App Store Google Play

Лікарі б'ють на сполох: дніпрян звинувачують у агресивному ставленні до медиків швидкої

10.08.2017 08:30
Лікарі б'ють на сполох: дніпрян звинувачують у агресивному ставленні до медиків швидкої

На Дніпропетровщині на медиків швидкої медичної допомоги все частіше скоюють напади та побиття. З цього приводу директор Дніпропетровського обласного центру швидкої медицини та медицини катастроф Радій Шевченко на своїй сторінці у Facebook звернувся до мешканців області.

"Скажіть будь ласка, як можна вимагати від медиків екстреної медицини швидкого виїзду, своєчасного прибуття, відповідність протоколів, бажання вдосконалюватися, якщо їх б'ють на викликах? Їм погрожують та принижують їх людську гідність?", - обурився лікар.

Радій Шевченко навів декілька прикладів побиття та насильства над медиками "швидкої" за останній період часу.

"Місяць тому на вул, Калиновій, б. 86, кв, 26 здійснено напад на фельдшера швидкої. Поки нікого з членів бригади ні про що навіть не запитали. 

3 серпня на вул. Лисиченко біля АТБ бригада надавала допомогу постраждалим в ДТП. Медикам погрожували, медиків принижували в присутності трьох екіпажів поліції, за захистом до яких зверталися наші співробітники.

8 серпня під час виклику за адресою вул. Геологів, 1А лікаря душили, погрожували розправою, порвали одяг. Поліція не приїхала на допомогу навіть після двох викликів", - розповів Радій Шевченко.

Він звернувся до усіх мешканців області з проханням припинити цькування  медиків.

"Ми не хочемо розправи, помсти чи жорстокого покарання. Ми просимо лише забезпечити нашим бригадам порядок і припинити по-звірячому ставитись  до них. Будь ласка не принижуйте тих, хто приїхав вам допомогти. Адже лікарі в таких умовах працювати не будуть", - закликав лікар.

Нагадаємо, у Дніпрі побили фельдшера швидкої медичної допомоги. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...