App Store Google Play

Новий дитсадок в Іларіоновому покінчить з чергами дошкільнят

15.08.2017 16:40
Новий дитсадок в Іларіоновому покінчить з чергами дошкільнят

Дитсадок, який продовжують будувати в Іларіоновому Синельниківського району, вирішить багаторічну проблему нестачі місць. Новий дошкільний заклад відкриють у 2018-му, його відвідуватимуть 115 дітлахів. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Цьогоріч на Дніпропетровщині розпочали зводити чотири сучасних дитсадки, ще 12 – реконструюємо. Задача, яку поставив Президент України Петро Порошенко, – ніяких черг у дошкільні заклади. Діти, незалежно від розмірів населеного пункту, мають виховуватися в комфортних та сучасних умовах», – наголосив Валентин Резніченко.

За словами селищного голови Дмитра Екзархова, проблема нестачі місць у дитсадках Іларіонового стоїть гостро останні кілька років. 

«На сьогодні існуючі садочки переповнені, та новий – вирішить проблему, – упевнений він. – Звести такий об’єкт самотужки ми ні за що б не змогли. Наш внесок у це будівництво незначний, основне фінансування – з обласного бюджету. Дякуємо команді ДніпроОДА, що проект не на папері, а на практиці». 

Будівництво дитсадка площею майже 2,5 тисячі квадратів триває другий місяць поспіль. Уже позаду земляні роботи, наразі ведуться – бетонні. Цього місяця будівельники розпочнуть монтаж стовпів під перший поверх. Підрядники кажуть, йдуть за графіком.

Бажаючих привести до нового дитсадка своїх синів та дочок – чимало. Серед них – Анастасія Трофименко. 

«Будівництво нового дитсадка – це мегаподія для селища. Наш населений пункт невеликий, проте багато діточок потребує дошкільної освіти. Сподіваюся, садок не полишать на півшляху, а добудують до кінця», – розказала молода матуся. 

За проектом, дошкільний заклад матиме форму шестигранника. Тепло генеруватиме автономна котельня, електроенергію – сонячні батареї.

«Дуже рада, що в нашому селищі зводять такий садочок. Хочеться, аби заклад був сучасним, комфортним і з новими меблями, щоб дітей розвивали висококваліфіковані вихователі», – висловила побажання місцева мешканка Оксана Саламатіна. 

На Дніпропетровщині за останні два роки команда ДніпроОДА створила 2,5 тисячі нових місць у дитсадках. Цьогоріч планує проекти ще 10-ти дошкільних закладів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...