App Store Google Play

Корбан назвав розслідування Іловайської трагедії важливим кроком до встановлення справедливості

15.08.2017 11:00
Корбан назвав розслідування Іловайської трагедії важливим кроком до встановлення справедливості

Генадій Корбан позитивно оцінив результати розслідування Іловайської трагедії у 2014 році та подякував Юрію Луценко і Анатолію Матіосу за роботу. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

Опублікований прокуратурою звіт Корбан називає історичним документом і виділяє чотири найцікавіші для нього тези. 

По-перше, факт невдалих перемовин Віктора Муженка з російським військовим командуванням з метою зберегти життя оточеним українським бійцям. 

По-друге, це відсутність легенд про те, що Коломойський і Корбан власноруч керували операцією під Іловайськом, навіть незважаючи на те, що вони були обізнані про складну ситуацію.

Також Корбан звертає увагу на оцінку проведення урочистого параду під час важких боїв в районі Іловайська. На його думку, це більшою частиною іміджевий підсумок, до того ж політик зазначає, що тієї техніки не вистачило б для деблокування оточених регулярною армією РФ українських армійців.

І, як підсумок, основним досягенням розслідування вважається те, що слідство має достатньо доказів російського вторгнення.

"Це розслідування - перший і найважливіший крок до відновлення міжнародної справедливості. Злочинці рано чи піздно будуть передані у руки правосуддя. Так, загиблих вже не повернути їхнім матерям і дружинам, але і пам'ять про них вже не зможуть стерти, - ні ті, хто вбивав, ні ті, хто віддавав помилкові накази", - підсумував Генадій Корбан. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...