App Store Google Play

У Дніпрі відкрили центр ювенальної пробації для дітей, які перебувають у конфлікті із законом

10.08.2017 17:40
У Дніпрі відкрили центр ювенальної пробації для дітей, які перебувають у конфлікті із законом

10 серпня у Дніпрі урочисто відкрили центр ювенальної пробації – заклад для дітей, які мають конфлікт із законом. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Дніпровську міську раду. 

Червону стрічку в новому центрі перерізали заступник міністра юстиції України Денис Чернишов, в. о. міського голови Дніпра Світлана Єпіфанцева, директор компанії Агрітім Канада в Україні Танія Сенфорд. Це вже восьмий такий заклад в Україні, загалом до кінця року їх буде 12. Заступник міністра юстиції Денис Чернишов відзначив, що дніпровський заклад наразі є одним із найкращих в країні.

«Такі центри ювенальної пробації мають на меті дати другий шанс неповнолітнім, котрі оступилися й вчинили злочин, допомогти їм не потрапити в місця позбавлення волі для відбуття покарання. Програми, які проходитиме ця категорія дітей, налаштовуватимуть їх не тільки не скоювати злочинів у подальшому, а й стати повноцінними членами суспільства, успішним людьми», – сказав Денис Чернишов. Посадовець також подякував керівництву міста за підтримку у створенні центру.

В. о. міського голови Світлана Єпіфанцева наголосила на важливості роботи цього закладу в такому великому місті, як Дніпро.

«На жаль, проблема скоєння злочинів неповнолітніми є актуальною для всієї країни й, зокрема, для Дніпра. За перше півріччя нинішнього року в міста неповнолітні вчинили 24 злочини. Важливість такого центру в тому, щоб дати дітям шанс повірити в себе не караючи їх, а протягнувши руку допомоги, допомігши адаптуватися, повернутися до нормального повноцінного життя. Дякуємо всім, хто створює такі заклади. Міська влада всіляко підтримуватиме  проекти центру ювенальної пробації», – зазначила Світлана Єпіфанцева.

Наразі дніпровський центр відвідують 13 неповнолітніх, які вчинили злочин і отримали умовний термін. Один із них – 17-річний Ян. Він шкодує про скоєне й докладає максимум зусиль, щоб таке більше не повторилося.

«За злочин мені дали рік умовно. Це було минулого року. Зараз навчаюся в технікумі на дизайнера. Мрію закінчити навчання й будувати кар'єру за спеціальністю. Дуже добре, що у Дніпрі з'явився такий центр. Для таких, як я, інспектори, психологи проводять тут тематичні заняття, і це допомагає нам усвідомлювати багато життєвих речей», – розповів юнак.

Зазначимо що центр ювенальної пробації являється аналогічним до канадської моделі центрів відвідування  для неповнолітніх, які отримали покарання за правопорушення, проте не були позбавлені волі. Такі центри відкриваються в нашій країні за підтримки проекту технічної допомоги «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», який реалізується компанією Агрітім Канада Консалтинг Лтд. за фінансового сприяння Міністерства міжнародних справ Канади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...