App Store Google Play

У Дніпрі планують створити космічний маршрут містом

23 Серпня 16:20
У Дніпрі планують створити космічний маршрут містом

КП «Агентство розвитку Дніпра» та університет імені Альфреда Нобеля об'єднали свої зусилля для досягнення спільної мети – всебічного розвитку Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку агенстава у Facebook.

Керівники двох партнерських установ підписали Меморандум про співпрацю. Серед основних положень вказано сприяння реалізації проектів розвитку міста Дніпро та його туристичного потенціалу.

«Це має бути активна взаємодія у створенні нових перспективних туристичних маршрутів та напрямів, надання інформаційної та консалтингової підтримки, проведення спільних освітніх, просвітницьких та науково-практичних заходів, спрямованих на всебічний розвиток різних вікових груп», - вважає президент університету імені Альфреда Нобеля Борис Холод.

У свою чергу директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко поділився найближчими планами, тобто створенням та запуском космічного маршруту у Дніпрі, в якому активну роль буде відігравати креативна туристична лабораторія за участю викладачів та студентів кафедри міжнародного туризму та повної підготовки університету імені Альфреда Нобеля.

«Є ціла низка цікавих задумок, про які громада дізнається вже незабаром на етапі втілення», - переконує Володимир Панченко.

Нагадаємо, під час свого виступу на першій загальній сесії Форуму української молоді діаспори директор КП "Агентство розвитку Дніпра" Володимир Панченко повідомив, що Дніпро ставить собі за мету збільшити декілька десятків тисяч робочих місць за 10 років, зробити наше закрите в минулому місто туристично привабливим і приймати мільйон туристів на рік, збільшити регіональний продукт і доходи бюджету вдвічі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...