App Store Google Play

Інформація про постачання КНДР українських ракетних технологій — провокація російських спецслужб, - Денисенко

14.08.2017 18:30
Інформація про постачання КНДР українських ракетних технологій — провокація російських спецслужб, - Денисенко

Інформація  про використання в скандальній ракетній програмі Північної Кореї технологій дніпровського Південмашу – чергова спецоперація російських спецслужб з метою дискредитувати Україну та представити нашу державу ракетно-ядерною загрозою всьому цивілізованому світу, який має з розумінням поставитися до наведення в цьому failed state надійного російського порядку.

Кремль при цьому убиває двох зайців - кидає тінь на Київ і використовує зону напруги довкола загрозливих дій Пхеньяну для відволікання уваги світу від своєї агресії в Україні та Сирії.

Таку думку висловив народний депутат Андрій Денисенко, коментуючи оприлюднене дослідження одного з американських експертів.

«Путінська Росія не вперше робить такі масштабні провокації відносно України. Прямою аналогією цій ситуації є так званий "Кольчужний скандал" 2002 року, коли ФСБ запустила резонансну качку про поставки Україною нових систем РЛС Іраку, які начебто могли допомогти режиму Саддама Хусейна ефективніше боротися з американською авіацією», - нагадав політик.

Ця ситуація, на думку Денисенка, має звернути увагу президента та РНБО на критичний стан справ довкола КБ Південне, яким керують особи з неприхованими промосковським симпатіями, та Південмашу, який також знаходиться під серйозним впливом російських спецслужб.

«Логічно припустити, що український слід, зокрема й історія з упійманими 5 років тому у Дніпрі північнокорейськими шпигунами, використовується Москвою як прикриття і легендування передачі нею Пхеньяну нових ракетних технологій», - переконаний нардеп.

Як відомо, раніше на сайті американської щоденної газети New York Times була опублікована стаття із заголовком «Північнокорейський ракетний успіх пов’язаний з українським заводом, кажуть дослідники». У статті з посиланням на дослідження спеціаліста з ракетним питань в Міжнародному інституті стратегічних досліджень йдеться про те, що останні успіхи КНДРу випробуваннях міжконтинентальної балістичної ракети стали можливі нібито завдяки покупкам потужних ракетних двигунів на чорному ринку, ймовірно, з українського заводу, що має історичні зв’язки з російською ракетною програмою.

"Південмаш", у свою чергу, спростував наявність "ракетних" зв'язків з КНДР. На підприємстві назвали статтю The New York Times "провокаційною, заснованою на некомпетентній експертній думці". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...