App Store Google Play

У серпні-вересні у Дніпрі пройде одразу три масштабі спортивні івенти

19 Серпня 08:00
У серпні-вересні у Дніпрі пройде одразу три масштабі спортивні івенти

24 серпня та 24 вересня у Дніпрі відбудуться три масштабні спортивні заходи, до участі у яких запрошуються усі охочі жителі міста. Про це сьогодні, 18 серпня, під час прес-конференції повідомили організатори івентів Олександр Дювбаков та Світлана Ліщинська, передає Дніпроград. 

Так, 24 серпня, на День Незалежності, дніпрян запрошують на Забіг у вишиванках, який пройде на проспекті Дмитра Яворницького. Дистанції забігу різні - від 100 метрів для дітей до 3 км для дорослих. Цей захід проводиться у рамках підготовки до основного спортивного свята міста цього року - Dnipro АТБ Марафону. 

"Ми вже декілька тижнів активно готуємося до марафону у Дніпрі. Кожної суботи на набережній проводиться підготовка учасників за участі відомих спортсменів, зокрема Марини Філатової", - повідомила виконавчий директор бігового клубу Start Dnipro Світлана Ліщинська. 

Основні два спортивні заходи відбудуться 24 вересня. Близько 9:00 на площі Героїв Майдану розпочнеться підготовка до Dnipro АТБ Марафону та Олімпійського уроку. Участь у марафоні безкоштовна для дітей, проте для інших учасників стартовий внесок складає  500 гривень. В цю суму входить спеціальний чип, номер, рюкзак, медаль та футболка. Загальний призовий фонд складає 300 тис. грн. 

Олімпійський урок буде проходити паралельно марафону. Під час уроку на у спеціальних зонах будуть представлені різноманітні види спорту - від фехтування до стрітболу. Також для мешканців Дніпра будуть проходити безкоштовні майстер-класи від відомих українських спортсменів. Мета Олімпійського уроку - популяризувати спорт та допомогти людям знайти себе у різних видах спортивних змагань. 

Очікується, що цього року в спортивних івентах візьме участь близько 2500 жителів Дніпра та гостей із інших міст та країн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...