App Store Google Play

Реєстр демобілізованих та фестиваль «Вільне небо»: у ДніпроОДА підбили підсумки тижня

14.08.2017 19:30
Реєстр демобілізованих та фестиваль «Вільне небо»: у ДніпроОДА підбили підсумки тижня

Сьогодні, 14 серпня, під час щотижневого публічного звіту ДніпроОДА розповіли про виплати заробітної платні, літні табори для дітей та підтримку воїнів на Сході України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Щодо соціальної сфери, то в місцевих бюджетах профінансовано більше 990 мільйонів гривень на виплату заробітної платні та відпускних для співробітників у бюджетних установах. Заробітна плата виплачується без затримок та в повному обсязі. В нашій області працює понад 208 тисяч співробітників бюджетних установ», - зазначила радниця голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Зі слів спікера, у літніх таборах вже оздоровились 106 тисяч дітей Дніпропетровщини, половина з яких сироти або походять з сімей воїнів на Сході країни. Вони та діти-відмінники та переможці конкурсів мали право на пільговий відпочинок.

Також з початку 2017 року 39 сімей учасників військових дій отримали квартири у Дніпропетровській області. Ще 19 родин наразі обирають нове житло. З державного бюджету було виділено майже 43 мільйони гривень на придбання 58 квартир у нашій області.

«Дніпропетровська область перша в Україні, яка почала формувати реєстр демобілізованих. Він дає змогу інформувати бійців, які повертаються зі Сходу країни додому, про пільги та програми. Зараз до реєстру внесена інформація про близько 15 тисяч воїнів. Ми постійно її оновлюємо.», - переконує Ольга Горб.

Крім того, перший в області та один з найсильніших в Україні реабілітаційний центр для учасників військових дій продовжує надавати допомогу та адаптувати бійців. За понад два роки оздоровилися понад 1600 осіб. У цьому році їх кількість сягнула 400 осіб. Курс реабілітації у центрі – 18 днів.

Активний відпочинок на воді для воїнів та членів їхніх сімей вже вдруге організувала команда ДніпроОДА. 33 бійця разом зі своїми близькими подолали на вузьких довгих човнах – каяках – 15 кілометрів по Дніпру. Мета запливу – не тільки гарний відпочинок на природі, а й своєрідна психологічна реабілітація бійців.

«У День незалежності, 24 серпня, на Дніпропетровщині розгорнеться фестиваль «Вільне небо. Це вже другий авіафест, організований командою ДніпроОДА. Візитівкою цьогорічного «Вільного неба» стане авіашоу, до якого долучаться зо два десятки літаків. Пілоти піднімуться в небо на легких, спортивних, гвинтових і реактивних машинах та виконають фігури вищого пілотажу. Запам’ятаються глядачам і парашутисти, які розгорнуть у небі величезний синьо-жовтий прапор», - анонсувала доповідачка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...