App Store Google Play

Суд нарешті обрав запобіжний захід третьому учаснику стрілянини на Гагаріна

09.08.2017 13:00
Суд нарешті обрав запобіжний захід третьому учаснику стрілянини на Гагаріна

Сьогодні, 9 серпня, у приміщенні Жовтневого районного суду нарешті обрали запобіжний захід підозрюваному у перестрілці на проспекті Гагаріна Давиду Пабілеру. Суд залишив підозрюваного під вартою з можливістю внести заставу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Прокурор вкотре заявив про необхідність запобіжного заходу підозрюваному у вигляді тримання під вартою.

"Ми маємо ризики, що підозрюваний Пабілер може переховуватися від слідства та суду з метою уникнення кримінальної відповідальності. Адже йому інкримінуються два тяжкі правопорушення. Підсудний також може незаконно впливати на потерпілих, свідків та інших підозрюваних, чим перешкоджатиме слідчим діям. Також у підозрюваного немає офіційного місця роботи і він не одружений, що дає підстави заявити про нестабільний соціальний стан. Важливим фактом на сьогодні є те, що пан Пабілер перебуває на випробувальному терміні за попередню судимість. Тобто в період випробувального терміну він знову став підозрюваним", - зазначив прокурор.

Натомість захист правопорушника запевнив, що немає необхідності тримати підозрюваного під вартою, і взагалі суд не має права обирати запобіжний захід Пабілеру, адже вже сплив 72-годиний термін з моменту вручення усіх повідомлень про підозру їхньому підзахисному.

"Суд це мав зробити протягом 72 годин. Проте суддя запобіжний захід не встиг обрати. Тому наша сторона наголошує на відкликанні клопотання прокурора", - зазначив адвокат.

Та ці аргументи не вплинули на рішення судді. Суддя зазначив, що пан Пабілер весь цей час не знаходився під вартою, а перебував на лікуванні, тому вищезазначена умова про неможливість обрання запобіжного заходу недійсна.

Тож суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 діб з альтернативою внесення застави у розмірі 128 тисяч гривень. 

Нагадаємо, Жовтневий райсуд Дніпра не задовольнив клопотання адвокатів підозрюваного про відвід керуючих у цій справі прокурора та судді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...