App Store Google Play

Реєстр демобілізованих та фестиваль «Вільне небо»: у ДніпроОДА підбили підсумки тижня

14.08.2017 19:30
Реєстр демобілізованих та фестиваль «Вільне небо»: у ДніпроОДА підбили підсумки тижня

Сьогодні, 14 серпня, під час щотижневого публічного звіту ДніпроОДА розповіли про виплати заробітної платні, літні табори для дітей та підтримку воїнів на Сході України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Щодо соціальної сфери, то в місцевих бюджетах профінансовано більше 990 мільйонів гривень на виплату заробітної платні та відпускних для співробітників у бюджетних установах. Заробітна плата виплачується без затримок та в повному обсязі. В нашій області працює понад 208 тисяч співробітників бюджетних установ», - зазначила радниця голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Зі слів спікера, у літніх таборах вже оздоровились 106 тисяч дітей Дніпропетровщини, половина з яких сироти або походять з сімей воїнів на Сході країни. Вони та діти-відмінники та переможці конкурсів мали право на пільговий відпочинок.

Також з початку 2017 року 39 сімей учасників військових дій отримали квартири у Дніпропетровській області. Ще 19 родин наразі обирають нове житло. З державного бюджету було виділено майже 43 мільйони гривень на придбання 58 квартир у нашій області.

«Дніпропетровська область перша в Україні, яка почала формувати реєстр демобілізованих. Він дає змогу інформувати бійців, які повертаються зі Сходу країни додому, про пільги та програми. Зараз до реєстру внесена інформація про близько 15 тисяч воїнів. Ми постійно її оновлюємо.», - переконує Ольга Горб.

Крім того, перший в області та один з найсильніших в Україні реабілітаційний центр для учасників військових дій продовжує надавати допомогу та адаптувати бійців. За понад два роки оздоровилися понад 1600 осіб. У цьому році їх кількість сягнула 400 осіб. Курс реабілітації у центрі – 18 днів.

Активний відпочинок на воді для воїнів та членів їхніх сімей вже вдруге організувала команда ДніпроОДА. 33 бійця разом зі своїми близькими подолали на вузьких довгих човнах – каяках – 15 кілометрів по Дніпру. Мета запливу – не тільки гарний відпочинок на природі, а й своєрідна психологічна реабілітація бійців.

«У День незалежності, 24 серпня, на Дніпропетровщині розгорнеться фестиваль «Вільне небо. Це вже другий авіафест, організований командою ДніпроОДА. Візитівкою цьогорічного «Вільного неба» стане авіашоу, до якого долучаться зо два десятки літаків. Пілоти піднімуться в небо на легких, спортивних, гвинтових і реактивних машинах та виконають фігури вищого пілотажу. Запам’ятаються глядачам і парашутисти, які розгорнуть у небі величезний синьо-жовтий прапор», - анонсувала доповідачка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...