App Store Google Play

У Дніпрі місцевий прокурор вирішив ліквідувати ОСББ

22.08.2017 14:20
У Дніпрі місцевий прокурор вирішив ліквідувати ОСББ

У Дніпрі за адресою вулиця Данила Нечая вже рік успішно функціонує створене ОСББ. Проте один з мешканців будинку, діючий військовий прокурор, не згоден з діяльністю ОСББ та подав позов до суду з заявою про необхідність ліквідувати зазначене об'єднання. Сьогодні, 22 серпня, під час прес-конференції в медіа-центрі "Забеба.лі" голова ОСББ "Щасливий 864" Лариса Арпеній та правозахисник Ольга Погребна розповіли подробиці конфлікту, інформує Дніпроград з місця подій.

"ОСББ "Щасливий 864" був створений за номерами трьох будинків за адресою Данила Нечая 8, 6, 4. До створення ОСББ у наших будинках були чималі проблеми з підвалами, під'їздами, дворами та підтопленнями. Коли стало можливим самостійно та незалежно ні від кого вирішувати свої нагальні проблеми ми вирішили створити ОСББ. За рік існування ми уклали низку угод з різними обслуговуючими компаніями, частково відремонтували підвали та під'їзи. Також нещодавно виграли конкурс по програмі співфінансування від міськради. Тож незабаром у будинках будуть проходити ремонтні роботи по заміні центрального опалення", - розповіла Лариса Арпеній.

Попри це один з мешканців будинку подав позов до суду з заявою щодо ліквідації ОСББ та визнанення його недійсним.

"Протягом усього року ця людина жодного разу не зверталася до мене зі скаргами чи зауваженнями. І тут він несподівано подає заяву в суд. Ця людина є діючим військовим прокурором. Ми можемо зробити висновок, що він користуючись своїм службовим становищем, хоче вплинути на існування ОСББ в корисливих цілях. За весь час він не зробив жодного внеску на ті чи інші послуги, тому має чималий борг", - розповіла голова ОСББ.

У Бабушкінському районному суді по цій справі пройшло вже декілька засідань. Участь у судовому процесі активно беруть близько 40 членів ОСББ, ще 30 найняли адвокатів, щоб ті допомогли розібратися в цій справі.

"У позові мешканець не називає конкретних причин, чому він не задоволений існуванням ОСББ. Він дуже дивно та по-своєму трактує закони. Зазначає, що під час того, як розпочався процес створення ОСББ у під'їзді був вивішений список ініціативної групи, проте він цих людей не знає, і ніяких доказів, що вони є мешканцями цих будинків не було. Постає питання: чому він не звернувся до цих людей аби ті показали йому документи? Звичайно, що у під'їзді їх ніхто не вивісить. На цій підставі він заявляє, що збори були недійсні, тому й ОСББ незаконне", - розповіла адвокат Погребна.

За словами адвоката, ОСББ має всі документи, фінансові звіти та доповіді про роботу ОСББ протягом всього року. В свою чергу, позивач ніяким чином у повсякденному житті не йде на контакт з іншими членами ОСББ, ігноруючи усі питання та спроби встановити контакт.

Теги: ОСББ, суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...