App Store Google Play

У Дніпрі посилять контроль за стихійними сміттєзвалищами

09.08.2017 13:40
У Дніпрі посилять контроль за стихійними сміттєзвалищами

Сьогодні, 9 серпня, стало відомо про посилення контролю за стихійними сміттєзвалищами на території міста, зокрема, на території багатоквартирних будинків. Про це під час прес-конференції у інформаційному центрі "Мост Дніпро" повідомив директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Павло Головаха, передає Дніпроград. 

Від сьогодні співробітники департаменту міської ради будуть моніторити територію міста та складати протоколи на недоброчесні комунальні підприємства, які безвідповідально ставляться до екології на відповідальній їм території. 

"У нас існує проблема, коли громадяни або будівельні компанії вважають за норму виносити будівельне сміття до сміттєвих баків, в які треба викидувати лише тверді побутові відходи. Це породжує ряд проблем, серед яких те, що це сміття або лежить тижнями і забруднює прилеглу територію, або займає місце у сміттєвозах і транспортні компанії не справляються з вивозом відходів. Будівельне сміття не можна викидувати от так просто у двір, але люди цього не розуміють. Будемо вчити їх", - повідомив Павло Головаха. 

Наразі покарання за викид несанкціонованого сміття складає 850 грн. за перший зафіксований випадок, 1700 грн. - за другий, після чого вже йде кримінальна відповідальність. 

"У Дніпрі функціонує два офіційно зареєстровані полігони, проте мешканці Дніпра вважають за норму засипати балки та яри, які згодом перетворюються у звалища", - додав чиновник. 

За словами Павла Головахи, до кінця року буде оголошено конкурс для компаній, які займаються вивозом сміття. Це пов'язано із тим, що у двох районах Дніпра такі компанії не справляються із обов'язками, а також із постановою Антимонопольного комітету. 

Також стало відомо, що у найближчий час міський виконком має намір підвищити тарифи на вивіз побутових відходів. 

Нагадаємо, раніше було прийнято рішення про рейдові заходи із метою боротьби проти стихійних сміттєзвалищ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...