App Store Google Play

У Дніпрі відкрили центр ювенальної пробації для дітей, які перебувають у конфлікті із законом

10.08.2017 17:40
У Дніпрі відкрили центр ювенальної пробації для дітей, які перебувають у конфлікті із законом

10 серпня у Дніпрі урочисто відкрили центр ювенальної пробації – заклад для дітей, які мають конфлікт із законом. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Дніпровську міську раду. 

Червону стрічку в новому центрі перерізали заступник міністра юстиції України Денис Чернишов, в. о. міського голови Дніпра Світлана Єпіфанцева, директор компанії Агрітім Канада в Україні Танія Сенфорд. Це вже восьмий такий заклад в Україні, загалом до кінця року їх буде 12. Заступник міністра юстиції Денис Чернишов відзначив, що дніпровський заклад наразі є одним із найкращих в країні.

«Такі центри ювенальної пробації мають на меті дати другий шанс неповнолітнім, котрі оступилися й вчинили злочин, допомогти їм не потрапити в місця позбавлення волі для відбуття покарання. Програми, які проходитиме ця категорія дітей, налаштовуватимуть їх не тільки не скоювати злочинів у подальшому, а й стати повноцінними членами суспільства, успішним людьми», – сказав Денис Чернишов. Посадовець також подякував керівництву міста за підтримку у створенні центру.

В. о. міського голови Світлана Єпіфанцева наголосила на важливості роботи цього закладу в такому великому місті, як Дніпро.

«На жаль, проблема скоєння злочинів неповнолітніми є актуальною для всієї країни й, зокрема, для Дніпра. За перше півріччя нинішнього року в міста неповнолітні вчинили 24 злочини. Важливість такого центру в тому, щоб дати дітям шанс повірити в себе не караючи їх, а протягнувши руку допомоги, допомігши адаптуватися, повернутися до нормального повноцінного життя. Дякуємо всім, хто створює такі заклади. Міська влада всіляко підтримуватиме  проекти центру ювенальної пробації», – зазначила Світлана Єпіфанцева.

Наразі дніпровський центр відвідують 13 неповнолітніх, які вчинили злочин і отримали умовний термін. Один із них – 17-річний Ян. Він шкодує про скоєне й докладає максимум зусиль, щоб таке більше не повторилося.

«За злочин мені дали рік умовно. Це було минулого року. Зараз навчаюся в технікумі на дизайнера. Мрію закінчити навчання й будувати кар'єру за спеціальністю. Дуже добре, що у Дніпрі з'явився такий центр. Для таких, як я, інспектори, психологи проводять тут тематичні заняття, і це допомагає нам усвідомлювати багато життєвих речей», – розповів юнак.

Зазначимо що центр ювенальної пробації являється аналогічним до канадської моделі центрів відвідування  для неповнолітніх, які отримали покарання за правопорушення, проте не були позбавлені волі. Такі центри відкриваються в нашій країні за підтримки проекту технічної допомоги «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», який реалізується компанією Агрітім Канада Консалтинг Лтд. за фінансового сприяння Міністерства міжнародних справ Канади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...