App Store Google Play

Інформація про постачання КНДР українських ракетних технологій — провокація російських спецслужб, - Денисенко

14.08.2017 18:30
Інформація про постачання КНДР українських ракетних технологій — провокація російських спецслужб, - Денисенко

Інформація  про використання в скандальній ракетній програмі Північної Кореї технологій дніпровського Південмашу – чергова спецоперація російських спецслужб з метою дискредитувати Україну та представити нашу державу ракетно-ядерною загрозою всьому цивілізованому світу, який має з розумінням поставитися до наведення в цьому failed state надійного російського порядку.

Кремль при цьому убиває двох зайців - кидає тінь на Київ і використовує зону напруги довкола загрозливих дій Пхеньяну для відволікання уваги світу від своєї агресії в Україні та Сирії.

Таку думку висловив народний депутат Андрій Денисенко, коментуючи оприлюднене дослідження одного з американських експертів.

«Путінська Росія не вперше робить такі масштабні провокації відносно України. Прямою аналогією цій ситуації є так званий "Кольчужний скандал" 2002 року, коли ФСБ запустила резонансну качку про поставки Україною нових систем РЛС Іраку, які начебто могли допомогти режиму Саддама Хусейна ефективніше боротися з американською авіацією», - нагадав політик.

Ця ситуація, на думку Денисенка, має звернути увагу президента та РНБО на критичний стан справ довкола КБ Південне, яким керують особи з неприхованими промосковським симпатіями, та Південмашу, який також знаходиться під серйозним впливом російських спецслужб.

«Логічно припустити, що український слід, зокрема й історія з упійманими 5 років тому у Дніпрі північнокорейськими шпигунами, використовується Москвою як прикриття і легендування передачі нею Пхеньяну нових ракетних технологій», - переконаний нардеп.

Як відомо, раніше на сайті американської щоденної газети New York Times була опублікована стаття із заголовком «Північнокорейський ракетний успіх пов’язаний з українським заводом, кажуть дослідники». У статті з посиланням на дослідження спеціаліста з ракетним питань в Міжнародному інституті стратегічних досліджень йдеться про те, що останні успіхи КНДРу випробуваннях міжконтинентальної балістичної ракети стали можливі нібито завдяки покупкам потужних ракетних двигунів на чорному ринку, ймовірно, з українського заводу, що має історичні зв’язки з російською ракетною програмою.

"Південмаш", у свою чергу, спростував наявність "ракетних" зв'язків з КНДР. На підприємстві назвали статтю The New York Times "провокаційною, заснованою на некомпетентній експертній думці". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...