App Store Google Play

Майстер-класи та подарунки: школярів запрошують на безкоштовний фестиваль «Дніпро шкільний 2017»

15.08.2017 18:30
Майстер-класи та подарунки: школярів запрошують на безкоштовний фестиваль «Дніпро шкільний 2017»

3 вересня школярів та їх дітей запрошують на безкоштовний фестиваль «Дніпро шкільний 2017», який допоможе підготуватися до навчання весело та пізнавально. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Літо добігає кінця. Вересень, вже традиційно, у всіх батьків пов'язаний з вибором курсів, гуртків, секцій для своїх дітей. Фестиваль познайомить з цікавими програмами освітніх центрів спеціально для школярів. Неформальна програма включає: іноземні мови, робототехніку і програмування, творчість і креатив, додаткові заняття з предметів.

«Для батьків ми запланували лекції та обговорення на теми: альтернативна освіта в Україні і Дніпрі, дистанційне навчання - варіанти і законодавча база, якісна позашкільна освіта в Дніпрі та окремий майстер-клас від спеціального гостя Фестивалю Андрія Сподіна. Він розкриє секретні фішки швидкісного читання і запам’ятовування для дорослих і дітей», - йдеться у дописі.

Для цікавого дитячого дозвілля організатори запрошують на марафон майстер-класів. Кожен учасник марафону отримає шляховий лист, за яким зможе відвідати будь-які майстер-класи на взую суму 100 Голден, які нараховують на старті кожного учасника (середня вартість майстер-класу 25 Голден). Кожен зможе обрати найцікавіші для нього.

По закінченню виданих Голден буде змога продовжити участь в майстер-класах. Передбачені як безкоштовні так і платні активності від 15 до 50 гривень.

Серед розваг заходу запланований фуд-корт і Кенді-бар, яскрава фото-зона, спортивні активності, ігротеки, виступи дитячих колективів.

«Наприкінці фестивалю ми розіграємо подарунки від наших партнерів. Приходьте на Дніпро Шкільний 2017 року з сім'єю і друзями на проспект Гагаріна 26 з 11.00 до 19.00», - запросили організатори.

Зареєструватись на участь у марафоні майстер-класів та розіграші подарунків від партнерів фестивалю можна, натиснувши тут. Вхід вільний.

Нагадаємо, 9-10 вересня 2017 року відбудеться "Самар-Дніпро-Фест", присвячений Дню міста. Організатори запрошують всіх бажаючих на справжнє міське свято. Кожен матиме змогу  долучитися до пізнавального та яскравого родинного свята на мальовничій місцевості.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...