App Store Google Play

Реєстр демобілізованих та фестиваль «Вільне небо»: у ДніпроОДА підбили підсумки тижня

14.08.2017 19:30
Реєстр демобілізованих та фестиваль «Вільне небо»: у ДніпроОДА підбили підсумки тижня

Сьогодні, 14 серпня, під час щотижневого публічного звіту ДніпроОДА розповіли про виплати заробітної платні, літні табори для дітей та підтримку воїнів на Сході України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Щодо соціальної сфери, то в місцевих бюджетах профінансовано більше 990 мільйонів гривень на виплату заробітної платні та відпускних для співробітників у бюджетних установах. Заробітна плата виплачується без затримок та в повному обсязі. В нашій області працює понад 208 тисяч співробітників бюджетних установ», - зазначила радниця голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Зі слів спікера, у літніх таборах вже оздоровились 106 тисяч дітей Дніпропетровщини, половина з яких сироти або походять з сімей воїнів на Сході країни. Вони та діти-відмінники та переможці конкурсів мали право на пільговий відпочинок.

Також з початку 2017 року 39 сімей учасників військових дій отримали квартири у Дніпропетровській області. Ще 19 родин наразі обирають нове житло. З державного бюджету було виділено майже 43 мільйони гривень на придбання 58 квартир у нашій області.

«Дніпропетровська область перша в Україні, яка почала формувати реєстр демобілізованих. Він дає змогу інформувати бійців, які повертаються зі Сходу країни додому, про пільги та програми. Зараз до реєстру внесена інформація про близько 15 тисяч воїнів. Ми постійно її оновлюємо.», - переконує Ольга Горб.

Крім того, перший в області та один з найсильніших в Україні реабілітаційний центр для учасників військових дій продовжує надавати допомогу та адаптувати бійців. За понад два роки оздоровилися понад 1600 осіб. У цьому році їх кількість сягнула 400 осіб. Курс реабілітації у центрі – 18 днів.

Активний відпочинок на воді для воїнів та членів їхніх сімей вже вдруге організувала команда ДніпроОДА. 33 бійця разом зі своїми близькими подолали на вузьких довгих човнах – каяках – 15 кілометрів по Дніпру. Мета запливу – не тільки гарний відпочинок на природі, а й своєрідна психологічна реабілітація бійців.

«У День незалежності, 24 серпня, на Дніпропетровщині розгорнеться фестиваль «Вільне небо. Це вже другий авіафест, організований командою ДніпроОДА. Візитівкою цьогорічного «Вільного неба» стане авіашоу, до якого долучаться зо два десятки літаків. Пілоти піднімуться в небо на легких, спортивних, гвинтових і реактивних машинах та виконають фігури вищого пілотажу. Запам’ятаються глядачам і парашутисти, які розгорнуть у небі величезний синьо-жовтий прапор», - анонсувала доповідачка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...