App Store Google Play

Міністр освіти та науки України розповіла про школи нового зразка у Дніпрі

23.08.2017 17:20
Міністр освіти та науки України розповіла про школи нового зразка у Дніпрі

Сьогодні, 23 серпня, у Дніпрі Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич розповіла про підготовку до навчального року у школах нового зразка, з яких у нашому місті функціонує одразу чотири. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події - арт-галереї в центрі "Менора".

Лілія Гриневич переконує , що один з освітніх пріоритетів - ліквідація черг в дошкільних закладах, а також перевірка готовності початкових шкіл Дніпропетровщині до якісного навчання.

"В першу чергу це стосується чотирьох шкіл, які працюють за новою програмою. У проекті нового закону про освіту вчителі мають підвищити свій викладацький рівень та опрацювати нові методики - інтерактивні та електронні. Важливо не начиняти школярів лише фактами, а наблизити знання до життя, зробити їх практичними", - вважає Лілія Гриневич.

Нова програма базуватиметься на чотирьох напрямках: громадянська освіта, здоров'я та безпека, екологія, бізнес і маркетинг.

"Вивчаючи відсотки на уроці математики, маленькі школярі можуть оперувати цифрами на прикладі банку. Так має бути організована освіта - з суспільною користю", - впевнена Міністр освіти та науки.

Нагадаємо, що 15 серпня у Дніпрі на всеукраїнській селекторній нараді за участю прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана обговорили стан підготовки до навчального року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...