App Store Google Play

Лікарі б'ють на сполох: дніпрян звинувачують у агресивному ставленні до медиків швидкої

10.08.2017 08:30
Лікарі б'ють на сполох: дніпрян звинувачують у агресивному ставленні до медиків швидкої

На Дніпропетровщині на медиків швидкої медичної допомоги все частіше скоюють напади та побиття. З цього приводу директор Дніпропетровського обласного центру швидкої медицини та медицини катастроф Радій Шевченко на своїй сторінці у Facebook звернувся до мешканців області.

"Скажіть будь ласка, як можна вимагати від медиків екстреної медицини швидкого виїзду, своєчасного прибуття, відповідність протоколів, бажання вдосконалюватися, якщо їх б'ють на викликах? Їм погрожують та принижують їх людську гідність?", - обурився лікар.

Радій Шевченко навів декілька прикладів побиття та насильства над медиками "швидкої" за останній період часу.

"Місяць тому на вул, Калиновій, б. 86, кв, 26 здійснено напад на фельдшера швидкої. Поки нікого з членів бригади ні про що навіть не запитали. 

3 серпня на вул. Лисиченко біля АТБ бригада надавала допомогу постраждалим в ДТП. Медикам погрожували, медиків принижували в присутності трьох екіпажів поліції, за захистом до яких зверталися наші співробітники.

8 серпня під час виклику за адресою вул. Геологів, 1А лікаря душили, погрожували розправою, порвали одяг. Поліція не приїхала на допомогу навіть після двох викликів", - розповів Радій Шевченко.

Він звернувся до усіх мешканців області з проханням припинити цькування  медиків.

"Ми не хочемо розправи, помсти чи жорстокого покарання. Ми просимо лише забезпечити нашим бригадам порядок і припинити по-звірячому ставитись  до них. Будь ласка не принижуйте тих, хто приїхав вам допомогти. Адже лікарі в таких умовах працювати не будуть", - закликав лікар.

Нагадаємо, у Дніпрі побили фельдшера швидкої медичної допомоги. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...