App Store Google Play

Майстер-класи та подарунки: школярів запрошують на безкоштовний фестиваль «Дніпро шкільний 2017»

15.08.2017 18:30
Майстер-класи та подарунки: школярів запрошують на безкоштовний фестиваль «Дніпро шкільний 2017»

3 вересня школярів та їх дітей запрошують на безкоштовний фестиваль «Дніпро шкільний 2017», який допоможе підготуватися до навчання весело та пізнавально. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Літо добігає кінця. Вересень, вже традиційно, у всіх батьків пов'язаний з вибором курсів, гуртків, секцій для своїх дітей. Фестиваль познайомить з цікавими програмами освітніх центрів спеціально для школярів. Неформальна програма включає: іноземні мови, робототехніку і програмування, творчість і креатив, додаткові заняття з предметів.

«Для батьків ми запланували лекції та обговорення на теми: альтернативна освіта в Україні і Дніпрі, дистанційне навчання - варіанти і законодавча база, якісна позашкільна освіта в Дніпрі та окремий майстер-клас від спеціального гостя Фестивалю Андрія Сподіна. Він розкриє секретні фішки швидкісного читання і запам’ятовування для дорослих і дітей», - йдеться у дописі.

Для цікавого дитячого дозвілля організатори запрошують на марафон майстер-класів. Кожен учасник марафону отримає шляховий лист, за яким зможе відвідати будь-які майстер-класи на взую суму 100 Голден, які нараховують на старті кожного учасника (середня вартість майстер-класу 25 Голден). Кожен зможе обрати найцікавіші для нього.

По закінченню виданих Голден буде змога продовжити участь в майстер-класах. Передбачені як безкоштовні так і платні активності від 15 до 50 гривень.

Серед розваг заходу запланований фуд-корт і Кенді-бар, яскрава фото-зона, спортивні активності, ігротеки, виступи дитячих колективів.

«Наприкінці фестивалю ми розіграємо подарунки від наших партнерів. Приходьте на Дніпро Шкільний 2017 року з сім'єю і друзями на проспект Гагаріна 26 з 11.00 до 19.00», - запросили організатори.

Зареєструватись на участь у марафоні майстер-класів та розіграші подарунків від партнерів фестивалю можна, натиснувши тут. Вхід вільний.

Нагадаємо, 9-10 вересня 2017 року відбудеться "Самар-Дніпро-Фест", присвячений Дню міста. Організатори запрошують всіх бажаючих на справжнє міське свято. Кожен матиме змогу  долучитися до пізнавального та яскравого родинного свята на мальовничій місцевості.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...