App Store Google Play

Корбан назвав розслідування Іловайської трагедії важливим кроком до встановлення справедливості

15.08.2017 11:00
Корбан назвав розслідування Іловайської трагедії важливим кроком до встановлення справедливості

Генадій Корбан позитивно оцінив результати розслідування Іловайської трагедії у 2014 році та подякував Юрію Луценко і Анатолію Матіосу за роботу. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

Опублікований прокуратурою звіт Корбан називає історичним документом і виділяє чотири найцікавіші для нього тези. 

По-перше, факт невдалих перемовин Віктора Муженка з російським військовим командуванням з метою зберегти життя оточеним українським бійцям. 

По-друге, це відсутність легенд про те, що Коломойський і Корбан власноруч керували операцією під Іловайськом, навіть незважаючи на те, що вони були обізнані про складну ситуацію.

Також Корбан звертає увагу на оцінку проведення урочистого параду під час важких боїв в районі Іловайська. На його думку, це більшою частиною іміджевий підсумок, до того ж політик зазначає, що тієї техніки не вистачило б для деблокування оточених регулярною армією РФ українських армійців.

І, як підсумок, основним досягенням розслідування вважається те, що слідство має достатньо доказів російського вторгнення.

"Це розслідування - перший і найважливіший крок до відновлення міжнародної справедливості. Злочинці рано чи піздно будуть передані у руки правосуддя. Так, загиблих вже не повернути їхнім матерям і дружинам, але і пам'ять про них вже не зможуть стерти, - ні ті, хто вбивав, ні ті, хто віддавав помилкові накази", - підсумував Генадій Корбан. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...