App Store Google Play

Пожежі і повалені дерева: у Дніпрі розповіли про наслідки негоди

23.08.2017 11:20
Пожежі і повалені дерева: у Дніпрі розповіли про наслідки негоди

Сьогодні, 23 серпня, у медіа-центрі "Інформатор" заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Шевченко розповів про наслідки негоди у Дніпрі. В свою чергу в.о. начальника відділу по зв'язках з громадськістю Управління патрульної поліції Дніпра Павло Карманов розповів про заходи безпеки на День незалежності. Про це повідомляє Дніпроград з місця події. 

"Вчора, близько 14:30 у Дніпрі погіршилися погодні умови. На наші спеціальні телефоні номери 101 та 112 надійшло 47 звернень щодо падіння дерев. Наши підрозділи відреагували на 21 випадкок, виїжджаючи на місце події", - зазначив Олександр Шевченко. 

Як і раніше Дніпропетровська область займає перше місце за кількістю пожеж в екосистемах. На сьогоднішній день по області було зареєстровано 4076 пожеж в екосистемі. 

"Через негоду було 33 виклики до поліції. Як правило, виклики були пов'язані з падінням дерев, обривом електродротів та іншим. Були й випадки, коли гілки падали на автомобілі", - розповів Павло Караманов. 

Починаючи ще з 18 серпня і досі, діє посилений режим несення служби співробітниками Національної поліції. На час святкування Дня незалежності посилюються заходи безпеки. Особлива увага буде приділена місцям великого скупчення людей і місцям масових заходів. 

"Так само звертаємося до мешканців міста: якщо ви виявите якісь підозрілі предмети, речі, пакунки і інші знахідки, не намагайтеся перевіряти їх самотужки, не дивіться, що там всередині. Потрібно одразу повідомляти на лінію 102 - поліції або 101 - службі порятунку. Так само якщо побачите підозрілих осіб, повідомляйте на лінію 102", - зазначив Павло Карманов. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...