App Store Google Play

Інформація про постачання КНДР українських ракетних технологій — провокація російських спецслужб, - Денисенко

14.08.2017 18:30
Інформація про постачання КНДР українських ракетних технологій — провокація російських спецслужб, - Денисенко

Інформація  про використання в скандальній ракетній програмі Північної Кореї технологій дніпровського Південмашу – чергова спецоперація російських спецслужб з метою дискредитувати Україну та представити нашу державу ракетно-ядерною загрозою всьому цивілізованому світу, який має з розумінням поставитися до наведення в цьому failed state надійного російського порядку.

Кремль при цьому убиває двох зайців - кидає тінь на Київ і використовує зону напруги довкола загрозливих дій Пхеньяну для відволікання уваги світу від своєї агресії в Україні та Сирії.

Таку думку висловив народний депутат Андрій Денисенко, коментуючи оприлюднене дослідження одного з американських експертів.

«Путінська Росія не вперше робить такі масштабні провокації відносно України. Прямою аналогією цій ситуації є так званий "Кольчужний скандал" 2002 року, коли ФСБ запустила резонансну качку про поставки Україною нових систем РЛС Іраку, які начебто могли допомогти режиму Саддама Хусейна ефективніше боротися з американською авіацією», - нагадав політик.

Ця ситуація, на думку Денисенка, має звернути увагу президента та РНБО на критичний стан справ довкола КБ Південне, яким керують особи з неприхованими промосковським симпатіями, та Південмашу, який також знаходиться під серйозним впливом російських спецслужб.

«Логічно припустити, що український слід, зокрема й історія з упійманими 5 років тому у Дніпрі північнокорейськими шпигунами, використовується Москвою як прикриття і легендування передачі нею Пхеньяну нових ракетних технологій», - переконаний нардеп.

Як відомо, раніше на сайті американської щоденної газети New York Times була опублікована стаття із заголовком «Північнокорейський ракетний успіх пов’язаний з українським заводом, кажуть дослідники». У статті з посиланням на дослідження спеціаліста з ракетним питань в Міжнародному інституті стратегічних досліджень йдеться про те, що останні успіхи КНДРу випробуваннях міжконтинентальної балістичної ракети стали можливі нібито завдяки покупкам потужних ракетних двигунів на чорному ринку, ймовірно, з українського заводу, що має історичні зв’язки з російською ракетною програмою.

"Південмаш", у свою чергу, спростував наявність "ракетних" зв'язків з КНДР. На підприємстві назвали статтю The New York Times "провокаційною, заснованою на некомпетентній експертній думці". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...