App Store Google Play

Пожежі і повалені дерева: у Дніпрі розповіли про наслідки негоди

23.08.2017 11:20
Пожежі і повалені дерева: у Дніпрі розповіли про наслідки негоди

Сьогодні, 23 серпня, у медіа-центрі "Інформатор" заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Шевченко розповів про наслідки негоди у Дніпрі. В свою чергу в.о. начальника відділу по зв'язках з громадськістю Управління патрульної поліції Дніпра Павло Карманов розповів про заходи безпеки на День незалежності. Про це повідомляє Дніпроград з місця події. 

"Вчора, близько 14:30 у Дніпрі погіршилися погодні умови. На наші спеціальні телефоні номери 101 та 112 надійшло 47 звернень щодо падіння дерев. Наши підрозділи відреагували на 21 випадкок, виїжджаючи на місце події", - зазначив Олександр Шевченко. 

Як і раніше Дніпропетровська область займає перше місце за кількістю пожеж в екосистемах. На сьогоднішній день по області було зареєстровано 4076 пожеж в екосистемі. 

"Через негоду було 33 виклики до поліції. Як правило, виклики були пов'язані з падінням дерев, обривом електродротів та іншим. Були й випадки, коли гілки падали на автомобілі", - розповів Павло Караманов. 

Починаючи ще з 18 серпня і досі, діє посилений режим несення служби співробітниками Національної поліції. На час святкування Дня незалежності посилюються заходи безпеки. Особлива увага буде приділена місцям великого скупчення людей і місцям масових заходів. 

"Так само звертаємося до мешканців міста: якщо ви виявите якісь підозрілі предмети, речі, пакунки і інші знахідки, не намагайтеся перевіряти їх самотужки, не дивіться, що там всередині. Потрібно одразу повідомляти на лінію 102 - поліції або 101 - службі порятунку. Так само якщо побачите підозрілих осіб, повідомляйте на лінію 102", - зазначив Павло Карманов. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...