App Store Google Play

Гройсман та представники бізнесу Дніпропетровщини обговорили проблеми підприємництва

16.08.2017 11:00
Гройсман та представники бізнесу Дніпропетровщини обговорили проблеми підприємництва

Вчора, 15 серпня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та представники великого бізнесу Дніпропетровщини обговорили низку проблем підприємництва. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на преес-службу Дніпропетровської обласної ради.

Безпечність продуктів харчування, контроль за ринком касових апаратів, відповідальність за інформацію на упаковці продукції, створення робочої групи з розвитку виноградарства, взаємовідносини із правоохоронними органами – про такі та інші наболілі питання йшлася мова із головою кабміну та керівництвом області.

Голова обласної ради Гліб Пригунов також презентував новий Інвестиційний паспорт Дніпропетровської області.

«Наразі готується Державна стратегія розвитку дорожнього господарства. Дороги України якісно зміняться у найближчі роки», - зазначив голова уряду Володимир Гройсман.

Цього ж дня Володимир Гройсман ознайомився з ходом робіт по будівництву нової гілки метрополітену у Дніпрі, провів всеукраїнську селекторну нараду з підготовки до нового навчального року.

Раніше повідомлялось, що у ході робочої поїздки на Дніпропетровщину голова кабміну також ознайомився з ходом ремонту основних магістралей регіону, зокрема, запорізької траси.

Наразі ця траса є найбільш завантаженою, цілодобово нею проїжджають більше 13 тисям автівок. Загальна довжина ділянки, яку зараз тут ремонтують – 36 кілометрів. Загалом, у 2017 році на капітальне відновлення доріг Дніпропетровщини виділено з Держбюджету понад 1 мільярд гривень.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...