App Store Google Play

У Дніпрі посилять контроль за стихійними сміттєзвалищами

09.08.2017 13:40
У Дніпрі посилять контроль за стихійними сміттєзвалищами

Сьогодні, 9 серпня, стало відомо про посилення контролю за стихійними сміттєзвалищами на території міста, зокрема, на території багатоквартирних будинків. Про це під час прес-конференції у інформаційному центрі "Мост Дніпро" повідомив директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Павло Головаха, передає Дніпроград. 

Від сьогодні співробітники департаменту міської ради будуть моніторити територію міста та складати протоколи на недоброчесні комунальні підприємства, які безвідповідально ставляться до екології на відповідальній їм території. 

"У нас існує проблема, коли громадяни або будівельні компанії вважають за норму виносити будівельне сміття до сміттєвих баків, в які треба викидувати лише тверді побутові відходи. Це породжує ряд проблем, серед яких те, що це сміття або лежить тижнями і забруднює прилеглу територію, або займає місце у сміттєвозах і транспортні компанії не справляються з вивозом відходів. Будівельне сміття не можна викидувати от так просто у двір, але люди цього не розуміють. Будемо вчити їх", - повідомив Павло Головаха. 

Наразі покарання за викид несанкціонованого сміття складає 850 грн. за перший зафіксований випадок, 1700 грн. - за другий, після чого вже йде кримінальна відповідальність. 

"У Дніпрі функціонує два офіційно зареєстровані полігони, проте мешканці Дніпра вважають за норму засипати балки та яри, які згодом перетворюються у звалища", - додав чиновник. 

За словами Павла Головахи, до кінця року буде оголошено конкурс для компаній, які займаються вивозом сміття. Це пов'язано із тим, що у двох районах Дніпра такі компанії не справляються із обов'язками, а також із постановою Антимонопольного комітету. 

Також стало відомо, що у найближчий час міський виконком має намір підвищити тарифи на вивіз побутових відходів. 

Нагадаємо, раніше було прийнято рішення про рейдові заходи із метою боротьби проти стихійних сміттєзвалищ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...