App Store Google Play

Експерти: Найкращий інвестор в Україні - це внутрішній інвестор

22.08.2017 16:40
Експерти: Найкращий інвестор в Україні - це внутрішній інвестор

Для того, щоб в Україну почали заходити інвестори, треба гарантувати їм збереження їх доходів та капіталу. Окрім цього, держава повинна звернути увагу на внутрішніх інвесторів, які у розвинутих країнах складають 60% від загальної кількості вкладників . Про це сьогодні, 22 серпня, під час прес-конференції зазначили економічні експерти та підприємці Дніпра.

"Для того, щоб сюди прийшли інвестори, треба показати ріст внутрішьного заробітку, ріст ВВП. А для цього треба спочатку змінити менталітет українців. Якщо робітник зможе стати акціонером підприємства, на якому працює, то він буде зацікавлений у тому, щоб це підприємство працювало та отримувало прибуток. Окрім цього, робітник буде мати додатковий дохід і забезпечить собі майбутнє. Якщо подивитися на Німеччину, Японію та інші розвинуті країни, можна побачити, що там пенсіонери замість сидіння біля під'їздів займаються невеликими інвестиціями і за рахунок цього подорожують усім світом", - повідомив президент асоціації “Дніпровський банківський союз” Володимир Косюга. 

Наразі в Україні фактично відсутня фондова біржа, це ускладнює розвиток внутрішніх інвестицій. Але інколи громадяни, маючи достатньо коштів для відкриття нової прибуткової справи, все ж залишаються патріотами і розпочинають свій бізнес в Україні. Так зробив і один із засновників дніпровської стоматологічної клініки "Medical Dental Group" Сергій Башкін. 

"Я відкрив цю клініку з декількох причин. По-перше, це мені подобається, по-друге ми вважаємо, що наша справа стане успішною в Україні. Наразі ми забезпечуємо 60 робочих місць для дніпрян і чекаємо, поки час покаже нам ефективність взятого курсу. Щодо ситуації з інвестиціями в країні, я погоджуюсь, що головне в цій справі - присутність гарантій та довіри", - зазначив Сергій Башкін. 

Для того, щоб інвестувати свої гроші, в області існує ряд спеціалізованих організацій, які сприяють громадянам у цій справі. Але за словами експертів, сьогодні в бізнесі присутня диктатура великих акціонерів, і дрібні вкладники не захищені. 

"Не треба чекати, поки прийде дядько з грошима і віддасть їх нам. Треба розвивати внутрішні інвестиції і думати незалежно. Поки ми не будемо справді відчувати себе власниками своєї землі, ми і не будемо розвиватися", - підсумував Володмир Косюга.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...