App Store Google Play

Телефони та зброя: як у Дніпрі склали іспит для вступу на магістратуру права за технологіями ЗНО

09.08.2017 11:40
Телефони та зброя: як у Дніпрі склали іспит для вступу на магістратуру права за технологіями ЗНО

3 серпня у Дніпрі був проведений комплексний вступний іспит для здобуття ступеня магістра права, який проходив із застосуванням технологій ЗНО. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт Громадської мережі «Опора».

Спостерігачі Громадської мережі «Опора» були присутні у пунктах тестування у різних містах України, в тому числі у Дніпрі. Вони підсумували, що всі процедури проведення тестування у пунктах були дотримані.

«Контейнери з аудиторними пакетами були вчасно доставлені, належним чином була збережена їх конфіденційність до початку роботи над тестом. Персонал пункту тестування в переважній більшості був підготовлений та діяв злагоджено. В окремих ситуаціях, коли інструктори губилися в процедурах, уповноважені особи, відповідальні за пункт тестування у співпраці з представниками регіональних чи Українського центрів оцінювання якості освіти, які були присутні на пунктах, одразу вирішували такі ситуації», - йдеться у дописі.

Вступники, в свою чергу, ставилися до своїх обов'язків відповідально - прибували у пункт тестування вчасно та з відповідними документами. Винятки траплялися лише в ННІ «Фінансова академія» Університету митної справи та фінансів.

З забороною мати при собі та на робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, дисципліна вступників була значно гіршою. Попри відсутність загального контролю за допомогою металодетектору, незначна частина абітурієнтів була позбавлена права роботи над тестами через порушення відповідної норми. Учасники, зазвичай, намагалися користуватися мобільними під час виходу у вбиральню. Такі випадки трапилися двічі в пункті ННІ «Митна академія» Університету митної справи та фінансів.

«Не гребували учасники тестування і приносити у пункт тестування зброю. Зокрема, такі випадки були виявлені у ННІ «Фінансова академія» Університету митної справи та фінансів. Зброя була поміщена у сейф до завершення тестування», - зазначається у повідомленні.

Окремо спостерігачі відзначають проблему із довготривалістю тестування, що у поєднанні з погодними умовами перешкоджали роботі над тестами.

Громадянська мережа підтримує ідею поширення у 2018 і подальших роках практики проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу для здобуття вищої освіти за іншими спеціальностями. Адже єдиний іспит для всіх вступників  є ефективним запобіжником проти корупції при вступі до навчальних закладів на здобуття ступеня магістра.

Результати цьогорічного вступного випробування будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника-магістра» 15 серпня 2017 року.

Нагадаємо, цьогоріч на Дніпропетровщині відсторонили від ЗНО понад 30 абітурієнтів. Раніше повідомлялось, що на Дніпропетровщині іспити здавали 19,2 тисячі абітурієнтів. Це найбільший показник в Україні,  повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...