App Store Google Play

Яна Зінкевич розповіла, як фунціонує унікальна Госпітальєрська машина

18.08.2017 14:20
Яна Зінкевич розповіла, як фунціонує унікальна Госпітальєрська машина

За три роки існування «Госпітальєри» врятували майже дві з половиною тисячі життів. Про відзначення сумної круглої дати  на своїй сторінці в Фейсбук написала відома волонтерка і керівник «Госпітальєрів»  Яна Зінкевич. Принагідно вона розповіла про механізм функціонування Госпітальєрської машини.

За зізнанням Зінкевич, батальйон працює як годинник завдяки великій кількості самовмотивованих професіоналів, їй лишається лише координувати і контролювати цю роботу.

«Якщо раніше, в 14 році до нас примикали і медики, і прості люди з гражданки, які вже під час боїв вчилися парамедичним премудростям (а війна ох як швидко вчить!), то зараз рівень професіоналізму росте в геометричній прогресії. Щоб потрапити до нас, в будь-якому випадку першим кроком є Вишкіл. Але все більше на Вишкіл зголошується лікарів та студентів-медиків», - пише Зінквич.

За словами дівчини,  ті Госпітальєри, які не мають спеціалізованої освіти, з часом додатково проходять відповідні курси парамедиків міжнародних стандартів.

Сама Зінкевич, як відомо, теж здійснила свою мрію і вступила до медичного вишу у Дніпрі. Прес-секретар Госпітальєрів здобуває вже третю вищу освіту - клінічну психологію, бо евакуація з поля бою – це питання реакції і швидкості, а порятунок і соціалізація бійців – це ще один напрямок роботи Госпітальєрів. Роботи їм, говорить керівник, вистачить на роки.

Кістяком батальйону наразі є досвідчені медики, колишні військові, добропорядні активісти, які після ротації повертаються на основні місця роботи.

«Серед тих, хто їздить на ротації, є депутати, голови спілок учасників АТО, успішні бізнесмени (памятаю здивування людей, коли один і з Інструкторів приїхав на Вишкіл на 5 бат УДА на власному авто Ауді Q7), більшість – дорослі забезпечені люди, це й добре, бо серед нас нема «заробітчанства», всі працюють з доброї волі і без фінансової зацікаленості», - підкреслює Зінкевич.

Наразі на усіх п'яти позиціях Госпітальєрів у наягарячіших точках відбувається ротація, яку проводить особисто Яна. Паралельно розпочався Вишкіл, на цей раз у батальйона 26 курсантів, яких готуватимуть вже загартовані Госпітальєри.

Маєте бажання допомогти роботі Добровольчого Медичного Батальйону Госпітальєри?
………………………………………………………
Офіційні реквізити (приватбанк): Зінкевич Яна Вадимівна - Командир та Автор проекту «Госпітальєри» 4149 6258 1082 5933

Western Union: Yana Zinkewytch

Центральний офіційний волонтер та координатор допомоги для батальйону Госпітальєри:
Телефон +38067 496 41 97 
Приватбанк: 5168 7423 1313 4227 Мороз Тетяна

Офіційні сторінки «Госпітальєрів»:
Facebook: https://www.facebook.com/hospitallers

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...