App Store Google Play

У Дніпрі безпородні та породисті собаки змагатимуться за кубок

17.08.2017 12:40
У Дніпрі  безпородні та породисті собаки змагатимуться за кубок

Сьогодні, 17 серпня, анонсували виставку безпородних собак «Кубок Вірності», яка всьоме пройде у Дніпрі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з прес-конференції  в інформагентстві «Забеба».

«В минулому році у нас було 68 учасників. Цьогорічні зміни полягають в тому, що участь візьмуть як породисті, так і безпородні песики», -  розповіла організаторка заходу, волонтерка «Вірності» Олеся Давидюк.

В цьому році захід стартує конкурсом найоригінальнішого костюму серед тварин. Традиційно в журі змагання знаходитиметься  кінолог, а також львівський мандрівник Ігор Замлєлов. Родзиною стане виступ його власної тваринки.  

«Головний приз конкурсу – «Кубок Вірності» зі спеціальним логотипом», - організатори заходу, волонтери «Вірності» та евент-агентства «Мандарин» Тетяна Савченко.

Спікери підкреслили, що в рамках заходу пройде акція «Знайди собі друга». Це означає, що ті, хто мріяли завести собі песика, зможуть обрати його на заході серед безхатніх тварин.

Всі, хто бажає випробувати вміння власного улюбленця, має попередньо зареєструватися на захід. Конкурс стартує 2 вересня в парку Глоби.

Нагадаємо, в парку імені Глоби в відбувалася V щорічна Всеукраїнська благодійна виставка безпородних собак "Кубок вірності-2013". Зібрані кошти з виставки предавались на лікування та утримання тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...