App Store Google Play

У Дніпрі безпородні та породисті собаки змагатимуться за кубок

17.08.2017 12:40
У Дніпрі  безпородні та породисті собаки змагатимуться за кубок

Сьогодні, 17 серпня, анонсували виставку безпородних собак «Кубок Вірності», яка всьоме пройде у Дніпрі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з прес-конференції  в інформагентстві «Забеба».

«В минулому році у нас було 68 учасників. Цьогорічні зміни полягають в тому, що участь візьмуть як породисті, так і безпородні песики», -  розповіла організаторка заходу, волонтерка «Вірності» Олеся Давидюк.

В цьому році захід стартує конкурсом найоригінальнішого костюму серед тварин. Традиційно в журі змагання знаходитиметься  кінолог, а також львівський мандрівник Ігор Замлєлов. Родзиною стане виступ його власної тваринки.  

«Головний приз конкурсу – «Кубок Вірності» зі спеціальним логотипом», - організатори заходу, волонтери «Вірності» та евент-агентства «Мандарин» Тетяна Савченко.

Спікери підкреслили, що в рамках заходу пройде акція «Знайди собі друга». Це означає, що ті, хто мріяли завести собі песика, зможуть обрати його на заході серед безхатніх тварин.

Всі, хто бажає випробувати вміння власного улюбленця, має попередньо зареєструватися на захід. Конкурс стартує 2 вересня в парку Глоби.

Нагадаємо, в парку імені Глоби в відбувалася V щорічна Всеукраїнська благодійна виставка безпородних собак "Кубок вірності-2013". Зібрані кошти з виставки предавались на лікування та утримання тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...