App Store Google Play

Мешканці Дніпра виступають проти аквапарку на ж/м Перемога

22 Серпня 17:20
Мешканці Дніпра виступають проти аквапарку на ж/м Перемога

Жителі сусідніх із аквапарком будинків скаржаться на діяльність розважального закладу та повідомляють, що при будівництві були порушені домовленості із місцевою громадою. Про це сьогодні, 22 серпня, під час прес-конференції повідомила мешканка сусіднього із аквапарком будинку Тетяна Нефьодова та голова громадської ради при екологічній інспекції Дніпропетровської області Тетяна Лампіка, передає Дніпроград. 

"Коли у минулому році були на громадських слуханнях щодо будівництва присутні представники аквапарку, то вони запевняли нас, що він буде відкритим для усіх громадян, прилегла територія буде доглядатися тощо. А тепер ми маємо те, що прохід без оплати заборонений, вночі до п'ятої ранку грає дискотека, територія навколо майже не доглядається. Результатом цього стала нещодавна пожежа на території аквпарку", - повідомила Тетяна Нефьодова. 

Також вона додала, що зі скаргами місцеві жителі обійшли усі можливі інстанції, а адміністрація розважального закладу не реагує на вимоги громадян. Тепер мешканці прилеглих будинків написали публічне звернення до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. 

Тетяна Лампіка радить мешканцям звернутися до суду та звернути увагу на те, що аквапарк знаходиться у береговій зоні і під час будівництва порушив декілька встановлених норм. 

"Наразі аквапарк не надає документів, які підтверджують законність будівництва споруд на берегу. Також невідомо куди вони зливають технічну воду та воду з басейнів. Зі свого боку у "Гідроспорудах" провідомили, що заклад не укладав ніяких договорів про викиди вод у каналізації чи інші системи", - повідомила вона. 

Активісти наголошують на тому, що треба звернути увагу на діяльність аквапарку, адже окрім порушення громадського спокою, існує загроза екології берегової зони та річки Дніпро. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...