App Store Google Play

Суд нарешті обрав запобіжний захід третьому учаснику стрілянини на Гагаріна

09.08.2017 13:00
Суд нарешті обрав запобіжний захід третьому учаснику стрілянини на Гагаріна

Сьогодні, 9 серпня, у приміщенні Жовтневого районного суду нарешті обрали запобіжний захід підозрюваному у перестрілці на проспекті Гагаріна Давиду Пабілеру. Суд залишив підозрюваного під вартою з можливістю внести заставу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Прокурор вкотре заявив про необхідність запобіжного заходу підозрюваному у вигляді тримання під вартою.

"Ми маємо ризики, що підозрюваний Пабілер може переховуватися від слідства та суду з метою уникнення кримінальної відповідальності. Адже йому інкримінуються два тяжкі правопорушення. Підсудний також може незаконно впливати на потерпілих, свідків та інших підозрюваних, чим перешкоджатиме слідчим діям. Також у підозрюваного немає офіційного місця роботи і він не одружений, що дає підстави заявити про нестабільний соціальний стан. Важливим фактом на сьогодні є те, що пан Пабілер перебуває на випробувальному терміні за попередню судимість. Тобто в період випробувального терміну він знову став підозрюваним", - зазначив прокурор.

Натомість захист правопорушника запевнив, що немає необхідності тримати підозрюваного під вартою, і взагалі суд не має права обирати запобіжний захід Пабілеру, адже вже сплив 72-годиний термін з моменту вручення усіх повідомлень про підозру їхньому підзахисному.

"Суд це мав зробити протягом 72 годин. Проте суддя запобіжний захід не встиг обрати. Тому наша сторона наголошує на відкликанні клопотання прокурора", - зазначив адвокат.

Та ці аргументи не вплинули на рішення судді. Суддя зазначив, що пан Пабілер весь цей час не знаходився під вартою, а перебував на лікуванні, тому вищезазначена умова про неможливість обрання запобіжного заходу недійсна.

Тож суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 діб з альтернативою внесення застави у розмірі 128 тисяч гривень. 

Нагадаємо, Жовтневий райсуд Дніпра не задовольнив клопотання адвокатів підозрюваного про відвід керуючих у цій справі прокурора та судді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...