App Store Google Play

У Дніпрі стартував фестиваль електронної музики Gravitation

20.08.2017 08:00
У Дніпрі стартував фестиваль електронної музики Gravitation

Вчора, 18 серпня, у Дніпрі розпочався фестиваль електронної музики, який зібрав 90 музикантів з усієї країни. Про це повідомляє Інформатор, передає Дніпроград. 

Фестиваль стартував на Монастирському острові в Дніпрі о 12.00. Все саме цікаве організатори заходу запланували на вечір.

З 20:00 на головній сцені виступала одна з двох хедлайнерів фестивалю - DJ Anna Lee. Другим хедлайнером став DJ Tapolsky.

На площі в 105 000 квадратних метрів організатори розташовували три обладнані сценки, кожна з яких призначена для певного вигляду електронної музики. 

На території заходу розташовані 2 спортивні майданчики, кілька фуд-кортів, палаточне містечко, розважальна, пляжна і чилаут зони.

Також тим, хто воліє насолоджуватись музикою у невеличкій компанії, було передбачено спеціальну VIP-зону.

За словами організаторів, перший день фестивалю не задався. Вони розраховували на велику кількість гостей, а прийшло біля 300-500 чоловік. І хоча пусті сцени зробили невтішне враження, сьогодні організатори очікують прийняти значно більше відвідувачів.

«Філософія фестивалю - дати можливість виступити на професійній сцені молодим виконавцям поруч зі знаменитостями. Ми вирішили назвати фест саме Gravitation, щоб самою назвою фестиваль притягував до себе людей. Місце, до речі, обрано не випадково - на Монастирський острів мене в дитинстві водили батьки, це дуже зручний майданчик в центрі міста, сюди можна швидко дістатися. Я завжди хотів, щоб фестивалі проходили в місті - це набагато привабливіше для відвідувачів і для самих артистів», - розповів організатор фестивалю Віталій Білий.

Ще організатор проекту додав, що такий фестиваль планується влаштовувати щороку. 

За новинами фестивалю можна слідкувати на сторінці заходу у  Facebook.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...