App Store Google Play

Аномальна спека: у Дніпропетровській області рекордна кількість пожеж

21.08.2017 13:20
Аномальна спека: у Дніпропетровській області рекордна кількість пожеж

За останні дні у Дніпропетровській області спостерігається збільшення кількості масштабних пожеж і загорянь у екосистемах. Загалом з початку року у регіоні зафіксовано більше, ніж 3 800 пожеж. Про це сьгодні, 21 серпня, повідомив начальик ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Андрій Кульбач, передає Дніпроград. 

Також представник ДСНС звернув увагу на те, що у багатьох випадках винуватцями пожеж є звичайні люди. Як це, наприклад, сталося напередодні у Петропавлівському лісовому господарстві.  

"Ця пожежа сталася через діяльність мешканки Дмитрівки. Жінка, яка проживає у селищі біля лісу, прибирала у себе на подвір'ї та вирішила спалити суху траву. Разом із травою згоріло 90 гектарів лісу. Наразі з нею працюють правоохоронні органи. Це велика безвідповідальність, яка призвела до страшних наслідків", - зазначив Андрій Кульбач. 

Окрім цього, щодня в області рятувальники здійснюють десятки оперативних виїздів на місця пожеж. На постійному чергуванні перебуває близько 500 рятувальниківв особового складу ДСНС та 120 одиниць техніки. До ліквідації пожеж у регіоні постійно долучаються працівники лісових господарств та місцеві фермери. 

Дніпропетровська область посідає чільну позицію в Україні за кількістю пожеж у екосистемах. Якщо у нашому регіоні сталося 3807 пожеж за останні вісім місяців, то у найближчого "конкурента" в рейтингу, Київської областi, сталося майже на 600 пожеж менше - 3222 пожежі. 

Вогнеборці пов'язують таку кількість інцидентів із постійною високою температурою та сухим повітрям. У таку погоду будь-що може стати причиною пожежі. Навіть звичайна пляшка води, яка лежить на сухій траві становить загрозу для екосистеми.

Нагадаємо, сьогодні у Дніпрі горів аквапарк на ж/м Перемога.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...