App Store Google Play

У Дніпрі урочисто відкрили Форум української молоді діаспори

23.08.2017 08:30
У Дніпрі урочисто відкрили Форум української молоді діаспори

Вчора, 22 серпня, у Дніпрі відбулося урочисте відкриття Форуму української молоді діаспори. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

700 учасників форуму з понад 20 країн світу, а також поважні гості, серед яких – українські та закордонні міністри й бізнесмени - зібралися в театрі імені Тараса Шевченка.

В урочистій промові очільник Дніпра Борис Філатов наголосив, що молодіжне зібрання в Східній частині країни є дуже важливою підтримкою для всіх українців.

«Ми приймаємо цю важливу подію вперше, і їй передувала неабияка підготовка. Проведення цього форуму саме у Дніпрі – прифронтовому місті, яке 2014-го стало на захист усієї країни, є показом неймовірної поваги та підтримки. Ми відчуваємо довіру світової спільноти та готові її виправдати. Зараз нам дуже потрібні ваш досвід і вміння налагоджувати ділові відносини", – зазначив міський голова Дніпра.

Від учора делегації діаспори встигли побувати в музеї АТО та прогулятися катером. Також учасники з'їзду провели і тематичні сесії та відвідали знакові місця міста.

Речник української громади в угорському парламенті, перший заступник президента СКУМО Ярослава Хортяні подякувала дніпрянам за теплий прийом.

«У всьому світі практика підтримки діаспори є популярною. У майбутньому сподіваємося на плідну співпрацю з Дніпром. Я рада, що під час перших сесій учасники форуму з України цікавилися життям діаспори. Йшлося також про те, що робити, аби спростовувати дезінформацію, яку поширює Росія щодо України. Ми будемо напрацьовувати рішення», – заявила Ярослава Хортяні.

Зазначимо, що Форум української молоді діаспори проходитиме з 21 до 26 серпня. Разом із українською молоддю та експертами діаспоряни обговорюватимуть питання залучення інвестицій, євроінтеграційні процеси та молодіжну політику.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...