App Store Google Play

Новий дитсадок в Іларіоновому покінчить з чергами дошкільнят

15.08.2017 16:40
Новий дитсадок в Іларіоновому покінчить з чергами дошкільнят

Дитсадок, який продовжують будувати в Іларіоновому Синельниківського району, вирішить багаторічну проблему нестачі місць. Новий дошкільний заклад відкриють у 2018-му, його відвідуватимуть 115 дітлахів. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Цьогоріч на Дніпропетровщині розпочали зводити чотири сучасних дитсадки, ще 12 – реконструюємо. Задача, яку поставив Президент України Петро Порошенко, – ніяких черг у дошкільні заклади. Діти, незалежно від розмірів населеного пункту, мають виховуватися в комфортних та сучасних умовах», – наголосив Валентин Резніченко.

За словами селищного голови Дмитра Екзархова, проблема нестачі місць у дитсадках Іларіонового стоїть гостро останні кілька років. 

«На сьогодні існуючі садочки переповнені, та новий – вирішить проблему, – упевнений він. – Звести такий об’єкт самотужки ми ні за що б не змогли. Наш внесок у це будівництво незначний, основне фінансування – з обласного бюджету. Дякуємо команді ДніпроОДА, що проект не на папері, а на практиці». 

Будівництво дитсадка площею майже 2,5 тисячі квадратів триває другий місяць поспіль. Уже позаду земляні роботи, наразі ведуться – бетонні. Цього місяця будівельники розпочнуть монтаж стовпів під перший поверх. Підрядники кажуть, йдуть за графіком.

Бажаючих привести до нового дитсадка своїх синів та дочок – чимало. Серед них – Анастасія Трофименко. 

«Будівництво нового дитсадка – це мегаподія для селища. Наш населений пункт невеликий, проте багато діточок потребує дошкільної освіти. Сподіваюся, садок не полишать на півшляху, а добудують до кінця», – розказала молода матуся. 

За проектом, дошкільний заклад матиме форму шестигранника. Тепло генеруватиме автономна котельня, електроенергію – сонячні батареї.

«Дуже рада, що в нашому селищі зводять такий садочок. Хочеться, аби заклад був сучасним, комфортним і з новими меблями, щоб дітей розвивали висококваліфіковані вихователі», – висловила побажання місцева мешканка Оксана Саламатіна. 

На Дніпропетровщині за останні два роки команда ДніпроОДА створила 2,5 тисячі нових місць у дитсадках. Цьогоріч планує проекти ще 10-ти дошкільних закладів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...