App Store Google Play

Гройсман оцінив перебіг децентралізації у Дніпрі та розвінчав провокацію щодо «Південмашу»

15.08.2017 20:00
Гройсман оцінив перебіг децентралізації у Дніпрі та розвінчав провокацію щодо «Південмашу»

Сьогодні, 15 серпня, у Дніпрі прем'єр-міністр України Володимир Гройсман оцінив перебіг ремонту доріг та метро, а також децентралізацію у регіоні. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з прес-конференції в ДніпроОДА.

Прем'єр-міністр України звернув увагу, що лише Дніпропетровщина отримала вдвічі більше фінансування на ремонт дороги. Він підкреслив, що попереду робота для забезпечення безпеки руху - нанесення розміток та установлення дорожніх знаків, адже українці повинні їздити по безпечних дорогах. Крім цього, прем’єр-міністр пообіцяв виділити ще 150 мільйонів для траси Миколаїв-Кривий Ріг.

«Я дуже зацікавлений в тому, як проходить децентралізація. До 2014 року центр узурповував владу, але зараз на місцях є колосальні ресурси. Я прийшов до влади заради децентралізації і буду її вимагати. В Дніпрі краще знають, що треба побудувати. Дніпро не є лідером децентралізації по Україні. Загалом, потрібно пришвидшитися усім областям. Тому я наполягаю на нових садочках, тролейбусах, котельнях. Тим більше, кошти для будівництва є», - переконаний Володимир Гройсман.

Зі слів прем'єр-міністра, відновлення потребує також медична та освітня сфери регіону.

«Ми не можемо стояти на місці. Новації в школі і системі освіти необхідні. Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич абсолютно професійно реформує національну науку. В цьому напрямку її підтримує громадськість, я та президент України. Реформа освіти потрібна для результату, яким є створення конкурентоздатних професіоналів на ринку праці», - запевнив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр України висловив своє ставлення до «Південмашу». Він вважає, що інформація про постачання заводом ракет до Кореї – суцільна нісенітниця та провокація, якої не було і не могло бути.

Одним з нагальних завдань Володимир Гройсман назвав ліквідацію черг в дитсадках.

«Черги до дитячих садочків неприпустимі. Не треба привчати маленьких українців чекати. До 2020 року кількість дітей в черзі на місце в дитсадку має дорівнювати нулю», - вважає прем’єр-міністр України.

Володимир Гройсман прокоментував випадок, який стався на всеукраїнській селекторній нараді, в якій він взяв участь. Йдеться про першого заступника голови Чернігівської облдержадміністрації, який кривлявся у кадрі.

«Я не буду ставити питання про звільнення заступника голови Чернігівської облдержадміністрації. Я лише запропонував робити висновки з несерйозного ставлення до роботи. Гадаю, що буде чесно, якщо міру покарання свого підлеглого визначить сам голова Чернігівської облдержадміністрації», - підсумував прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що сьогодні, 15 серпня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман проінспектував хід ремонту основних магістралей Дніпропетровщини, в тому числі траси Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя.

Також у Дніпрі відбулася всеукраїнська селекторна нарада за участю прем'єр-міністра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...