App Store Google Play

У Дніпрі стартував фестиваль електронної музики Gravitation

20.08.2017 08:00
У Дніпрі стартував фестиваль електронної музики Gravitation

Вчора, 18 серпня, у Дніпрі розпочався фестиваль електронної музики, який зібрав 90 музикантів з усієї країни. Про це повідомляє Інформатор, передає Дніпроград. 

Фестиваль стартував на Монастирському острові в Дніпрі о 12.00. Все саме цікаве організатори заходу запланували на вечір.

З 20:00 на головній сцені виступала одна з двох хедлайнерів фестивалю - DJ Anna Lee. Другим хедлайнером став DJ Tapolsky.

На площі в 105 000 квадратних метрів організатори розташовували три обладнані сценки, кожна з яких призначена для певного вигляду електронної музики. 

На території заходу розташовані 2 спортивні майданчики, кілька фуд-кортів, палаточне містечко, розважальна, пляжна і чилаут зони.

Також тим, хто воліє насолоджуватись музикою у невеличкій компанії, було передбачено спеціальну VIP-зону.

За словами організаторів, перший день фестивалю не задався. Вони розраховували на велику кількість гостей, а прийшло біля 300-500 чоловік. І хоча пусті сцени зробили невтішне враження, сьогодні організатори очікують прийняти значно більше відвідувачів.

«Філософія фестивалю - дати можливість виступити на професійній сцені молодим виконавцям поруч зі знаменитостями. Ми вирішили назвати фест саме Gravitation, щоб самою назвою фестиваль притягував до себе людей. Місце, до речі, обрано не випадково - на Монастирський острів мене в дитинстві водили батьки, це дуже зручний майданчик в центрі міста, сюди можна швидко дістатися. Я завжди хотів, щоб фестивалі проходили в місті - це набагато привабливіше для відвідувачів і для самих артистів», - розповів організатор фестивалю Віталій Білий.

Ще організатор проекту додав, що такий фестиваль планується влаштовувати щороку. 

За новинами фестивалю можна слідкувати на сторінці заходу у  Facebook.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...