App Store Google Play

У Дніпрі урочисто відкрили Форум української молоді діаспори

23.08.2017 08:30
У Дніпрі урочисто відкрили Форум української молоді діаспори

Вчора, 22 серпня, у Дніпрі відбулося урочисте відкриття Форуму української молоді діаспори. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

700 учасників форуму з понад 20 країн світу, а також поважні гості, серед яких – українські та закордонні міністри й бізнесмени - зібралися в театрі імені Тараса Шевченка.

В урочистій промові очільник Дніпра Борис Філатов наголосив, що молодіжне зібрання в Східній частині країни є дуже важливою підтримкою для всіх українців.

«Ми приймаємо цю важливу подію вперше, і їй передувала неабияка підготовка. Проведення цього форуму саме у Дніпрі – прифронтовому місті, яке 2014-го стало на захист усієї країни, є показом неймовірної поваги та підтримки. Ми відчуваємо довіру світової спільноти та готові її виправдати. Зараз нам дуже потрібні ваш досвід і вміння налагоджувати ділові відносини", – зазначив міський голова Дніпра.

Від учора делегації діаспори встигли побувати в музеї АТО та прогулятися катером. Також учасники з'їзду провели і тематичні сесії та відвідали знакові місця міста.

Речник української громади в угорському парламенті, перший заступник президента СКУМО Ярослава Хортяні подякувала дніпрянам за теплий прийом.

«У всьому світі практика підтримки діаспори є популярною. У майбутньому сподіваємося на плідну співпрацю з Дніпром. Я рада, що під час перших сесій учасники форуму з України цікавилися життям діаспори. Йшлося також про те, що робити, аби спростовувати дезінформацію, яку поширює Росія щодо України. Ми будемо напрацьовувати рішення», – заявила Ярослава Хортяні.

Зазначимо, що Форум української молоді діаспори проходитиме з 21 до 26 серпня. Разом із українською молоддю та експертами діаспоряни обговорюватимуть питання залучення інвестицій, євроінтеграційні процеси та молодіжну політику.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...