App Store Google Play

Гройсман та представники бізнесу Дніпропетровщини обговорили проблеми підприємництва

16.08.2017 11:00
Гройсман та представники бізнесу Дніпропетровщини обговорили проблеми підприємництва

Вчора, 15 серпня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та представники великого бізнесу Дніпропетровщини обговорили низку проблем підприємництва. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на преес-службу Дніпропетровської обласної ради.

Безпечність продуктів харчування, контроль за ринком касових апаратів, відповідальність за інформацію на упаковці продукції, створення робочої групи з розвитку виноградарства, взаємовідносини із правоохоронними органами – про такі та інші наболілі питання йшлася мова із головою кабміну та керівництвом області.

Голова обласної ради Гліб Пригунов також презентував новий Інвестиційний паспорт Дніпропетровської області.

«Наразі готується Державна стратегія розвитку дорожнього господарства. Дороги України якісно зміняться у найближчі роки», - зазначив голова уряду Володимир Гройсман.

Цього ж дня Володимир Гройсман ознайомився з ходом робіт по будівництву нової гілки метрополітену у Дніпрі, провів всеукраїнську селекторну нараду з підготовки до нового навчального року.

Раніше повідомлялось, що у ході робочої поїздки на Дніпропетровщину голова кабміну також ознайомився з ходом ремонту основних магістралей регіону, зокрема, запорізької траси.

Наразі ця траса є найбільш завантаженою, цілодобово нею проїжджають більше 13 тисям автівок. Загальна довжина ділянки, яку зараз тут ремонтують – 36 кілометрів. Загалом, у 2017 році на капітальне відновлення доріг Дніпропетровщини виділено з Держбюджету понад 1 мільярд гривень.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...