App Store Google Play

На Дніпропетровщині створюють ще одну нову поліцію, на цей раз дорожню

14.08.2017 15:20
На Дніпропетровщині створюють ще одну нову поліцію, на цей раз дорожню

Сьогодні, 14 серпня, розповіли про ліквідацію Управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області та створення дорожньої поліції, яка забезпечуватиме правопорядок на дорогах. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з ІА «Мост-Дніпро».

«Нам стало відомо, що Управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області буде ліквідовано. Наразі є приказ, він підписаний. Співробітникам управління надано розпорядження про розформовування та час для пошуку нової роботи», - пояснив юрист Антон Деньгуб.

Спікер зазначив, що поки триває перехідний етап, працівники Управління превентивної діяльності ГУНП будуть продовжувати забезпечувати безпеку на дорогах Дніпропетровщини. Надалі ці повноваження перейдуть до новоствореної структури - дорожньої поліції.

Антон Деньгуб озвучив три проблеми, по’вязані з даними змінами. По-перше, не зрозуміло, чи залишиться дорожня поліція під керівництвом ГУНП, чи перейде до департаменту патрульної поліції, тобто в підпорядкування безпосередньо Києву.

«По-друге, в керівництво НП запевняли, що колишні співробітники ДАІ не будуть допускатися до роботи в дорожній поліції. Однак, надходять дані, що їм пропонують пройти тестування і працювати в новій структурі. Навіщо тоді таке переформатування», - зазначив Антон Деньгуб.

Останнє важливе нововведення стосується того, що в обв’язки дорожньої поліції увійде не лише патрулювання автомагістралей, але й виїзди на виклики та порушення у межах квадрату за який вони відповідають.

«Наразі проводяться навчання і набір дорожніх поліцейських, який завершиться орієнтовно в середині-кінці вересня. Окрім того, вкрай необхідно їх забезпечити приладами, які будуть фіксувати швидкість руху автомобілів, адже відеоспостереження недостатньо. Досі кількість ДТП в Дніпрі та області зашкалює. В основному, через перевищення швидкості водіями», - переконує юрист.

Планується, що в Україні кількість дорожніх поліцейських сягне 2,5 тисяч осіб. В їх обов’язки входитиме стаціонарне патрулювання, також виїзди по трасам, з розрахунку – один екіпаж на 25 кілометрів. Формат структури включатиме напів-сервісні функції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...