App Store Google Play

Експерти: Найкращий інвестор в Україні - це внутрішній інвестор

22.08.2017 16:40
Експерти: Найкращий інвестор в Україні - це внутрішній інвестор

Для того, щоб в Україну почали заходити інвестори, треба гарантувати їм збереження їх доходів та капіталу. Окрім цього, держава повинна звернути увагу на внутрішніх інвесторів, які у розвинутих країнах складають 60% від загальної кількості вкладників . Про це сьогодні, 22 серпня, під час прес-конференції зазначили економічні експерти та підприємці Дніпра.

"Для того, щоб сюди прийшли інвестори, треба показати ріст внутрішьного заробітку, ріст ВВП. А для цього треба спочатку змінити менталітет українців. Якщо робітник зможе стати акціонером підприємства, на якому працює, то він буде зацікавлений у тому, щоб це підприємство працювало та отримувало прибуток. Окрім цього, робітник буде мати додатковий дохід і забезпечить собі майбутнє. Якщо подивитися на Німеччину, Японію та інші розвинуті країни, можна побачити, що там пенсіонери замість сидіння біля під'їздів займаються невеликими інвестиціями і за рахунок цього подорожують усім світом", - повідомив президент асоціації “Дніпровський банківський союз” Володимир Косюга. 

Наразі в Україні фактично відсутня фондова біржа, це ускладнює розвиток внутрішніх інвестицій. Але інколи громадяни, маючи достатньо коштів для відкриття нової прибуткової справи, все ж залишаються патріотами і розпочинають свій бізнес в Україні. Так зробив і один із засновників дніпровської стоматологічної клініки "Medical Dental Group" Сергій Башкін. 

"Я відкрив цю клініку з декількох причин. По-перше, це мені подобається, по-друге ми вважаємо, що наша справа стане успішною в Україні. Наразі ми забезпечуємо 60 робочих місць для дніпрян і чекаємо, поки час покаже нам ефективність взятого курсу. Щодо ситуації з інвестиціями в країні, я погоджуюсь, що головне в цій справі - присутність гарантій та довіри", - зазначив Сергій Башкін. 

Для того, щоб інвестувати свої гроші, в області існує ряд спеціалізованих організацій, які сприяють громадянам у цій справі. Але за словами експертів, сьогодні в бізнесі присутня диктатура великих акціонерів, і дрібні вкладники не захищені. 

"Не треба чекати, поки прийде дядько з грошима і віддасть їх нам. Треба розвивати внутрішні інвестиції і думати незалежно. Поки ми не будемо справді відчувати себе власниками своєї землі, ми і не будемо розвиватися", - підсумував Володмир Косюга.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...