App Store Google Play

Облстат порахував, на скільки зросли ціни у липні

14.08.2017 12:20
Облстат порахував, на скільки зросли ціни у липні

Ціни на споживчому ринку Дніпропетровської області у липні поточного  порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,3%, України – на 0,2%, з початку року – на 8,1% та 8,2% відповідно. Про це йдеться у повідомленні Обласного Управління статистики.

За даними фахівців Облстату, в  липні продукти харчування та безалкогольні напої подорожчали загалом на майже 1%. Найбільше зросли в ціні м’ясо та м’ясопродукти, а також сало - на 6,0% та 5,8% відповідно.

У межах 2,6–1,1% підвищилися ціни на масло, олію оливкову, кисломолочну продукцію, рис, хліб. Разом з цим, на 5,5–0,8% подешевшали овочі, яйця, молоко, цукор, фрукти, продукти переробки зернових.

Дорожче с кожним місяцем обходиться шкідлива звичка курцям – лише за останній місяць тютюнові вироби подорожчали на 4%. Вартість алкогольних напоїв зросла в межах 0,5%.

Зростання тарифів на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2% відбулося, головним чином, через підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій на 4,1%.

Незначно зросли ціни також на ліки та послуги лікарень і амбулаторій. А от ціни на транспорт навіть трішки зменшилась через здешевлення палива та мастил на 1,3%.

Крім того, зросли ціни на туристичні послуги (на 5,6%), послуги закладів дошкільної та початкової освіти (на 3,5%), ресторанів та готелів (на 0,8%), зменшилися – на одяг і взуття (на 4,1%)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...