App Store Google Play

Депутат закликав надати матеріальну допомогу криворізьким пільговикам

18.08.2017 15:20
Депутат закликав надати матеріальну допомогу криворізьким пільговикам

Сьогодні, 18 серпня, на своїй сторінці у Facebook депутат Криворізької міськради Микола Колесник, повідомив що була створена робоча група по обговоренню хто з льготних категорій потребує допомоги, передає Дніпроград. 

"Робоча група створена в світі подій що були на минулій, липневий сесії міськради, коли не був прийнятий мій проект рішення, коли мам загиблих, полонених, безвісті зниклих, не пустили до сесійної зали та ще й побили. Повторюю для наших недолугих чиновників, те що ви заворушилися та згадали про людей котрі своїм здоров'ям, своїм життям захищали та створювали Україну, це вже добре, але не потрібно маніпулювати людською бідою, зтравлювати льготні категорії між собою, бо це самісіньке "скотство в еталоні". На вирішення цієї проблеми, брали гроші у простих людей, у тих же льготних категорій, просто крали з бюджету, а коли війна то це просто мародерство!", - зазначив він. 

Також Колесник навів приклад статей надходжень до бюджету, які з легкістю можуть покрити витрати на матеріальну домогу, втім, чомусь не помічаються депутами більшості. Насамперед - це штрафи на металургійні та збагачувальні підприємтсва, що хронічно отруюють воду й повітря Кривого рогу: Арселор-Міттал, Схід-ГЗК, Метінвест, КЖРК, Суха Балка та інші.

"Виходить що з екологією в нас як на альпійських озерах. Фіскали та прокуратура наводять цифри майже в 2 млрд, що вкрали ті, хто втік, і ті хто ще поки не втік. А заставляють чубитись між собою людей, яких об'єднало бідою. Хто-небудь з нардепів від Кривого Рогу подав законопроект про те що частину від сплати за надра треба повертати в місто? Хто небудь підняв питання, що вже давно потрібно зробити соціальну картку Криворіжця, що вторинну медицину потрібно повернути в керування міста, бо як малий Вілкул її вкрав до області, так вона там і залишилась?" - обурений Микеола Колесник.

Криворізький депутата зазначив, що Кривий Ріг впевненно стає зоною екологічного лиха і мешканцям потрібно виплачувати хоча б на лікування, бо дінамика профзахворювань, динаміка онко захворювань, динаміка захворювання легенів, прогресивна до жаху.

"Не потрібно скидувати з барського столу крихти льготниками, потрібно виборювати інтереси міста, інтереси Криворіжців, інтереси Громади, наповнювати бюджет, та прозоро його розподіляти. Звертаюсь до міської влади, досить брехати, досить красти, Польща не гумова!", - йдеться у дописі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...