App Store Google Play

Досягнуте та майбутні плани: у Дніпрі Яніка Мерило розповіла, як минув рік перебування на посаді

16.08.2017 16:40
Досягнуте та майбутні плани: у Дніпрі Яніка Мерило розповіла, як минув рік перебування на посаді

Сьогодні, 16 серпня, у Дніпрі виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило розповіла про досягнуте за рік перебування на посаді, а також про майбутні плани. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з прес-конференції в Дніпровській міськраді.

Протягом минулого року, від часу мого призначення, відбулися значні зміни, які торкнулись життя дніпрян. Тепер вони можуть заощаджувати свій час та завжди впливати на рішення щодо комфорту проживання у місті за допомогою доступу до електронних ресурсів. Сподіваюсь, що більшість якісних та дієвих розробок ще попереду», - зазначила Яніка Мерило.

Вона переконана, що показники користування послугами доводять, що життя дніпрян стає простішим, а думки з приводу того, що жителі не звикнуть до нововведень – не виправдали себе.

Згідно з основними показниками, 40 тисяч жителів Дніпра записалися в е-чергу медіацентру через Інтернет, така ж кількість мешканців оцінила стан доріг у місті. Крім того, вже 46 тисяч осіб купили квиток через QR-код.

«Дніпро – перше місто, в якому запущено Навізор та Waze. Останній надає можливість відстежувати інформацію на дорогах і трасах в режимі реального часу. Маємо першість за активністю Бюджету участі. Я дуже пишаюся місцевим ЦНАП, в якому нині надаються 212 послуг. Сподіваємось, що в нашому центрі зможуть видавати паспорти громадянина України та закордонні паспорти. Дніпро посідає п’яте місце в державному рейтингу Прозорро», - запевнила Яніка Мерило.

Серед унікальних порталів виконуюча обов’язки заступника назвала «Прозоре Дніпро». Він містить методичні рекомендації по роботі в системі державних закупівель. Наразі більше 300 товарів мають індикатори цін.

«Черги в медичних закладах, по-суті, зникають, адже створено електронний реєстр. В майбутньому медицина буде повністю електронною - в цифровому форматі можна буде дізнатися діагнози та рецепти», - пообіцяла Яніка Мерило.

Виконуюча обов’язки заступника міського голови підкреслила, що створення проектів та порталів, які запустили за минулий рік, - постійний процес. Наразі працюють над впровадженням електронного квитка. Також почали поповнювати реєстр мешканців та наносити на відкриту карту інформацію про непрацюючі світлофори.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...