App Store Google Play

У Дніпрі безпородні та породисті собаки змагатимуться за кубок

17.08.2017 12:40
У Дніпрі  безпородні та породисті собаки змагатимуться за кубок

Сьогодні, 17 серпня, анонсували виставку безпородних собак «Кубок Вірності», яка всьоме пройде у Дніпрі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з прес-конференції  в інформагентстві «Забеба».

«В минулому році у нас було 68 учасників. Цьогорічні зміни полягають в тому, що участь візьмуть як породисті, так і безпородні песики», -  розповіла організаторка заходу, волонтерка «Вірності» Олеся Давидюк.

В цьому році захід стартує конкурсом найоригінальнішого костюму серед тварин. Традиційно в журі змагання знаходитиметься  кінолог, а також львівський мандрівник Ігор Замлєлов. Родзиною стане виступ його власної тваринки.  

«Головний приз конкурсу – «Кубок Вірності» зі спеціальним логотипом», - організатори заходу, волонтери «Вірності» та евент-агентства «Мандарин» Тетяна Савченко.

Спікери підкреслили, що в рамках заходу пройде акція «Знайди собі друга». Це означає, що ті, хто мріяли завести собі песика, зможуть обрати його на заході серед безхатніх тварин.

Всі, хто бажає випробувати вміння власного улюбленця, має попередньо зареєструватися на захід. Конкурс стартує 2 вересня в парку Глоби.

Нагадаємо, в парку імені Глоби в відбувалася V щорічна Всеукраїнська благодійна виставка безпородних собак "Кубок вірності-2013". Зібрані кошти з виставки предавались на лікування та утримання тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...