дівчатка виготовляють ляльки-мотанки разом з організатором -  Тетяною Сагайдак.

«Під час заходу можна насолодитися піцею від наших партнерів та друзів «Ветерано піца» та прохолодними напоями або ж навпаки - гарячою кавою», - пообіцяли організатори.

Ветерани війни на Сході України з дітьми та друзями, а також всі небайдужі розглядали предмети інсталяції та спілкувалися з інструкторами.

«Я дуже задоволена, що перший досвід зі збору та розбору автомату на швидкість пройшов цікаво, до того ж, я отримала чудовий приз – футболку Армії СОС», - розповіла студентка Вікторія.

Раніше повідомлялось, що у День Незалежності України волонтерська організація Армія СОС проводить захід "Територія Незалежності".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...