App Store Google Play

Мешканці Дніпра виступають проти аквапарку на ж/м Перемога

22.08.2017 17:20
Мешканці Дніпра виступають проти аквапарку на ж/м Перемога

Жителі сусідніх із аквапарком будинків скаржаться на діяльність розважального закладу та повідомляють, що при будівництві були порушені домовленості із місцевою громадою. Про це сьогодні, 22 серпня, під час прес-конференції повідомила мешканка сусіднього із аквапарком будинку Тетяна Нефьодова та голова громадської ради при екологічній інспекції Дніпропетровської області Тетяна Лампіка, передає Дніпроград. 

"Коли у минулому році були на громадських слуханнях щодо будівництва присутні представники аквапарку, то вони запевняли нас, що він буде відкритим для усіх громадян, прилегла територія буде доглядатися тощо. А тепер ми маємо те, що прохід без оплати заборонений, вночі до п'ятої ранку грає дискотека, територія навколо майже не доглядається. Результатом цього стала нещодавна пожежа на території аквпарку", - повідомила Тетяна Нефьодова. 

Також вона додала, що зі скаргами місцеві жителі обійшли усі можливі інстанції, а адміністрація розважального закладу не реагує на вимоги громадян. Тепер мешканці прилеглих будинків написали публічне звернення до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. 

Тетяна Лампіка радить мешканцям звернутися до суду та звернути увагу на те, що аквапарк знаходиться у береговій зоні і під час будівництва порушив декілька встановлених норм. 

"Наразі аквапарк не надає документів, які підтверджують законність будівництва споруд на берегу. Також невідомо куди вони зливають технічну воду та воду з басейнів. Зі свого боку у "Гідроспорудах" провідомили, що заклад не укладав ніяких договорів про викиди вод у каналізації чи інші системи", - повідомила вона. 

Активісти наголошують на тому, що треба звернути увагу на діяльність аквапарку, адже окрім порушення громадського спокою, існує загроза екології берегової зони та річки Дніпро. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...