App Store Google Play

Експерти: Найкращий інвестор в Україні - це внутрішній інвестор

22.08.2017 16:40
Експерти: Найкращий інвестор в Україні - це внутрішній інвестор

Для того, щоб в Україну почали заходити інвестори, треба гарантувати їм збереження їх доходів та капіталу. Окрім цього, держава повинна звернути увагу на внутрішніх інвесторів, які у розвинутих країнах складають 60% від загальної кількості вкладників . Про це сьогодні, 22 серпня, під час прес-конференції зазначили економічні експерти та підприємці Дніпра.

"Для того, щоб сюди прийшли інвестори, треба показати ріст внутрішьного заробітку, ріст ВВП. А для цього треба спочатку змінити менталітет українців. Якщо робітник зможе стати акціонером підприємства, на якому працює, то він буде зацікавлений у тому, щоб це підприємство працювало та отримувало прибуток. Окрім цього, робітник буде мати додатковий дохід і забезпечить собі майбутнє. Якщо подивитися на Німеччину, Японію та інші розвинуті країни, можна побачити, що там пенсіонери замість сидіння біля під'їздів займаються невеликими інвестиціями і за рахунок цього подорожують усім світом", - повідомив президент асоціації “Дніпровський банківський союз” Володимир Косюга. 

Наразі в Україні фактично відсутня фондова біржа, це ускладнює розвиток внутрішніх інвестицій. Але інколи громадяни, маючи достатньо коштів для відкриття нової прибуткової справи, все ж залишаються патріотами і розпочинають свій бізнес в Україні. Так зробив і один із засновників дніпровської стоматологічної клініки "Medical Dental Group" Сергій Башкін. 

"Я відкрив цю клініку з декількох причин. По-перше, це мені подобається, по-друге ми вважаємо, що наша справа стане успішною в Україні. Наразі ми забезпечуємо 60 робочих місць для дніпрян і чекаємо, поки час покаже нам ефективність взятого курсу. Щодо ситуації з інвестиціями в країні, я погоджуюсь, що головне в цій справі - присутність гарантій та довіри", - зазначив Сергій Башкін. 

Для того, щоб інвестувати свої гроші, в області існує ряд спеціалізованих організацій, які сприяють громадянам у цій справі. Але за словами експертів, сьогодні в бізнесі присутня диктатура великих акціонерів, і дрібні вкладники не захищені. 

"Не треба чекати, поки прийде дядько з грошима і віддасть їх нам. Треба розвивати внутрішні інвестиції і думати незалежно. Поки ми не будемо справді відчувати себе власниками своєї землі, ми і не будемо розвиватися", - підсумував Володмир Косюга.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...