App Store Google Play

Гройсман оцінив перебіг децентралізації у Дніпрі та розвінчав провокацію щодо «Південмашу»

15.08.2017 20:00
Гройсман оцінив перебіг децентралізації у Дніпрі та розвінчав провокацію щодо «Південмашу»

Сьогодні, 15 серпня, у Дніпрі прем'єр-міністр України Володимир Гройсман оцінив перебіг ремонту доріг та метро, а також децентралізацію у регіоні. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з прес-конференції в ДніпроОДА.

Прем'єр-міністр України звернув увагу, що лише Дніпропетровщина отримала вдвічі більше фінансування на ремонт дороги. Він підкреслив, що попереду робота для забезпечення безпеки руху - нанесення розміток та установлення дорожніх знаків, адже українці повинні їздити по безпечних дорогах. Крім цього, прем’єр-міністр пообіцяв виділити ще 150 мільйонів для траси Миколаїв-Кривий Ріг.

«Я дуже зацікавлений в тому, як проходить децентралізація. До 2014 року центр узурповував владу, але зараз на місцях є колосальні ресурси. Я прийшов до влади заради децентралізації і буду її вимагати. В Дніпрі краще знають, що треба побудувати. Дніпро не є лідером децентралізації по Україні. Загалом, потрібно пришвидшитися усім областям. Тому я наполягаю на нових садочках, тролейбусах, котельнях. Тим більше, кошти для будівництва є», - переконаний Володимир Гройсман.

Зі слів прем'єр-міністра, відновлення потребує також медична та освітня сфери регіону.

«Ми не можемо стояти на місці. Новації в школі і системі освіти необхідні. Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич абсолютно професійно реформує національну науку. В цьому напрямку її підтримує громадськість, я та президент України. Реформа освіти потрібна для результату, яким є створення конкурентоздатних професіоналів на ринку праці», - запевнив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр України висловив своє ставлення до «Південмашу». Він вважає, що інформація про постачання заводом ракет до Кореї – суцільна нісенітниця та провокація, якої не було і не могло бути.

Одним з нагальних завдань Володимир Гройсман назвав ліквідацію черг в дитсадках.

«Черги до дитячих садочків неприпустимі. Не треба привчати маленьких українців чекати. До 2020 року кількість дітей в черзі на місце в дитсадку має дорівнювати нулю», - вважає прем’єр-міністр України.

Володимир Гройсман прокоментував випадок, який стався на всеукраїнській селекторній нараді, в якій він взяв участь. Йдеться про першого заступника голови Чернігівської облдержадміністрації, який кривлявся у кадрі.

«Я не буду ставити питання про звільнення заступника голови Чернігівської облдержадміністрації. Я лише запропонував робити висновки з несерйозного ставлення до роботи. Гадаю, що буде чесно, якщо міру покарання свого підлеглого визначить сам голова Чернігівської облдержадміністрації», - підсумував прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що сьогодні, 15 серпня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман проінспектував хід ремонту основних магістралей Дніпропетровщини, в тому числі траси Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя.

Також у Дніпрі відбулася всеукраїнська селекторна нарада за участю прем'єр-міністра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...