App Store Google Play

Корбан назвав розслідування Іловайської трагедії важливим кроком до встановлення справедливості

15.08.2017 11:00
Корбан назвав розслідування Іловайської трагедії важливим кроком до встановлення справедливості

Генадій Корбан позитивно оцінив результати розслідування Іловайської трагедії у 2014 році та подякував Юрію Луценко і Анатолію Матіосу за роботу. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

Опублікований прокуратурою звіт Корбан називає історичним документом і виділяє чотири найцікавіші для нього тези. 

По-перше, факт невдалих перемовин Віктора Муженка з російським військовим командуванням з метою зберегти життя оточеним українським бійцям. 

По-друге, це відсутність легенд про те, що Коломойський і Корбан власноруч керували операцією під Іловайськом, навіть незважаючи на те, що вони були обізнані про складну ситуацію.

Також Корбан звертає увагу на оцінку проведення урочистого параду під час важких боїв в районі Іловайська. На його думку, це більшою частиною іміджевий підсумок, до того ж політик зазначає, що тієї техніки не вистачило б для деблокування оточених регулярною армією РФ українських армійців.

І, як підсумок, основним досягенням розслідування вважається те, що слідство має достатньо доказів російського вторгнення.

"Це розслідування - перший і найважливіший крок до відновлення міжнародної справедливості. Злочинці рано чи піздно будуть передані у руки правосуддя. Так, загиблих вже не повернути їхнім матерям і дружинам, але і пам'ять про них вже не зможуть стерти, - ні ті, хто вбивав, ні ті, хто віддавав помилкові накази", - підсумував Генадій Корбан. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...