App Store Google Play

Адвокати ймовірного вбивці АТОвців залякують лікарів Мечникова та написали на них скаргу в МОЗ

23.08.2017 17:00
Адвокати ймовірного вбивці АТОвців залякують лікарів Мечникова та написали на них скаргу в МОЗ

Адвокати підозрюваного у вбивстві двох військових під час перестрілки на Гагаріна у Дніпрі Давида Пабілера написали скаргу в Міністерство охорони здоров'я, в якій звинуватили лікарів обласної лікарні ім. Мечникова у непрофесійності, недбалості та жорстокому поводженні з пацієнтом. Про це сьогодні, 23 серпня, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" розповів заступник головного лікаря медзакладу Юрій Скребець, інформує Дніпроград з місця подій.

Юрій Скребець розповів, що з першого дня інциденту лікарі та адміністрація медзакладу знаходилися під тиском з боку адвокатів пацієнта Давида Пабілера. Адвокатів дещо приборкувала поява у лікарні військовослужбовців, бойових побратимів загиблих та спецпідрозділу поліції, яку лікарі викликали для контролю ситуації. Наразі пацієнт переведений в одну з приватних клінік за його вимогою. 

"В хід адвокатів йшло хамство, погрози, тиск та наклеп. Співробітники лікарні неодноразово заявляли про погрози з боку захисників Пабілера. Нам навіть погрожували прострелити ноги", - заявив лікар.

Після переведення Пабілера до приватної клініки його адвокати звинуватили лікарню Мечникова у непрофесійності та жорстокому ставленні.

"Звинувачення настільки серйозні, наскількі й несправедливі від першого до останнього пунктів. Мене особисто звинувачують у жорстокості, у намаганні зробити операцію під місцевою анестезією, не наданні допомоги та інших діях, які названі нелюдяними та недостойними звання лікаря. Дійсно, жодної допомоги я пацієнту не надавав. Тому що я його навіть не бачив. Я є адміністратором лікарні, і навіть за величезним бажанням не був би допущений до будь-якого медичного втручання, оскільки я не є хірургом загального профілю, а являюся нейрохірургом", - розповів Скребець.

Окрім цього, обвинувачення стосуються не тільки заступника головного лікаря медзакладу, а й інших співробітників лікарні ім. Мечникова.

"Адвокати у скарзі зазначають, що під час транспортування до суду їх підзахисний був у критичному стані, що він знаходився під впливом наркотичних та психотропних засобів, що всі виправдання та рішення на проведення слідчих дій були необгрунтованими. Заявляю, що пан Пабілер жодної хвилини - починаючи від першого моменту перебування у лікарні і закінчуючи його переведенням - не був у критичному стані. Наркотичних та психотропних засобів йому теж ніхто не призначав. Всі вихідні документи по підзахисному, результати консиліумів лікарів, які визначали можливість та неможливість будь-яких дій з паціентом обгрунтовані та відображені в історії хвороби. Зазначу, що лікарями були зафіксовані неодноразові симулювання втрати свідомості підзахисним", - розповів Скребець.

Лікарів реанімаційного відділення у листі звинувачено у неналежній допомозі підзахисному Калашнікову.

"Його стан дійсно був важкий. Ми провели всі необхідні етапи медичного втручання та інтенсивної терапії. Життя йому було врятоване. Попереду лікарі запланували ще ряд операційних втручань, що відповідає лікарському протоколу. Але паціент передчасно був транспортований до Ізраілю. І в адвокатській скарзі зазначені так звані дефекти роботи лікарів у вигляді залишених у рані тампонів, металевих інструментів та куль. Нагадаю, що лікарня Мечникова третій рік приймає важкопоранених військових, і в 99% лікарі рятують їм життя. А таке нічим не підтвердежене звинувачення є посяганням на честь і гідність лікарні", - зазначив Юрій Скребець.

Він також додав, що протягом усього часу лікування ставився до ймовірного вбивці насамперед як до пацієнта.

"Я ставився до нього нейтрально і надавав допомогу. Жодного разу я не назвав його вбивцею, незважаючи на те, що знав, що ця людина причетна до розстрілу військовослужбовців, з якими я був особисто знайомий. Такі дії адвокатів зайвий раз доводять провину пана Пабілера", - підкреслив Юрій Скребець.

Наразі в медзакладі  спеціальною комісією проводиться службове розслідування за фактами, вказаними в заяві. За підсумками розслідування медики звернуться до суду для захисту честі і гідності своєї та лікарні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...