App Store Google Play

Міністр освіти та науки України розповіла про школи нового зразка у Дніпрі

23.08.2017 17:20
Міністр освіти та науки України розповіла про школи нового зразка у Дніпрі

Сьогодні, 23 серпня, у Дніпрі Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич розповіла про підготовку до навчального року у школах нового зразка, з яких у нашому місті функціонує одразу чотири. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події - арт-галереї в центрі "Менора".

Лілія Гриневич переконує , що один з освітніх пріоритетів - ліквідація черг в дошкільних закладах, а також перевірка готовності початкових шкіл Дніпропетровщині до якісного навчання.

"В першу чергу це стосується чотирьох шкіл, які працюють за новою програмою. У проекті нового закону про освіту вчителі мають підвищити свій викладацький рівень та опрацювати нові методики - інтерактивні та електронні. Важливо не начиняти школярів лише фактами, а наблизити знання до життя, зробити їх практичними", - вважає Лілія Гриневич.

Нова програма базуватиметься на чотирьох напрямках: громадянська освіта, здоров'я та безпека, екологія, бізнес і маркетинг.

"Вивчаючи відсотки на уроці математики, маленькі школярі можуть оперувати цифрами на прикладі банку. Так має бути організована освіта - з суспільною користю", - впевнена Міністр освіти та науки.

Нагадаємо, що 15 серпня у Дніпрі на всеукраїнській селекторній нараді за участю прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана обговорили стан підготовки до навчального року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...