App Store Google Play

У Дніпрі порадили, як запобігти перегріванню під час спеки

16.08.2017 16:00
У Дніпрі порадили, як запобігти перегріванню під час спеки

Сьогодні, 16 серпня, у Дніпрі фахівці порадили, як можна врятуватися від перегрівання під час спеки. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з ІА «Мост-Дніпро».

«По всій Україні, включаючи Дніпропетровську область, триває аномальна спека. Найбільше від неї страждають люди середнього та похилого віку, особи з хронічними серцево-судинними захворюваннями та надлишковою вагою», - попередив завідуючий відділенням інтенсивної терапії політравми обласної клінічної лікарні Мечникова Ігор Йовенко.

Особам, особливо тим, які потрапляють до групи ризику, радять не виходити на прогулянки з 12 до 18 години дня, дотримуватись питного режиму, не вживати алкоголь та носити капелюх. З алкогольних напоїв можна вживати лише легке вино чи пиво в невеликих кількостях.

«Якщо відчуваєте перегрівання, потрібно зайти в тінь або попити води. В такому стані постраждалий може відчувати порушення координації, запаморочення, прискорене серцебиття», - розповів Ігор Йовенко.

У випадку настання теплового або сонячного удару необхідно охолодити голову потерпілого, прикладанням до потилиці, грудей та місць пульсації судин вологого рушника чи серветки. Бажано звернутися до лікарні. Зазвичай, наступного дня потерпілий приходить до норми.

«Головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні Мечникова Сергій Риженко ініціював створення пунктів з чистою питною водою на території лікарні. Кожен може випити склянку при необхідності. Ми закликаємо готелі, магазини, ресторани долучатися та організовувати аналогічні пункти», - стверджує завідуючий відділенням інтенсивної терапії політравми обласної клінічної лікарні Мечникова.

Ігор Йовенко переконаний, що обласна та міська влада має звернути увагу на умови проїзду пасажирів у міському транспорті, особливо в «годину пік». Маршрутки мають забезпечувати комфортабельний переїзд – з затіненими вікнами та постійним доступом свіжого повітря або кондиціонерами.

Раніше у Дніпрі повідомили про наслідки, які варто очікувати від тривалої аномальної спеки

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...