App Store Google Play

Пожежі і повалені дерева: у Дніпрі розповіли про наслідки негоди

23.08.2017 11:20
Пожежі і повалені дерева: у Дніпрі розповіли про наслідки негоди

Сьогодні, 23 серпня, у медіа-центрі "Інформатор" заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Шевченко розповів про наслідки негоди у Дніпрі. В свою чергу в.о. начальника відділу по зв'язках з громадськістю Управління патрульної поліції Дніпра Павло Карманов розповів про заходи безпеки на День незалежності. Про це повідомляє Дніпроград з місця події. 

"Вчора, близько 14:30 у Дніпрі погіршилися погодні умови. На наші спеціальні телефоні номери 101 та 112 надійшло 47 звернень щодо падіння дерев. Наши підрозділи відреагували на 21 випадкок, виїжджаючи на місце події", - зазначив Олександр Шевченко. 

Як і раніше Дніпропетровська область займає перше місце за кількістю пожеж в екосистемах. На сьогоднішній день по області було зареєстровано 4076 пожеж в екосистемі. 

"Через негоду було 33 виклики до поліції. Як правило, виклики були пов'язані з падінням дерев, обривом електродротів та іншим. Були й випадки, коли гілки падали на автомобілі", - розповів Павло Караманов. 

Починаючи ще з 18 серпня і досі, діє посилений режим несення служби співробітниками Національної поліції. На час святкування Дня незалежності посилюються заходи безпеки. Особлива увага буде приділена місцям великого скупчення людей і місцям масових заходів. 

"Так само звертаємося до мешканців міста: якщо ви виявите якісь підозрілі предмети, речі, пакунки і інші знахідки, не намагайтеся перевіряти їх самотужки, не дивіться, що там всередині. Потрібно одразу повідомляти на лінію 102 - поліції або 101 - службі порятунку. Так само якщо побачите підозрілих осіб, повідомляйте на лінію 102", - зазначив Павло Карманов. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...