App Store Google Play

Міністр освіти та науки України розповіла про школи нового зразка у Дніпрі

23.08.2017 17:20
Міністр освіти та науки України розповіла про школи нового зразка у Дніпрі

Сьогодні, 23 серпня, у Дніпрі Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич розповіла про підготовку до навчального року у школах нового зразка, з яких у нашому місті функціонує одразу чотири. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події - арт-галереї в центрі "Менора".

Лілія Гриневич переконує , що один з освітніх пріоритетів - ліквідація черг в дошкільних закладах, а також перевірка готовності початкових шкіл Дніпропетровщині до якісного навчання.

"В першу чергу це стосується чотирьох шкіл, які працюють за новою програмою. У проекті нового закону про освіту вчителі мають підвищити свій викладацький рівень та опрацювати нові методики - інтерактивні та електронні. Важливо не начиняти школярів лише фактами, а наблизити знання до життя, зробити їх практичними", - вважає Лілія Гриневич.

Нова програма базуватиметься на чотирьох напрямках: громадянська освіта, здоров'я та безпека, екологія, бізнес і маркетинг.

"Вивчаючи відсотки на уроці математики, маленькі школярі можуть оперувати цифрами на прикладі банку. Так має бути організована освіта - з суспільною користю", - впевнена Міністр освіти та науки.

Нагадаємо, що 15 серпня у Дніпрі на всеукраїнській селекторній нараді за участю прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана обговорили стан підготовки до навчального року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...