App Store Google Play

У Дніпрі місцевий прокурор вирішив ліквідувати ОСББ

22.08.2017 14:20
У Дніпрі місцевий прокурор вирішив ліквідувати ОСББ

У Дніпрі за адресою вулиця Данила Нечая вже рік успішно функціонує створене ОСББ. Проте один з мешканців будинку, діючий військовий прокурор, не згоден з діяльністю ОСББ та подав позов до суду з заявою про необхідність ліквідувати зазначене об'єднання. Сьогодні, 22 серпня, під час прес-конференції в медіа-центрі "Забеба.лі" голова ОСББ "Щасливий 864" Лариса Арпеній та правозахисник Ольга Погребна розповіли подробиці конфлікту, інформує Дніпроград з місця подій.

"ОСББ "Щасливий 864" був створений за номерами трьох будинків за адресою Данила Нечая 8, 6, 4. До створення ОСББ у наших будинках були чималі проблеми з підвалами, під'їздами, дворами та підтопленнями. Коли стало можливим самостійно та незалежно ні від кого вирішувати свої нагальні проблеми ми вирішили створити ОСББ. За рік існування ми уклали низку угод з різними обслуговуючими компаніями, частково відремонтували підвали та під'їзи. Також нещодавно виграли конкурс по програмі співфінансування від міськради. Тож незабаром у будинках будуть проходити ремонтні роботи по заміні центрального опалення", - розповіла Лариса Арпеній.

Попри це один з мешканців будинку подав позов до суду з заявою щодо ліквідації ОСББ та визнанення його недійсним.

"Протягом усього року ця людина жодного разу не зверталася до мене зі скаргами чи зауваженнями. І тут він несподівано подає заяву в суд. Ця людина є діючим військовим прокурором. Ми можемо зробити висновок, що він користуючись своїм службовим становищем, хоче вплинути на існування ОСББ в корисливих цілях. За весь час він не зробив жодного внеску на ті чи інші послуги, тому має чималий борг", - розповіла голова ОСББ.

У Бабушкінському районному суді по цій справі пройшло вже декілька засідань. Участь у судовому процесі активно беруть близько 40 членів ОСББ, ще 30 найняли адвокатів, щоб ті допомогли розібратися в цій справі.

"У позові мешканець не називає конкретних причин, чому він не задоволений існуванням ОСББ. Він дуже дивно та по-своєму трактує закони. Зазначає, що під час того, як розпочався процес створення ОСББ у під'їзді був вивішений список ініціативної групи, проте він цих людей не знає, і ніяких доказів, що вони є мешканцями цих будинків не було. Постає питання: чому він не звернувся до цих людей аби ті показали йому документи? Звичайно, що у під'їзді їх ніхто не вивісить. На цій підставі він заявляє, що збори були недійсні, тому й ОСББ незаконне", - розповіла адвокат Погребна.

За словами адвоката, ОСББ має всі документи, фінансові звіти та доповіді про роботу ОСББ протягом всього року. В свою чергу, позивач ніяким чином у повсякденному житті не йде на контакт з іншими членами ОСББ, ігноруючи усі питання та спроби встановити контакт.

Теги: ОСББ, суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...