App Store Google Play

У Дніпрі посилять контроль за стихійними сміттєзвалищами

09.08.2017 13:40
У Дніпрі посилять контроль за стихійними сміттєзвалищами

Сьогодні, 9 серпня, стало відомо про посилення контролю за стихійними сміттєзвалищами на території міста, зокрема, на території багатоквартирних будинків. Про це під час прес-конференції у інформаційному центрі "Мост Дніпро" повідомив директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Павло Головаха, передає Дніпроград. 

Від сьогодні співробітники департаменту міської ради будуть моніторити територію міста та складати протоколи на недоброчесні комунальні підприємства, які безвідповідально ставляться до екології на відповідальній їм території. 

"У нас існує проблема, коли громадяни або будівельні компанії вважають за норму виносити будівельне сміття до сміттєвих баків, в які треба викидувати лише тверді побутові відходи. Це породжує ряд проблем, серед яких те, що це сміття або лежить тижнями і забруднює прилеглу територію, або займає місце у сміттєвозах і транспортні компанії не справляються з вивозом відходів. Будівельне сміття не можна викидувати от так просто у двір, але люди цього не розуміють. Будемо вчити їх", - повідомив Павло Головаха. 

Наразі покарання за викид несанкціонованого сміття складає 850 грн. за перший зафіксований випадок, 1700 грн. - за другий, після чого вже йде кримінальна відповідальність. 

"У Дніпрі функціонує два офіційно зареєстровані полігони, проте мешканці Дніпра вважають за норму засипати балки та яри, які згодом перетворюються у звалища", - додав чиновник. 

За словами Павла Головахи, до кінця року буде оголошено конкурс для компаній, які займаються вивозом сміття. Це пов'язано із тим, що у двох районах Дніпра такі компанії не справляються із обов'язками, а також із постановою Антимонопольного комітету. 

Також стало відомо, що у найближчий час міський виконком має намір підвищити тарифи на вивіз побутових відходів. 

Нагадаємо, раніше було прийнято рішення про рейдові заходи із метою боротьби проти стихійних сміттєзвалищ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...