App Store Google Play

У Дніпрі місцевий прокурор вирішив ліквідувати ОСББ

22.08.2017 14:20
У Дніпрі місцевий прокурор вирішив ліквідувати ОСББ

У Дніпрі за адресою вулиця Данила Нечая вже рік успішно функціонує створене ОСББ. Проте один з мешканців будинку, діючий військовий прокурор, не згоден з діяльністю ОСББ та подав позов до суду з заявою про необхідність ліквідувати зазначене об'єднання. Сьогодні, 22 серпня, під час прес-конференції в медіа-центрі "Забеба.лі" голова ОСББ "Щасливий 864" Лариса Арпеній та правозахисник Ольга Погребна розповіли подробиці конфлікту, інформує Дніпроград з місця подій.

"ОСББ "Щасливий 864" був створений за номерами трьох будинків за адресою Данила Нечая 8, 6, 4. До створення ОСББ у наших будинках були чималі проблеми з підвалами, під'їздами, дворами та підтопленнями. Коли стало можливим самостійно та незалежно ні від кого вирішувати свої нагальні проблеми ми вирішили створити ОСББ. За рік існування ми уклали низку угод з різними обслуговуючими компаніями, частково відремонтували підвали та під'їзи. Також нещодавно виграли конкурс по програмі співфінансування від міськради. Тож незабаром у будинках будуть проходити ремонтні роботи по заміні центрального опалення", - розповіла Лариса Арпеній.

Попри це один з мешканців будинку подав позов до суду з заявою щодо ліквідації ОСББ та визнанення його недійсним.

"Протягом усього року ця людина жодного разу не зверталася до мене зі скаргами чи зауваженнями. І тут він несподівано подає заяву в суд. Ця людина є діючим військовим прокурором. Ми можемо зробити висновок, що він користуючись своїм службовим становищем, хоче вплинути на існування ОСББ в корисливих цілях. За весь час він не зробив жодного внеску на ті чи інші послуги, тому має чималий борг", - розповіла голова ОСББ.

У Бабушкінському районному суді по цій справі пройшло вже декілька засідань. Участь у судовому процесі активно беруть близько 40 членів ОСББ, ще 30 найняли адвокатів, щоб ті допомогли розібратися в цій справі.

"У позові мешканець не називає конкретних причин, чому він не задоволений існуванням ОСББ. Він дуже дивно та по-своєму трактує закони. Зазначає, що під час того, як розпочався процес створення ОСББ у під'їзді був вивішений список ініціативної групи, проте він цих людей не знає, і ніяких доказів, що вони є мешканцями цих будинків не було. Постає питання: чому він не звернувся до цих людей аби ті показали йому документи? Звичайно, що у під'їзді їх ніхто не вивісить. На цій підставі він заявляє, що збори були недійсні, тому й ОСББ незаконне", - розповіла адвокат Погребна.

За словами адвоката, ОСББ має всі документи, фінансові звіти та доповіді про роботу ОСББ протягом всього року. В свою чергу, позивач ніяким чином у повсякденному житті не йде на контакт з іншими членами ОСББ, ігноруючи усі питання та спроби встановити контакт.

Теги: ОСББ, суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...