App Store Google Play

Облстат порахував, на скільки зросли ціни у липні

14.08.2017 12:20
Облстат порахував, на скільки зросли ціни у липні

Ціни на споживчому ринку Дніпропетровської області у липні поточного  порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,3%, України – на 0,2%, з початку року – на 8,1% та 8,2% відповідно. Про це йдеться у повідомленні Обласного Управління статистики.

За даними фахівців Облстату, в  липні продукти харчування та безалкогольні напої подорожчали загалом на майже 1%. Найбільше зросли в ціні м’ясо та м’ясопродукти, а також сало - на 6,0% та 5,8% відповідно.

У межах 2,6–1,1% підвищилися ціни на масло, олію оливкову, кисломолочну продукцію, рис, хліб. Разом з цим, на 5,5–0,8% подешевшали овочі, яйця, молоко, цукор, фрукти, продукти переробки зернових.

Дорожче с кожним місяцем обходиться шкідлива звичка курцям – лише за останній місяць тютюнові вироби подорожчали на 4%. Вартість алкогольних напоїв зросла в межах 0,5%.

Зростання тарифів на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2% відбулося, головним чином, через підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій на 4,1%.

Незначно зросли ціни також на ліки та послуги лікарень і амбулаторій. А от ціни на транспорт навіть трішки зменшилась через здешевлення палива та мастил на 1,3%.

Крім того, зросли ціни на туристичні послуги (на 5,6%), послуги закладів дошкільної та початкової освіти (на 3,5%), ресторанів та готелів (на 0,8%), зменшилися – на одяг і взуття (на 4,1%)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...