App Store Google Play

Новий дитсадок в Іларіоновому покінчить з чергами дошкільнят

15.08.2017 16:40
Новий дитсадок в Іларіоновому покінчить з чергами дошкільнят

Дитсадок, який продовжують будувати в Іларіоновому Синельниківського району, вирішить багаторічну проблему нестачі місць. Новий дошкільний заклад відкриють у 2018-му, його відвідуватимуть 115 дітлахів. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Цьогоріч на Дніпропетровщині розпочали зводити чотири сучасних дитсадки, ще 12 – реконструюємо. Задача, яку поставив Президент України Петро Порошенко, – ніяких черг у дошкільні заклади. Діти, незалежно від розмірів населеного пункту, мають виховуватися в комфортних та сучасних умовах», – наголосив Валентин Резніченко.

За словами селищного голови Дмитра Екзархова, проблема нестачі місць у дитсадках Іларіонового стоїть гостро останні кілька років. 

«На сьогодні існуючі садочки переповнені, та новий – вирішить проблему, – упевнений він. – Звести такий об’єкт самотужки ми ні за що б не змогли. Наш внесок у це будівництво незначний, основне фінансування – з обласного бюджету. Дякуємо команді ДніпроОДА, що проект не на папері, а на практиці». 

Будівництво дитсадка площею майже 2,5 тисячі квадратів триває другий місяць поспіль. Уже позаду земляні роботи, наразі ведуться – бетонні. Цього місяця будівельники розпочнуть монтаж стовпів під перший поверх. Підрядники кажуть, йдуть за графіком.

Бажаючих привести до нового дитсадка своїх синів та дочок – чимало. Серед них – Анастасія Трофименко. 

«Будівництво нового дитсадка – це мегаподія для селища. Наш населений пункт невеликий, проте багато діточок потребує дошкільної освіти. Сподіваюся, садок не полишать на півшляху, а добудують до кінця», – розказала молода матуся. 

За проектом, дошкільний заклад матиме форму шестигранника. Тепло генеруватиме автономна котельня, електроенергію – сонячні батареї.

«Дуже рада, що в нашому селищі зводять такий садочок. Хочеться, аби заклад був сучасним, комфортним і з новими меблями, щоб дітей розвивали висококваліфіковані вихователі», – висловила побажання місцева мешканка Оксана Саламатіна. 

На Дніпропетровщині за останні два роки команда ДніпроОДА створила 2,5 тисячі нових місць у дитсадках. Цьогоріч планує проекти ще 10-ти дошкільних закладів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...