App Store Google Play

Молодь діаспори у Дніпрі дізналася про історію міста посеред річки

22.08.2017 09:20
Молодь діаспори у Дніпрі дізналася про історію міста посеред річки

Вчора, 21 серпня, у рамках Форуму української молоді діаспори, який проводить Світовий конгрес українських молодіжних організацій, для гостей міста влаштували екскурсію річкою Дніпро. Про це повідомляє кореспондент Дніпроград з місця подій.

Після відвідання музею АТО учасники форуму відпочили на пароплаві по Дніпру, під час прогулянки річкою делегаціям діаспори розповіли найцікаіші факти з історії міста.

"Мені подобається Дніпро. Воно сучасне та модерне, проте водночас змогло зберегти свою унікальну історію. Я вперше на Східній частині України, і щиро здивований та приємно вражений таким містом європейського рівня", - зазначив Роман з Молдови.

Від краєвидів міста залишися усі у захваті. Молоді люди багато фотографувалися та заспівали українську пісню «Ти ж мене підманула».

« Місто дуже сподобалося, воно надзвичайно красиве. Річка Дніпро просто вражає. Всі знімають. Я думаю, що Дніпро зараз – в усіх інстаграмах світу», – вважає Сергій Зінченко з Польщі.

Нагадаємо, у Дніпрі стартував масштабний Форум української молоді діаспори, який організовує Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО). У Дніпрі форум відбувається вперше і зібрав близько 700 представників української діаспори із понад 20 країн світу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...