App Store Google Play

Молодь діаспори у Дніпрі дізналася про історію міста посеред річки

22.08.2017 09:20
Молодь діаспори у Дніпрі дізналася про історію міста посеред річки

Вчора, 21 серпня, у рамках Форуму української молоді діаспори, який проводить Світовий конгрес українських молодіжних організацій, для гостей міста влаштували екскурсію річкою Дніпро. Про це повідомляє кореспондент Дніпроград з місця подій.

Після відвідання музею АТО учасники форуму відпочили на пароплаві по Дніпру, під час прогулянки річкою делегаціям діаспори розповіли найцікаіші факти з історії міста.

"Мені подобається Дніпро. Воно сучасне та модерне, проте водночас змогло зберегти свою унікальну історію. Я вперше на Східній частині України, і щиро здивований та приємно вражений таким містом європейського рівня", - зазначив Роман з Молдови.

Від краєвидів міста залишися усі у захваті. Молоді люди багато фотографувалися та заспівали українську пісню «Ти ж мене підманула».

« Місто дуже сподобалося, воно надзвичайно красиве. Річка Дніпро просто вражає. Всі знімають. Я думаю, що Дніпро зараз – в усіх інстаграмах світу», – вважає Сергій Зінченко з Польщі.

Нагадаємо, у Дніпрі стартував масштабний Форум української молоді діаспори, який організовує Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО). У Дніпрі форум відбувається вперше і зібрав близько 700 представників української діаспори із понад 20 країн світу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...