App Store Google Play

Вже у вересні Вілкул отримає по заслугах за наполегливу працю проти нашої держави - Томчук

18.08.2017 09:00
Вже у вересні Вілкул отримає по заслугах за наполегливу працю проти нашої держави - Томчук

В.о.голови ДФС Дніпропетровської області Оксана Томчук  прокоментувала появу низки замовних матеріалів щодо неї особисто, нардепа Андрія Денисенка та генпрокурора Юрія Луценка.

Вона пов’язує «чорну» піар компанію із наближенням вересня та, відповідно, початку роботи Верховної Ради та внесення ГПУ  подання на позбавлення недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності кількох нардепів, зокрема і Олександра Вілкула.

Як повідомляв Дніпроград, днями на близьких до «Опоблоку» інтернет-ресурсах було розміщено нібито викривальні статті про  згаданих вище осіб,  які, за дивним збігом, пов’язані із виведенням на чисту воду родинного ОПГ Вілкулів, які багато років поспіль обкрадали мешканців Дніпропетровщини і не тільки.

Власне, сама Оксана Томчук не приховує свого задоволення від реакції замовників «чорнухи» , адже це означає, що у передчутті невідворотного покарання у Вілкула просто здають нерви.

«Не буду приховувати, сама собою пишаюся. І не тому, що "кришую, віджимаю, терроризую  заводи, органи і пароходи" , а тому, що напрацьованих за рік на ригівську шваль доказів достатньо, щоб провадження вносилися, кримінальні справи рухалися, а вілкул бився в істериці вигадуючи все нові "обставини" мого життя і вкидаючи їх руками дурнів дурневих і невідомих осіб без аватарок, без облич і друзів», - поглузувала з  реакцій Вілкула Оксана Томчук на своїй сторінці в Фейсбук .

Вона додала, що надмірна емоційність і підкреслена фейковість матеріалів свідчить про усвідомлення самими замовниками того, що як не крути,  але вигадані факти не можуть співвідноситись з реальними мільйонами вкрадених з бюджету грошей і наполегливою працею проти нашої держави.

«І перші удоди вже полетіли від гріха подалі та подалі від розшуку», - нагадала Томчук про звільнення заступника міського голови Кривого Рогу Євгена Удода, який вже кілька місяців перебуває у розшуку.

Тож продовження – вже незабаром, чекаємо на "чорний" вересень для замовників "чорного" піару!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...