App Store Google Play

У Дніпрі планують створити космічний маршрут містом

23.08.2017 16:20
У Дніпрі планують створити космічний маршрут містом

КП «Агентство розвитку Дніпра» та університет імені Альфреда Нобеля об'єднали свої зусилля для досягнення спільної мети – всебічного розвитку Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку агенстава у Facebook.

Керівники двох партнерських установ підписали Меморандум про співпрацю. Серед основних положень вказано сприяння реалізації проектів розвитку міста Дніпро та його туристичного потенціалу.

«Це має бути активна взаємодія у створенні нових перспективних туристичних маршрутів та напрямів, надання інформаційної та консалтингової підтримки, проведення спільних освітніх, просвітницьких та науково-практичних заходів, спрямованих на всебічний розвиток різних вікових груп», - вважає президент університету імені Альфреда Нобеля Борис Холод.

У свою чергу директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко поділився найближчими планами, тобто створенням та запуском космічного маршруту у Дніпрі, в якому активну роль буде відігравати креативна туристична лабораторія за участю викладачів та студентів кафедри міжнародного туризму та повної підготовки університету імені Альфреда Нобеля.

«Є ціла низка цікавих задумок, про які громада дізнається вже незабаром на етапі втілення», - переконує Володимир Панченко.

Нагадаємо, під час свого виступу на першій загальній сесії Форуму української молоді діаспори директор КП "Агентство розвитку Дніпра" Володимир Панченко повідомив, що Дніпро ставить собі за мету збільшити декілька десятків тисяч робочих місць за 10 років, зробити наше закрите в минулому місто туристично привабливим і приймати мільйон туристів на рік, збільшити регіональний продукт і доходи бюджету вдвічі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...