App Store Google Play

Суд нарешті обрав запобіжний захід третьому учаснику стрілянини на Гагаріна

09.08.2017 13:00
Суд нарешті обрав запобіжний захід третьому учаснику стрілянини на Гагаріна

Сьогодні, 9 серпня, у приміщенні Жовтневого районного суду нарешті обрали запобіжний захід підозрюваному у перестрілці на проспекті Гагаріна Давиду Пабілеру. Суд залишив підозрюваного під вартою з можливістю внести заставу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Прокурор вкотре заявив про необхідність запобіжного заходу підозрюваному у вигляді тримання під вартою.

"Ми маємо ризики, що підозрюваний Пабілер може переховуватися від слідства та суду з метою уникнення кримінальної відповідальності. Адже йому інкримінуються два тяжкі правопорушення. Підсудний також може незаконно впливати на потерпілих, свідків та інших підозрюваних, чим перешкоджатиме слідчим діям. Також у підозрюваного немає офіційного місця роботи і він не одружений, що дає підстави заявити про нестабільний соціальний стан. Важливим фактом на сьогодні є те, що пан Пабілер перебуває на випробувальному терміні за попередню судимість. Тобто в період випробувального терміну він знову став підозрюваним", - зазначив прокурор.

Натомість захист правопорушника запевнив, що немає необхідності тримати підозрюваного під вартою, і взагалі суд не має права обирати запобіжний захід Пабілеру, адже вже сплив 72-годиний термін з моменту вручення усіх повідомлень про підозру їхньому підзахисному.

"Суд це мав зробити протягом 72 годин. Проте суддя запобіжний захід не встиг обрати. Тому наша сторона наголошує на відкликанні клопотання прокурора", - зазначив адвокат.

Та ці аргументи не вплинули на рішення судді. Суддя зазначив, що пан Пабілер весь цей час не знаходився під вартою, а перебував на лікуванні, тому вищезазначена умова про неможливість обрання запобіжного заходу недійсна.

Тож суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 діб з альтернативою внесення застави у розмірі 128 тисяч гривень. 

Нагадаємо, Жовтневий райсуд Дніпра не задовольнив клопотання адвокатів підозрюваного про відвід керуючих у цій справі прокурора та судді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...