App Store Google Play

Гройсман та представники бізнесу Дніпропетровщини обговорили проблеми підприємництва

16.08.2017 11:00
Гройсман та представники бізнесу Дніпропетровщини обговорили проблеми підприємництва

Вчора, 15 серпня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та представники великого бізнесу Дніпропетровщини обговорили низку проблем підприємництва. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на преес-службу Дніпропетровської обласної ради.

Безпечність продуктів харчування, контроль за ринком касових апаратів, відповідальність за інформацію на упаковці продукції, створення робочої групи з розвитку виноградарства, взаємовідносини із правоохоронними органами – про такі та інші наболілі питання йшлася мова із головою кабміну та керівництвом області.

Голова обласної ради Гліб Пригунов також презентував новий Інвестиційний паспорт Дніпропетровської області.

«Наразі готується Державна стратегія розвитку дорожнього господарства. Дороги України якісно зміняться у найближчі роки», - зазначив голова уряду Володимир Гройсман.

Цього ж дня Володимир Гройсман ознайомився з ходом робіт по будівництву нової гілки метрополітену у Дніпрі, провів всеукраїнську селекторну нараду з підготовки до нового навчального року.

Раніше повідомлялось, що у ході робочої поїздки на Дніпропетровщину голова кабміну також ознайомився з ходом ремонту основних магістралей регіону, зокрема, запорізької траси.

Наразі ця траса є найбільш завантаженою, цілодобово нею проїжджають більше 13 тисям автівок. Загальна довжина ділянки, яку зараз тут ремонтують – 36 кілометрів. Загалом, у 2017 році на капітальне відновлення доріг Дніпропетровщини виділено з Держбюджету понад 1 мільярд гривень.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...