App Store Google Play

Молодь діаспори у Дніпрі дізналася про історію міста посеред річки

22.08.2017 09:20
Молодь діаспори у Дніпрі дізналася про історію міста посеред річки

Вчора, 21 серпня, у рамках Форуму української молоді діаспори, який проводить Світовий конгрес українських молодіжних організацій, для гостей міста влаштували екскурсію річкою Дніпро. Про це повідомляє кореспондент Дніпроград з місця подій.

Після відвідання музею АТО учасники форуму відпочили на пароплаві по Дніпру, під час прогулянки річкою делегаціям діаспори розповіли найцікаіші факти з історії міста.

"Мені подобається Дніпро. Воно сучасне та модерне, проте водночас змогло зберегти свою унікальну історію. Я вперше на Східній частині України, і щиро здивований та приємно вражений таким містом європейського рівня", - зазначив Роман з Молдови.

Від краєвидів міста залишися усі у захваті. Молоді люди багато фотографувалися та заспівали українську пісню «Ти ж мене підманула».

« Місто дуже сподобалося, воно надзвичайно красиве. Річка Дніпро просто вражає. Всі знімають. Я думаю, що Дніпро зараз – в усіх інстаграмах світу», – вважає Сергій Зінченко з Польщі.

Нагадаємо, у Дніпрі стартував масштабний Форум української молоді діаспори, який організовує Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО). У Дніпрі форум відбувається вперше і зібрав близько 700 представників української діаспори із понад 20 країн світу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...