App Store Google Play

У Дніпрі планують створити космічний маршрут містом

23.08.2017 16:20
У Дніпрі планують створити космічний маршрут містом

КП «Агентство розвитку Дніпра» та університет імені Альфреда Нобеля об'єднали свої зусилля для досягнення спільної мети – всебічного розвитку Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку агенстава у Facebook.

Керівники двох партнерських установ підписали Меморандум про співпрацю. Серед основних положень вказано сприяння реалізації проектів розвитку міста Дніпро та його туристичного потенціалу.

«Це має бути активна взаємодія у створенні нових перспективних туристичних маршрутів та напрямів, надання інформаційної та консалтингової підтримки, проведення спільних освітніх, просвітницьких та науково-практичних заходів, спрямованих на всебічний розвиток різних вікових груп», - вважає президент університету імені Альфреда Нобеля Борис Холод.

У свою чергу директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко поділився найближчими планами, тобто створенням та запуском космічного маршруту у Дніпрі, в якому активну роль буде відігравати креативна туристична лабораторія за участю викладачів та студентів кафедри міжнародного туризму та повної підготовки університету імені Альфреда Нобеля.

«Є ціла низка цікавих задумок, про які громада дізнається вже незабаром на етапі втілення», - переконує Володимир Панченко.

Нагадаємо, під час свого виступу на першій загальній сесії Форуму української молоді діаспори директор КП "Агентство розвитку Дніпра" Володимир Панченко повідомив, що Дніпро ставить собі за мету збільшити декілька десятків тисяч робочих місць за 10 років, зробити наше закрите в минулому місто туристично привабливим і приймати мільйон туристів на рік, збільшити регіональний продукт і доходи бюджету вдвічі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...