App Store Google Play

Озброїти лікарів – не вихід: медики швидкої прагнуть захиститися від нападів дніпрян

14.08.2017 11:40
Озброїти лікарів – не вихід: медики швидкої прагнуть захиститися від нападів дніпрян

Лікарі швидкої допомоги Дніпра намагаються захиститися від образ та нападів пацієнтів під час викликів. Про це сьогодні, 14 серпня, повідомляє кореспондент Дніпрограда з медіа-центру «Інформатор».

Найчастіше лікарям швидкої завдають шкоди особи у стані алкогольного оп’яніння або люди у відчаї – безнадійно хворі та наркотично залежні.

«Не скажу, що напади - тенденція. Ми почали бити на сполох, щоб громадськість та правоохоронці звернули увагу і допомогли протидіяти», - пояснив мету директор Дніпропетровського обласного центру швидкої медицини та медицини катастроф Радій Шевченко.

На оснащені швидкої бригади є наркотичні речовини і це викликає зіткнення з залежними від наркотиків. Радій Шевченко зазначив, що лише одного такого нападника вдалося покарати.

«Нещодавно трапився випадок на станції швидкої на Комунарі. Хлопець забіг та викрав телефон, який заряджався. Наздогнати та знайти злочинця так і не вдалося», - розповів спікер.

Також часто викликають швидку п’яні компанії. Директор Дніпропетровського обласного центру швидкої медицини стверджує, в таких випадках у лікарів силою відбирають капсули Димедролу. Був випадок, коли у одного хлопця з компанії знайшли ніж.

«Можливо, варто на законодавчому рівні прирівняти відповідальність  за напад та образи на медиків до нападу на правоохоронців. Ми будемо ініціювати ці зміни», - переконує Радій Шевченко.

Спікер запевняє, ідея з озброєнням лікарів – малоефективна. Адже вони навантажені медикаментами та приладами, які несуть в руках.

Наразі лікарі, які підлягали цькуванню, продовжують працювати, але такі випадки відштовхують потенційних працівників.

Радій Шевченко нагадав, що 8 серпня під час виклику за адресою вулиця Геологів, 1А лікаря душили, погрожували розправою, порвали одяг. Поліція не приїхала на допомогу навіть після двох викликів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...