App Store Google Play

Аби не сісти, Вілкул почав валяти Дурнєва

17.08.2017 22:00
Аби не сісти, Вілкул почав валяти Дурнєва

Чим ближчим стає вересень – час відновлення роботи Верховної Ради та обіцяного подання Генеральної прокуратури до парламенту щодо зняття недоторканості і арешту Олександра Вілкула, який підозрюється у незаконному збагаченні через несплату податків, тим активніше криворізький нардеп застосовує чорний піар проти тих, хто виводить його на чисту воду.

17 серпня на одному з маловідомих сайтів неназваним автором розміщено матеріал, у якому генеральна прокуратура та Дніпропетровське обласне управління ДФС звинувачуються у мислимих і немислимих гріхах і порушеннях. Однак якщо з прокуратурою звинувачення мають обтічний характер (головним чином натяки на некомпетентність і заангажованість), то обласних фіскалів звинувачують мало не в знищенні бізнес-середовища у Дніпрі й околицях.

Попри доволі коштовну рекламу в соціальних мережах і поширення через сторінки й групи, орієнтовані на Опозиційний блок і родину Вілкулів, матеріал не знайшов значної реакції. Відтак, підслідний Вілкул вдався до послуг відомого шоумена, представника групи «Люмпен» Олексія Дурнєва.

Останній ніби випадково натрапив на посилання на «сенсацію» в до учора нікому не відомому виданні й посилено почав розганяти «правдо-матку», вмішавши до вілкулівських інсинуацій колишнього заступника голови Дніпропетровської ОДА Геннадія Корбана і народного депутата Андрія Денисенка.

Такий вектор інформаційної атаки «тітушковода» з Кривого Рогу (нагадаємо, 24 травня з трибуни Верховної Ради Генеральний прокурор заявив, що організатором заворушень за участю "тітушок" у Дніпрі 9 травня є саме Олександр Вілкул) не є випадковим. Адже саме в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук першою офіційно повідомила, що Вілкул приховав у 2015 році доходи на суму 72,9 млн. гривень, що призвело до не сплати до бюджету податків і зборів на суму 19,6 млн. грн.

Саме наполегливість народного депутата Денисенка не дозволила «зам’яти» справу і спустити її на гальмах, завдяки чому вже 21 липня ГПУ було зареєстроване кримінальне провадження щодо незаконного збагачення Вілкула.

Тож якщо днями з маловідомих і незрозумілих джерел ви почуєте про чергову «змову» цілої «мафіозної організації» з у складі народного депутата, голови обласної ДФС і Генерального прокурора – можна з упевненістю стверджувати: слідчі дії йдуть у вірному напрямку і фігурантам «припікає» все сильніше.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...