App Store Google Play

Облстат порахував, на скільки зросли ціни у липні

14.08.2017 12:20
Облстат порахував, на скільки зросли ціни у липні

Ціни на споживчому ринку Дніпропетровської області у липні поточного  порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,3%, України – на 0,2%, з початку року – на 8,1% та 8,2% відповідно. Про це йдеться у повідомленні Обласного Управління статистики.

За даними фахівців Облстату, в  липні продукти харчування та безалкогольні напої подорожчали загалом на майже 1%. Найбільше зросли в ціні м’ясо та м’ясопродукти, а також сало - на 6,0% та 5,8% відповідно.

У межах 2,6–1,1% підвищилися ціни на масло, олію оливкову, кисломолочну продукцію, рис, хліб. Разом з цим, на 5,5–0,8% подешевшали овочі, яйця, молоко, цукор, фрукти, продукти переробки зернових.

Дорожче с кожним місяцем обходиться шкідлива звичка курцям – лише за останній місяць тютюнові вироби подорожчали на 4%. Вартість алкогольних напоїв зросла в межах 0,5%.

Зростання тарифів на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2% відбулося, головним чином, через підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій на 4,1%.

Незначно зросли ціни також на ліки та послуги лікарень і амбулаторій. А от ціни на транспорт навіть трішки зменшилась через здешевлення палива та мастил на 1,3%.

Крім того, зросли ціни на туристичні послуги (на 5,6%), послуги закладів дошкільної та початкової освіти (на 3,5%), ресторанів та готелів (на 0,8%), зменшилися – на одяг і взуття (на 4,1%)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...