App Store Google Play

Міністр освіти та науки України розповіла про школи нового зразка у Дніпрі

23.08.2017 17:20
Міністр освіти та науки України розповіла про школи нового зразка у Дніпрі

Сьогодні, 23 серпня, у Дніпрі Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич розповіла про підготовку до навчального року у школах нового зразка, з яких у нашому місті функціонує одразу чотири. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події - арт-галереї в центрі "Менора".

Лілія Гриневич переконує , що один з освітніх пріоритетів - ліквідація черг в дошкільних закладах, а також перевірка готовності початкових шкіл Дніпропетровщині до якісного навчання.

"В першу чергу це стосується чотирьох шкіл, які працюють за новою програмою. У проекті нового закону про освіту вчителі мають підвищити свій викладацький рівень та опрацювати нові методики - інтерактивні та електронні. Важливо не начиняти школярів лише фактами, а наблизити знання до життя, зробити їх практичними", - вважає Лілія Гриневич.

Нова програма базуватиметься на чотирьох напрямках: громадянська освіта, здоров'я та безпека, екологія, бізнес і маркетинг.

"Вивчаючи відсотки на уроці математики, маленькі школярі можуть оперувати цифрами на прикладі банку. Так має бути організована освіта - з суспільною користю", - впевнена Міністр освіти та науки.

Нагадаємо, що 15 серпня у Дніпрі на всеукраїнській селекторній нараді за участю прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана обговорили стан підготовки до навчального року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...