App Store Google Play

Про місцеві юстиції, - Іван Васючков

22.08.2017 16:20
Про місцеві юстиції, - Іван Васючков

Останній місяць йде серйозне протистояння взятому Президентом курсу на децентралізацію з боку ДніпроОблЮстиціі в частині організації автобусних перевезень. Про це на своїй сторінці зазначив громадський активіст Іван Васючков, передає Дніпроград. 

В межах Дніпропетровської області на поточний момент діє понад 50 внутріiшньорайонних маршрутів, організатором яких повинні бути районні держадміністрації. Починаючи з 2010 року глави всіх РДА писали відмову від організації маршрутів на користь ОДА. Аж до 2014 року цими маршрутами активно приторговували в ОДА, вставляючи їх в пакети для зручності перемоги тих чи інших перевізників. Ціна питання, за наявною інформацією, становила від 5тис $ і вище за 5-річні договору. 50 маршрутів навіть по 5 тис - вельми кругленька сума.

"Вигідно це і перевізникам - маючи десятки маршрутів в межах області набагато легше вигравати і інші централізовано, знищуючи будь-яку конкуренцію на місцях, при цьому наймаючи на ці маршрути місцевих і встановлюючи для них таксу за "повітря" у розмірах від 3х до 5 тис.грн за машину, таким чином відбиваючи "інвестиції в маршрут" за рік, - розповів активіст, - Все це (корупція на конкурсах, такса приватникам з боку великих перевізників та інші побори) веде до збільшення тарифу для пасажира навіть на найкоротші маршрути".

Чинне керівництво ОДА взяло курс на децентралізацію - віддати право організації перевезень того, хто це повинен робити згідно з чинним законодавством. ст.7 ЗУ "Про автомобільний транспорт" говорить, що організацією внутрішньорайонних маршрутів повинні займатися райдержадміністрації, про це ж говорить і ст.20 ЗУ "Про місцеві державні адміністрації".

Аналогічна передача повноважень "на місця" для України не в новинку - в 2015 і 2016 роках вже проходили конкурси на внутрішньорайонні маршрути в Одеській області.

"Однак, Дніпропетровське обласне управління юстиції так не вважає. Для них не указ прямі норми Закону, знайшовши зачіпку в Постанові 1081 вони відмовляють районним держадміністраціям в їх законному праві організовувати, управляти і забезпечувати внутрішньорайонні перевезення. Для мене очевидно, що втративши можливість "сплатити" за маршрути в ОДА зацікавлені особи вирішили "сплатити" за відмову управлінням юстиції", - зазначив Васючков.

Ось що на думку Васючкова повинна дати передача управління транспортом на місця:

1) Більш гнучку для змін маршрутів систему - не потрібно бігати за кожною папірцем і узгодженнями і необхідних змін в ОДА, що часом займало по 4-6 місяців, все вирішується на місцях в РДА.

2) Можливість проводити компенсацію пільг за рахунок місцевих бюджетів.

3) Можливість залучати на внутрірайонні маршрути перевізників і розвивати власних, створюючи внутрішню конкуренцію.

4) Швидка і якісна реакція на скарги і конфлікти з боку місцевої влади.

"І все це рубає під корінь пара чиновників, яким Закон не указ в їх теплих кабінетах. Крапку в цьому питанні повинен поставити суд, який скоріш за все вкаже облюстіціі на необгрунтованість їх відмови. Однак на це піде багато часу. Часу, якого у нас вже давно немає і який втрачати ми не маємо права. Однак мене більше цікавить інше питання - яку відповідальність понесуть посадові особи за вміння вправно користуватися службовими повноваженнями в корисливих цілях? Навряд чи більше, ніж дисциплінарне стягнення", - йдеться у дописі, - "Як же дістали ці тисячі і тисячі чиновників, які гальмують і рубають на корені всі важливі для нашої країни зміни. Особливо коли заглядаєш в їх декларації і розумієш як сильно вони стурбовані своїми кишенями, а не реальними проблемами нашої країни".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...