App Store Google Play

Слобожанська об'єднана громада - лідер у розвитку демократії та реалізації власних проектів

10.08.2017 16:20
Слобожанська об'єднана громада - лідер у розвитку демократії та реалізації власних проектів

Слобожанська об'єднана громада з початку свого утворення показує чи не найкращі результати реалізації власних ініціатив в Україні та успішно бере участь у міжнародних програмах з розвитку демократії. Про це сьогодні, 10 серпня, під час прес-конференції у інформаційному центрі "Мост Дніпро" повідомили представники громади та обласної ради. 

Наразі у рамках проекту "Розвиток демократії участі територіальних громад", керівником якого є Сергій Іванченко, вже реалізовано декілька місцевих програм.

"Ми тісно співпрацюємо як із міжнародними партнерами, так і з Дніпропетровською обласною радою. Ми жодного разу не отримали відмови від обласної ради у сфері наданням нам ресурсів для реалізації наших проектів. Наша громада дуже активна, на даний момент ми показуємо приклад для усіх населених пунктів регіону", - зазначив Сергій Іванченко. 

У Слобожанській громаді вже рівно два роки діє об'єднання переселенців, які самостійно захищають свої права та реалізовують свої проекти. Вже діє проект з підвищення медіаграмотності населення, клуб для жінок 45+, у планах - створення коворкінг-центру для жінок та переселенців, школи з вивчення комп'ютерних технологій тощо. 

Окремо можна звернути увагу на унікальний творчий проект Слобожанської об'єднаної громади - студія "Сонцеграй", яка залучила до створення мультиплікаційного фільму мешканців прилеглих населених пунктів. Над мультфільмом працювали близько трьох місяців, після чого він був презентований на сайті європейської організації, яка займається розвитком місцевих громад. 

"Це унікальний випадок. Цей мультфільм ми створили зусиллями усіх жителів громади. Озвучили його двома мовами - українською та англійською. Англійську озвучку робили учні п'ятого класу нашої школи і в них це вийшло на професійному рівні", - повідомила Світлана Гуденко, представник творчої групи студії "Сонцеграй". 

У Слобожанській громаді також мають намір створити Агенцію місцевого розвитку. За задумом, установа сприятиме вирішенню нагальних проблем території та пошуку інвесторів, у тому числі, міжнародних.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як активна участь Царичанської об'єднаної громади включає її у вирішення власних проблем із здоров'ям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...