App Store Google Play

Активісти просять Пригунова допомогти у судовій боротьбі за органну залу

18.08.2017 12:40
Активісти просять Пригунова допомогти у судовій боротьбі за органну залу

Дніпровський громадський активіст Олександр Гуміров, який веде боротьбу за повернення Будинку органної та камерної музики у власність громади, звернувся до голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова з проханням втрутитися у справу щодо Органної зали. Лист із текстом звернення активіст опублікував на своїй сторінці у Facebook, інформує Дніпроград.

"Вже цілий рік я, за підтримки дніпровських активістів, борюся проти Московського патріархату за повернення у власність жителів Дніпропетровщини незаконно вкраденого в них Будинку органної та камерної музики. Рішенням суду встановлено, що порушення мали місце на етапі застосування довіреності, оскільки ані Вілкул, ані Смирний не мали повноважень розпоряджатись народним майном без доручення сесії обласної ради", - зазначає Гуміров.

Спираючись на це рішення суду, активіст намагався оскаржити судову ухвалу, якою було затверджено мирову угоду. Але господарський суд відмовив у прийнятті апеляційної скарги до провадження, відмовившись поновлювати строк апеляційного оскарження.

"Звертаю вашу увагу, що Дніпропетровська обласна рада взагалі не оскаржувала ані цю мирову угоду, ані протиправну довіреність. Не було зроблено жодної реальної активної дії задля порятунку будівлі! А минуло вже майже сім років! Я розумію мотивацію злочинця-регіонала Вілкула, що подарував московським попам Органну залу - він плазував перед своїм "глибоко віруючим" босом. Але я не розумію вашу вже майже дворічну бездіяльність щодо цього питання. Кожному дніпрянину відомо до якого занепаду доведено будівлю Органної зали, а сам унікальний музичний інструмент зберігається у жахливих умовах", - йдеться у зверненні.

Олександр Гумірок також наголошує, що протягом року небайдужі дніпряни за свої кошти та власні сили боролися у судах проти московського патріархату, і не відчули жодної підтримки збоку обласної ради.

"Шановний Глібе Олександровичу! Всім серцем і всією душею закликаю Вас врятувати Будинок органної музики! Я вже вичерпав всі процесуальні можливості і не маю можливості самостійно продовжувати судову боротьбу. Залишився останній шанс - подати віндикаційний позов. А це може зробити тільки сама Дніпропетровська обласна рада!", - звернувся Гуміров.

В свою чергу, Гліб Пригунов в коментарях запросив пана Гумірова на зустріч аби обговорити питання щодо повернення Органної зали громаді міста.

Як зазначалося раніше, керівництво обласної ради впевнено, що Будинок органної музики має повернутися громаді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...