App Store Google Play

Лоти від українських зірок: дніпрян запрошують на благодійний аукціон

10.08.2017 13:20
Лоти від українських зірок: дніпрян запрошують на благодійний аукціон

У Дніпрі відбудеться благодійний зірковий аукціон, на якому власні лоти представили Гайтана, Тарабарова, Сенічкіна та інші. Про це сьогодні, 10 серпня, розповіли в медіа-центрі «Інформатор», повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Аукціон ми організовуємо другий раз поспіль. Цього разу вирішили звернулися до відомих зірок та успішних людей, які з великим бажанням погодились надати свої лоти. Усі виручені кошти підуть на допомогу в Апостолівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія», - пояснила засновниця Всеукраїнського альянсу культурного розвитку «Благосвіт» Галина Федорченко.

Стартова ціна кожного лота - 200 гривень, ставки зростають щоразу мінімум на 50 гривень.

«За лотами ми їздили до Києва. Їх надали Олександр Пономарьов, Гайтана, Анатолія Бабича, Руслан Квінта, Борислав Береза, Світлана Тарабарова, Марійка Яремчук, Руслан Сенечкін. Від Слави з гурту «НеЯнголи» ми отримали картину, музиканти передали власні диски. Російський актор Ігор Скрипко, який зіграв роль москаля в українському серіалі «Останній москаль» запропонував свою кепку у якості лоту», - зазначила засновниця Всеукраїнського альянсу культурного розвитку «Благосвіт» Міла Садовська.

«В рамках аукціону будуть покази колекції дизайнерів Міли Садовської та Наталі Саїк, яскраві шоу, фуршет, безліч цікавих фотозон, виступи. Все це в стилістиці цирку 20-30-х років. Спеціальним зірковим гостем заходу буде Денис Любімов», - пообіцяла засновниця Всеукраїнського альянсу культурного розвитку «Благосвіт» Наталя Дворко.

Зірковий благодійний аукціон відбудеться 11 серпня о 20-00 в Аквапарку «Happy Day» за адресою: Набережна Перемоги 37 Д. Квитки за телефоном: 067-640-30-20. Вартість для дорослого складає 200 гривень, для дітей – 100. В день заходу ціна зростає на 50 гривень.

Нагадаємо, що у Дніпрі пройде благодійне шоу «Купальські вечорниці» від Всеукраїнського альянсу культурного розвитку «Благосвіт».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...