App Store Google Play

Облстат порахував, на скільки зросли ціни у липні

14.08.2017 12:20
Облстат порахував, на скільки зросли ціни у липні

Ціни на споживчому ринку Дніпропетровської області у липні поточного  порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,3%, України – на 0,2%, з початку року – на 8,1% та 8,2% відповідно. Про це йдеться у повідомленні Обласного Управління статистики.

За даними фахівців Облстату, в  липні продукти харчування та безалкогольні напої подорожчали загалом на майже 1%. Найбільше зросли в ціні м’ясо та м’ясопродукти, а також сало - на 6,0% та 5,8% відповідно.

У межах 2,6–1,1% підвищилися ціни на масло, олію оливкову, кисломолочну продукцію, рис, хліб. Разом з цим, на 5,5–0,8% подешевшали овочі, яйця, молоко, цукор, фрукти, продукти переробки зернових.

Дорожче с кожним місяцем обходиться шкідлива звичка курцям – лише за останній місяць тютюнові вироби подорожчали на 4%. Вартість алкогольних напоїв зросла в межах 0,5%.

Зростання тарифів на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2% відбулося, головним чином, через підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій на 4,1%.

Незначно зросли ціни також на ліки та послуги лікарень і амбулаторій. А от ціни на транспорт навіть трішки зменшилась через здешевлення палива та мастил на 1,3%.

Крім того, зросли ціни на туристичні послуги (на 5,6%), послуги закладів дошкільної та початкової освіти (на 3,5%), ресторанів та готелів (на 0,8%), зменшилися – на одяг і взуття (на 4,1%)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....