App Store Google Play

У серпні-вересні у Дніпрі пройде одразу три масштабі спортивні івенти

19.08.2017 08:00
У серпні-вересні у Дніпрі пройде одразу три масштабі спортивні івенти

24 серпня та 24 вересня у Дніпрі відбудуться три масштабні спортивні заходи, до участі у яких запрошуються усі охочі жителі міста. Про це сьогодні, 18 серпня, під час прес-конференції повідомили організатори івентів Олександр Дювбаков та Світлана Ліщинська, передає Дніпроград. 

Так, 24 серпня, на День Незалежності, дніпрян запрошують на Забіг у вишиванках, який пройде на проспекті Дмитра Яворницького. Дистанції забігу різні - від 100 метрів для дітей до 3 км для дорослих. Цей захід проводиться у рамках підготовки до основного спортивного свята міста цього року - Dnipro АТБ Марафону. 

"Ми вже декілька тижнів активно готуємося до марафону у Дніпрі. Кожної суботи на набережній проводиться підготовка учасників за участі відомих спортсменів, зокрема Марини Філатової", - повідомила виконавчий директор бігового клубу Start Dnipro Світлана Ліщинська. 

Основні два спортивні заходи відбудуться 24 вересня. Близько 9:00 на площі Героїв Майдану розпочнеться підготовка до Dnipro АТБ Марафону та Олімпійського уроку. Участь у марафоні безкоштовна для дітей, проте для інших учасників стартовий внесок складає  500 гривень. В цю суму входить спеціальний чип, номер, рюкзак, медаль та футболка. Загальний призовий фонд складає 300 тис. грн. 

Олімпійський урок буде проходити паралельно марафону. Під час уроку на у спеціальних зонах будуть представлені різноманітні види спорту - від фехтування до стрітболу. Також для мешканців Дніпра будуть проходити безкоштовні майстер-класи від відомих українських спортсменів. Мета Олімпійського уроку - популяризувати спорт та допомогти людям знайти себе у різних видах спортивних змагань. 

Очікується, що цього року в спортивних івентах візьме участь близько 2500 жителів Дніпра та гостей із інших міст та країн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...