App Store Google Play

Телефони та зброя: як у Дніпрі склали іспит для вступу на магістратуру права за технологіями ЗНО

09.08.2017 11:40
Телефони та зброя: як у Дніпрі склали іспит для вступу на магістратуру права за технологіями ЗНО

3 серпня у Дніпрі був проведений комплексний вступний іспит для здобуття ступеня магістра права, який проходив із застосуванням технологій ЗНО. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт Громадської мережі «Опора».

Спостерігачі Громадської мережі «Опора» були присутні у пунктах тестування у різних містах України, в тому числі у Дніпрі. Вони підсумували, що всі процедури проведення тестування у пунктах були дотримані.

«Контейнери з аудиторними пакетами були вчасно доставлені, належним чином була збережена їх конфіденційність до початку роботи над тестом. Персонал пункту тестування в переважній більшості був підготовлений та діяв злагоджено. В окремих ситуаціях, коли інструктори губилися в процедурах, уповноважені особи, відповідальні за пункт тестування у співпраці з представниками регіональних чи Українського центрів оцінювання якості освіти, які були присутні на пунктах, одразу вирішували такі ситуації», - йдеться у дописі.

Вступники, в свою чергу, ставилися до своїх обов'язків відповідально - прибували у пункт тестування вчасно та з відповідними документами. Винятки траплялися лише в ННІ «Фінансова академія» Університету митної справи та фінансів.

З забороною мати при собі та на робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, дисципліна вступників була значно гіршою. Попри відсутність загального контролю за допомогою металодетектору, незначна частина абітурієнтів була позбавлена права роботи над тестами через порушення відповідної норми. Учасники, зазвичай, намагалися користуватися мобільними під час виходу у вбиральню. Такі випадки трапилися двічі в пункті ННІ «Митна академія» Університету митної справи та фінансів.

«Не гребували учасники тестування і приносити у пункт тестування зброю. Зокрема, такі випадки були виявлені у ННІ «Фінансова академія» Університету митної справи та фінансів. Зброя була поміщена у сейф до завершення тестування», - зазначається у повідомленні.

Окремо спостерігачі відзначають проблему із довготривалістю тестування, що у поєднанні з погодними умовами перешкоджали роботі над тестами.

Громадянська мережа підтримує ідею поширення у 2018 і подальших роках практики проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу для здобуття вищої освіти за іншими спеціальностями. Адже єдиний іспит для всіх вступників  є ефективним запобіжником проти корупції при вступі до навчальних закладів на здобуття ступеня магістра.

Результати цьогорічного вступного випробування будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника-магістра» 15 серпня 2017 року.

Нагадаємо, цьогоріч на Дніпропетровщині відсторонили від ЗНО понад 30 абітурієнтів. Раніше повідомлялось, що на Дніпропетровщині іспити здавали 19,2 тисячі абітурієнтів. Це найбільший показник в Україні,  повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...