App Store Google Play

У Дніпрі влада під тиском громадськості знесла незаконний ринок

16.08.2017 10:20
У Дніпрі влада під тиском громадськості знесла незаконний ринок

У ніч на 16 серпня на житловому масиві Ігрень у Дніпрі представники Управління торгівлі разом з правоохоронцями та Муніципальною Вартою демонтували незаконний ангар на ринку, який вже більше року функціонує без дозвільних документів. Мешканці неодноразово звертались до мерії та поліції із скаргами на дедалі більше розширення території ринку, перекриття дороги, забруднення річки Маячки відходами тошо.

Демонтаж планували на ранок 16 серпня, утім вирішили поквапитись через можливість провокацій з боку власника павільйону – дружини одного з депутатів обласної ради Ангеліни Антипової.  

Ангар площею 900 квадратних метрів збудований на цій ділянці землі без узгодження з владою. За фактом захоплення земельної ділянки ще в липні 2016 року відкрили кримінальне провадження.

При зведенні ангара забудовник порушив відразу три статті закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Такі висновки зробила комісія Управління державного архітектурно-будівельного контролю Дніпропетровської міськради, яка в лютому 2017 роки провела перевірку на ринку.

Відомо, що власник ринку неодноразово залякував продавців із прилеглих кіосків і вимагав працювати на нього, а щоб завадити демонтажу навіть намагався зібрати проплачених «тітушок». За даними Муніципальної варти Дніпра, за заплановані провокації їм пропонували по 1 тис. грн.  Уникнути сутичок вдалося завдяки зміні часу проведення робіт.

Раніше на місці незаконного ангара площею 900 кв. м. на вулиці Зоопарковій були звичайні столи, на яких торгували селяни. На цій ділянці документи має лише туалет і невеличкий сарай на 40 кв. метрів.

Власник ринку звертався до мерії та обіцяв оформити оренду землі, втім далі слів справа не пішла. Габаритний павільйон і паркан із металевими
воротами зробили вулицю фактично непроїзною.

Головна небезпека несанкціонованих ринків – це відсутність контролю за дотриманням санітарних норм. Продавці не мають офіційних робочих місць, а міський бюджет не отримує жодних коштів. За різними даними, щомісяця Ігренський ринок приносив своїм власникам близько 100 тис. грн прибутку.

Загалом боротьба із незаконною торгівлею у Дніпрі триває вже майже 2 роки. За цей час демонтовано близько 1,2 тис. кіосків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...