App Store Google Play

Лікарі б'ють на сполох: дніпрян звинувачують у агресивному ставленні до медиків швидкої

10.08.2017 08:30
Лікарі б'ють на сполох: дніпрян звинувачують у агресивному ставленні до медиків швидкої

На Дніпропетровщині на медиків швидкої медичної допомоги все частіше скоюють напади та побиття. З цього приводу директор Дніпропетровського обласного центру швидкої медицини та медицини катастроф Радій Шевченко на своїй сторінці у Facebook звернувся до мешканців області.

"Скажіть будь ласка, як можна вимагати від медиків екстреної медицини швидкого виїзду, своєчасного прибуття, відповідність протоколів, бажання вдосконалюватися, якщо їх б'ють на викликах? Їм погрожують та принижують їх людську гідність?", - обурився лікар.

Радій Шевченко навів декілька прикладів побиття та насильства над медиками "швидкої" за останній період часу.

"Місяць тому на вул, Калиновій, б. 86, кв, 26 здійснено напад на фельдшера швидкої. Поки нікого з членів бригади ні про що навіть не запитали. 

3 серпня на вул. Лисиченко біля АТБ бригада надавала допомогу постраждалим в ДТП. Медикам погрожували, медиків принижували в присутності трьох екіпажів поліції, за захистом до яких зверталися наші співробітники.

8 серпня під час виклику за адресою вул. Геологів, 1А лікаря душили, погрожували розправою, порвали одяг. Поліція не приїхала на допомогу навіть після двох викликів", - розповів Радій Шевченко.

Він звернувся до усіх мешканців області з проханням припинити цькування  медиків.

"Ми не хочемо розправи, помсти чи жорстокого покарання. Ми просимо лише забезпечити нашим бригадам порядок і припинити по-звірячому ставитись  до них. Будь ласка не принижуйте тих, хто приїхав вам допомогти. Адже лікарі в таких умовах працювати не будуть", - закликав лікар.

Нагадаємо, у Дніпрі побили фельдшера швидкої медичної допомоги. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...