App Store Google Play

Яна Зінкевич розповіла, як фунціонує унікальна Госпітальєрська машина

18.08.2017 14:20
Яна Зінкевич розповіла, як фунціонує унікальна Госпітальєрська машина

За три роки існування «Госпітальєри» врятували майже дві з половиною тисячі життів. Про відзначення сумної круглої дати  на своїй сторінці в Фейсбук написала відома волонтерка і керівник «Госпітальєрів»  Яна Зінкевич. Принагідно вона розповіла про механізм функціонування Госпітальєрської машини.

За зізнанням Зінкевич, батальйон працює як годинник завдяки великій кількості самовмотивованих професіоналів, їй лишається лише координувати і контролювати цю роботу.

«Якщо раніше, в 14 році до нас примикали і медики, і прості люди з гражданки, які вже під час боїв вчилися парамедичним премудростям (а війна ох як швидко вчить!), то зараз рівень професіоналізму росте в геометричній прогресії. Щоб потрапити до нас, в будь-якому випадку першим кроком є Вишкіл. Але все більше на Вишкіл зголошується лікарів та студентів-медиків», - пише Зінквич.

За словами дівчини,  ті Госпітальєри, які не мають спеціалізованої освіти, з часом додатково проходять відповідні курси парамедиків міжнародних стандартів.

Сама Зінкевич, як відомо, теж здійснила свою мрію і вступила до медичного вишу у Дніпрі. Прес-секретар Госпітальєрів здобуває вже третю вищу освіту - клінічну психологію, бо евакуація з поля бою – це питання реакції і швидкості, а порятунок і соціалізація бійців – це ще один напрямок роботи Госпітальєрів. Роботи їм, говорить керівник, вистачить на роки.

Кістяком батальйону наразі є досвідчені медики, колишні військові, добропорядні активісти, які після ротації повертаються на основні місця роботи.

«Серед тих, хто їздить на ротації, є депутати, голови спілок учасників АТО, успішні бізнесмени (памятаю здивування людей, коли один і з Інструкторів приїхав на Вишкіл на 5 бат УДА на власному авто Ауді Q7), більшість – дорослі забезпечені люди, це й добре, бо серед нас нема «заробітчанства», всі працюють з доброї волі і без фінансової зацікаленості», - підкреслює Зінкевич.

Наразі на усіх п'яти позиціях Госпітальєрів у наягарячіших точках відбувається ротація, яку проводить особисто Яна. Паралельно розпочався Вишкіл, на цей раз у батальйона 26 курсантів, яких готуватимуть вже загартовані Госпітальєри.

Маєте бажання допомогти роботі Добровольчого Медичного Батальйону Госпітальєри?
………………………………………………………
Офіційні реквізити (приватбанк): Зінкевич Яна Вадимівна - Командир та Автор проекту «Госпітальєри» 4149 6258 1082 5933

Western Union: Yana Zinkewytch

Центральний офіційний волонтер та координатор допомоги для батальйону Госпітальєри:
Телефон +38067 496 41 97 
Приватбанк: 5168 7423 1313 4227 Мороз Тетяна

Офіційні сторінки «Госпітальєрів»:
Facebook: https://www.facebook.com/hospitallers

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...