App Store Google Play

Вже у вересні Вілкул отримає по заслугах за наполегливу працю проти нашої держави - Томчук

18.08.2017 09:00
Вже у вересні Вілкул отримає по заслугах за наполегливу працю проти нашої держави - Томчук

В.о.голови ДФС Дніпропетровської області Оксана Томчук  прокоментувала появу низки замовних матеріалів щодо неї особисто, нардепа Андрія Денисенка та генпрокурора Юрія Луценка.

Вона пов’язує «чорну» піар компанію із наближенням вересня та, відповідно, початку роботи Верховної Ради та внесення ГПУ  подання на позбавлення недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності кількох нардепів, зокрема і Олександра Вілкула.

Як повідомляв Дніпроград, днями на близьких до «Опоблоку» інтернет-ресурсах було розміщено нібито викривальні статті про  згаданих вище осіб,  які, за дивним збігом, пов’язані із виведенням на чисту воду родинного ОПГ Вілкулів, які багато років поспіль обкрадали мешканців Дніпропетровщини і не тільки.

Власне, сама Оксана Томчук не приховує свого задоволення від реакції замовників «чорнухи» , адже це означає, що у передчутті невідворотного покарання у Вілкула просто здають нерви.

«Не буду приховувати, сама собою пишаюся. І не тому, що "кришую, віджимаю, терроризую  заводи, органи і пароходи" , а тому, що напрацьованих за рік на ригівську шваль доказів достатньо, щоб провадження вносилися, кримінальні справи рухалися, а вілкул бився в істериці вигадуючи все нові "обставини" мого життя і вкидаючи їх руками дурнів дурневих і невідомих осіб без аватарок, без облич і друзів», - поглузувала з  реакцій Вілкула Оксана Томчук на своїй сторінці в Фейсбук .

Вона додала, що надмірна емоційність і підкреслена фейковість матеріалів свідчить про усвідомлення самими замовниками того, що як не крути,  але вигадані факти не можуть співвідноситись з реальними мільйонами вкрадених з бюджету грошей і наполегливою працею проти нашої держави.

«І перші удоди вже полетіли від гріха подалі та подалі від розшуку», - нагадала Томчук про звільнення заступника міського голови Кривого Рогу Євгена Удода, який вже кілька місяців перебуває у розшуку.

Тож продовження – вже незабаром, чекаємо на "чорний" вересень для замовників "чорного" піару!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...