App Store Google Play

Корбан назвав розслідування Іловайської трагедії важливим кроком до встановлення справедливості

15.08.2017 11:00
Корбан назвав розслідування Іловайської трагедії важливим кроком до встановлення справедливості

Генадій Корбан позитивно оцінив результати розслідування Іловайської трагедії у 2014 році та подякував Юрію Луценко і Анатолію Матіосу за роботу. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

Опублікований прокуратурою звіт Корбан називає історичним документом і виділяє чотири найцікавіші для нього тези. 

По-перше, факт невдалих перемовин Віктора Муженка з російським військовим командуванням з метою зберегти життя оточеним українським бійцям. 

По-друге, це відсутність легенд про те, що Коломойський і Корбан власноруч керували операцією під Іловайськом, навіть незважаючи на те, що вони були обізнані про складну ситуацію.

Також Корбан звертає увагу на оцінку проведення урочистого параду під час важких боїв в районі Іловайська. На його думку, це більшою частиною іміджевий підсумок, до того ж політик зазначає, що тієї техніки не вистачило б для деблокування оточених регулярною армією РФ українських армійців.

І, як підсумок, основним досягенням розслідування вважається те, що слідство має достатньо доказів російського вторгнення.

"Це розслідування - перший і найважливіший крок до відновлення міжнародної справедливості. Злочинці рано чи піздно будуть передані у руки правосуддя. Так, загиблих вже не повернути їхнім матерям і дружинам, але і пам'ять про них вже не зможуть стерти, - ні ті, хто вбивав, ні ті, хто віддавав помилкові накази", - підсумував Генадій Корбан. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...