App Store Google Play

Досягнуте та майбутні плани: у Дніпрі Яніка Мерило розповіла, як минув рік перебування на посаді

16.08.2017 16:40
Досягнуте та майбутні плани: у Дніпрі Яніка Мерило розповіла, як минув рік перебування на посаді

Сьогодні, 16 серпня, у Дніпрі виконуюча обов’язки заступника міського голови Яніка Мерило розповіла про досягнуте за рік перебування на посаді, а також про майбутні плани. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з прес-конференції в Дніпровській міськраді.

Протягом минулого року, від часу мого призначення, відбулися значні зміни, які торкнулись життя дніпрян. Тепер вони можуть заощаджувати свій час та завжди впливати на рішення щодо комфорту проживання у місті за допомогою доступу до електронних ресурсів. Сподіваюсь, що більшість якісних та дієвих розробок ще попереду», - зазначила Яніка Мерило.

Вона переконана, що показники користування послугами доводять, що життя дніпрян стає простішим, а думки з приводу того, що жителі не звикнуть до нововведень – не виправдали себе.

Згідно з основними показниками, 40 тисяч жителів Дніпра записалися в е-чергу медіацентру через Інтернет, така ж кількість мешканців оцінила стан доріг у місті. Крім того, вже 46 тисяч осіб купили квиток через QR-код.

«Дніпро – перше місто, в якому запущено Навізор та Waze. Останній надає можливість відстежувати інформацію на дорогах і трасах в режимі реального часу. Маємо першість за активністю Бюджету участі. Я дуже пишаюся місцевим ЦНАП, в якому нині надаються 212 послуг. Сподіваємось, що в нашому центрі зможуть видавати паспорти громадянина України та закордонні паспорти. Дніпро посідає п’яте місце в державному рейтингу Прозорро», - запевнила Яніка Мерило.

Серед унікальних порталів виконуюча обов’язки заступника назвала «Прозоре Дніпро». Він містить методичні рекомендації по роботі в системі державних закупівель. Наразі більше 300 товарів мають індикатори цін.

«Черги в медичних закладах, по-суті, зникають, адже створено електронний реєстр. В майбутньому медицина буде повністю електронною - в цифровому форматі можна буде дізнатися діагнози та рецепти», - пообіцяла Яніка Мерило.

Виконуюча обов’язки заступника міського голови підкреслила, що створення проектів та порталів, які запустили за минулий рік, - постійний процес. Наразі працюють над впровадженням електронного квитка. Також почали поповнювати реєстр мешканців та наносити на відкриту карту інформацію про непрацюючі світлофори.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...